Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 668014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Ace

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2430 dnia: Marzec 18, 2011, 09:21:31 pm »
Wolę Gundama RX-178 MK II w wersji kociej:

I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2431 dnia: Marzec 26, 2011, 08:59:00 am »
Uwaga: tylko dla ludzi o mocnych nerwach! Poznajcie prawdziwe oblicze Pac Mana. Chyba już nigdy nie zagram w żadną część...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2432 dnia: Marzec 26, 2011, 11:53:35 am »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2433 dnia: Marzec 28, 2011, 10:56:59 pm »
O stereotypach... choć i tenakle tam są w refrenie :D
The Stereotypes Song

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2434 dnia: Marzec 31, 2011, 02:57:10 pm »
Coś dla ludzi o mocnych nerwach. Pseud krytyk. który udaje, że się zna i ocenia anime Seilor Moon;


http://tosiewytnie.pl/i,PNK-Czarodziejka-z-Ksiezyca-,vid,20821,index.html?skipd=yes&smgfjticaid=6c0b7#n70794074-v20821-tPR

Offline Ganossa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2435 dnia: Marzec 31, 2011, 03:01:56 pm »
Nie przed obiadem  :?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2436 dnia: Marzec 31, 2011, 11:38:42 pm »
Hahaha, znam tego pana i ciągle oglądam nowe odcinki. Odcinek z seilorek mało nie przyprawił mnie o łzy ze śmiechu... może dlatego iz z niektórymi stwierdzeniami mam podobne zdanie.

A tak po za tym, witam na forum po kolejnej nieobecności. Niestety płyta główna dokonała żywota a że była stara na soketach 939 to musiałem wymienić 3/4 kompa...
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2437 dnia: Marzec 31, 2011, 11:51:00 pm »
Hahaha, znam tego pana i ciągle oglądam nowe odcinki. Odcinek z seilorek mało nie przyprawił mnie o łzy ze śmiechu... może dlatego iz z niektórymi stwierdzeniami mam podobne zdanie.
A mnie to nie śmieszyło (no może jedna scena). Po prostu on nie rozumie tamtego humoru i scen choć może kogoś kto nie lubi Sailor Moon to rozśmieszy.
A tak po za tym, witam na forum po kolejnej nieobecności. Niestety płyta główna dokonała żywota a że była stara na soketach 939 to musiałem wymienić 3/4 kompa...
A mi niedawno przepaliły się (chyba) dwie części w komputerze, ale były praktycznie nowe więc je reklamowałem (jedną otrzymałem już nową i jeszcze mam nadzieję, że tak samo uda się z drugą).

To akurat procesor i karta graficzna o łącznej wartości 2000 zł.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2011, 12:19:14 am wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2438 dnia: Kwiecień 01, 2011, 02:29:01 am »
Zazdroszczę tym których stać. Za tyle to ja planuję nowego kompa złożyć. CAŁEGO, łącznie z monitorem.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Jackal

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2439 dnia: Kwiecień 01, 2011, 05:54:23 am »
A mnie to nie śmieszyło (no może jedna scena). Po prostu on nie rozumie tamtego humoru i scen choć może kogoś kto nie lubi Sailor Moon to rozśmieszy.


Tu się z tobą zgodzę, dla mnie to było debilne. Nie wiem czy to przez jego dziwne gadanie czy samo postać tego gościa.

Offline Ganossa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2440 dnia: Kwiecień 01, 2011, 06:52:32 am »
Jaki kraj taki Critic.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline obik

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2441 dnia: Kwiecień 01, 2011, 07:48:20 am »
Z waszych wypowiedzi myślałem, że będzie to nie wiadomo jaka krytyka - jakieś bluźnierstwa lub coś w tym rodzaju. A w sumie miałem nawet momentami z tego polewkę.

Offline Sir_Ace

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2442 dnia: Kwiecień 01, 2011, 08:47:43 am »
Ja tam SM bardzo lubię i może nie turlałem się po ziemi, ale kilka razy się uśmiechnąłem. No i nie do końca jest tak, że śmieję się tylko z tego, czego nie lubię, jak to anfan napisał. Uwielbiam chanowe przeróbki i obrazki z Gundama, chociaż metawersum wręcz kocham. Śmieję się też z niego, ale nie potrafiłbym napisać, że nie żywię do niego sympatii, ale to już inna sprawa...
I'd like to be a tree

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2443 dnia: Kwiecień 01, 2011, 11:37:56 am »
Co do krtytyka, to nie traktuję go jak prawdziwego krytyka. Po prostu koleś "bierze na warsztat" co bardziej znane, lub popularne tematy/tytuły i tak wycina sceny, dodając jakiś tam komentarz aby można się było pośmiać.


Ba, podejrzewam, że jakby zrobił odcinek o Code Geass, czy Pualla Magi Madoca, czy jakimkolwiek innym tytule, tez bym się uśmiał. Nie można zawsze podchodzić 102% poważnie i wieszać każdego co źle powie o jakimś anime, bo tak samo my podchodzimy do innych produkcji. Ja np. nie znoszę amerykańskiego komiksu, czasem sie naśmiewam, czy krytykuje takowy (cóż jestem tylko człowiekiem) i nie obrażam się jak ktoś mi skrytykuje anime/mange.

A tak po za tym, proponuje spojrzeć na jego kanał na YT, ma tam dużo więcej kreskówek z czasów PRL'u zatem nie ma co robić z niego wroga nr 1 mia.

EDIT:

Tenchi, ja wydałem 1500 zł na nowy monitor dedykowany do grafiki, a miesiąc później posypała mi sie płyta główna, i musiałem kolejne 800 zł wydać na nowe części. Mało tego, ok 3-4 miechy temu spaliła mi sie grafika i jadę teraz na zabytkowym GeForce 6600... Nie zarabiam kurde 5 tysków, by z dnia na dzień zamówić sobie kompa turbo wypasionego.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2011, 11:44:26 am wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ganossa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2444 dnia: Kwiecień 01, 2011, 12:00:18 pm »
Nic nie mam do ludzi którzy w zabawny sposób objeżdżąją nawet moje ulubione seriale czy filmy.
Ale ten facet jest po prostu żałosny.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.