Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 668371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2730 dnia: Marzec 26, 2012, 11:32:27 pm »
Najlepiej wykonany plugsuit jaki chyba widziałem... zwykle te kostiumy szyją z jakiegoś zwykłego materiału który się marszczy i załamuje, a tu "piknie" opina ciało.

Zarówno 1 jak i 2 pani jest ok, jeśli mieli by kręcić NGE fabulara to poproszę któraś z nich. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2731 dnia: Marzec 27, 2012, 12:45:10 am »
Najlepiej wykonany plugsuit jaki chyba widziałem... zwykle te kostiumy szyją z jakiegoś zwykłego materiału który się marszczy i załamuje, a tu "piknie" opina ciało.
No i jeszcze ta, która go nosi idealnie pasuje (ogólny wygląd, a szczególnie dobrze odzwierciedlone włosy). Jakby jakaś brzydka kobieta o niezbyt dobrej sylwetce założyła ten kostium to wyglądało by dużo gorzej.

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2732 dnia: Marzec 27, 2012, 02:06:55 am »
Ja nie wiem, ale wydaje mi się, że to dwie różne panie, tyle że mają bardzo podobne (czytaj dobrze zrobione) plugsuity. A i różnice w samych strojach dostrzegam.
Cóż 3 w nocy, idę spać i podrzucam...nie do końca dobrany strój :razz:
http://www.icore-studios.com/album/4877793.jpg
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2733 dnia: Marzec 27, 2012, 07:19:13 am »
Jakieś koszmary Cię po nocy dręczą : P

A poprzednie Aski fajne - sporo jest dobrego cosplayu.

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2734 dnia: Marzec 27, 2012, 09:12:34 am »
Asuka z 1 gfa -> https://www.facebook.com/NikitaCosplay
Swoją drogą filmik na którym się ona przechadza, ktoś już tutaj wrzucał

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2735 dnia: Marzec 27, 2012, 02:36:19 pm »
Oż, filmik fajny, a stroje jeszcze lepsze. tylko, że na taki kostium to już trzeba wydać sporo kaski, nie zdziwiłbym się jakby za taki strój można było kupić pełny bojowy sprzęt rycerski.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ginko

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2736 dnia: Marzec 27, 2012, 03:06:05 pm »
Sprzęt rycerski? Może i drogie no ale bez przesady że aż tak... drogie...
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2737 dnia: Marzec 27, 2012, 03:33:47 pm »
Cosplay Highlights 2011[/url]
Niektóre świetne, ale niektóre były beznadziejne, a nawet obrzydliwe. Cosplay Asuki zdecydowanie najlepszy.

Dziewczyna musi być piękna i młoda jeśli przebiera się za taką bohaterkę z anime czy gry.


Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2738 dnia: Marzec 27, 2012, 04:34:43 pm »
Sprzęt rycerski? Może i drogie no ale bez przesady że aż tak... drogie...
Nie mam tu na myśli pełnej płytowej z 15-16 wieku, bo to i ok 5-7 tyśków kosztuje, ale bojowy z 10-11 wieku. Ok 1000-1500 zł. Faktycznie powinienem napisać "wikiński" ale zazwyczaj jak to piszę, to ludzie myślą o hełmach z rogami i innych dziwactwach...
Wiem ile same materiały (tkanina/nici/lamówki/jakies guziki-sprzaczki) potrafią kosztować. Teraz zamawiałem kaftan wczesnośredniowieczny w stylu rusińskim z obszyciami jedwabnymi i bogatymi haftami (złota nić), 7 guzów mosiężnych (guziki, miały być złote, ale za drogo by wyszło ;) ). Tak czy inaczej same materiały to ok 350 zł, plus robocizna to tak kolejne 200-300 zł.
Ja mam to szczęście że moja mama potrafi dobrze szyć i haftować różne wzory, zatem robociznę mam praktycznie zerową, ale i tak to jest dość dużo kasy.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2739 dnia: Marzec 27, 2012, 06:03:11 pm »
Co ty gadasz. Sprzęt rycerski z pełnej płyty kosztuje parę dobrych wsi z sołtysami.
Tak wogule ciekawy przelicznik masz z automata :)  Od razu na zbroje, sprzęt.

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2740 dnia: Marzec 27, 2012, 10:09:45 pm »
Co ty gadasz. Sprzęt rycerski z pełnej płyty kosztuje parę dobrych wsi z sołtysami.
Raczej z żonami sołtysa, ale kto co lubi. :wink:

Tak wogule ciekawy przelicznik masz z automata :smile:  Od razu na zbroje, sprzęt.
Mogę przeliczyć jeszcze na sprzęt pod ASG, względnie liczbę puszek pifa. :biggrin:

I na koniec: wogule - w ogóle
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2741 dnia: Marzec 28, 2012, 08:32:30 am »
I na koniec: wogule - w ogóle
Nie pomyślał bym nawet, że tak to wygląda. U innych zazwyczaj też widuje "wogule", no ale masz racje:
Miodek Odpowiada: W ogóle czy Wogóle?
Tego argumentu nikt nie podważy :)

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2742 dnia: Marzec 28, 2012, 12:19:09 pm »
Też kiedyś nie wiedziałem jak to pisać (czy razem czy osobno), aż moja polonistka w liceum mi to wyjaśniła, podpierając swoją tezę prof. Miodkiem właśnie. :D
Co zresztą powiedziała, "jak nie ufasz to znajdź sobie pana Miodka na YouTube". ;P
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2743 dnia: Marzec 28, 2012, 06:12:56 pm »
https://www.facebook.com/NikitaCosplay]https://www.facebook.com/NikitaCosplay[/url]
Jeszcze odnośnie tego świetnego filmiku to muszę przyznać, że jak to oglądałem miałem wrażenie profesjonalizmu przy większości cosplayów (czyli nie amatorszczyzna). Jakby wybrane same najlepsze.

Chociażby rewelacyjnie wyglądał cosplay Miku Hatsune, a również bardzo dobry cosplay dotyczył dziewczyn z FFX-2. Najlepiej to Yuna wyglądała (strój Black Magick). Akurat niedawno skończyło FFX-2.

I ogólnie pisząc, niektóre z tych dziewczyn przepięknie wyglądały. Możliwe, że te ładne stroje również tak działały, ale nie tylko o to chodziło.

Poniżej jeszcze inny, ale piękny cosplay (szczególnie podobają mi się te dziewczyny).


Offline Ganossa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2744 dnia: Kwiecień 03, 2012, 03:55:07 pm »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

 

anything