Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 668254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Ace

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2850 dnia: Wrzesień 15, 2012, 08:41:46 pm »
Uwielbiam muzykę i teledyski żenujące, poszczególne gatunki też, ale to... Nie. Stanowczo. To nie jest dobry kicz.
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2851 dnia: Wrzesień 15, 2012, 08:49:52 pm »
Słodziaszny ten Babymetal i będę słuchać  :razz: . Ciekawe, czy dużo w Japonii jest takich mixów.
Szczególnie te dwa świetne, a dziewczyny są piękne. Bardziej podobają mi się japońskie niż np koreańskie teledyski.

BABYMETAL - ヘドバンギャー!![ Headbangeeeeerrrrr!!!!! ] (Full ver.)

BABYMETAL - ド・キ・ド・キ☆モーニング[ Doki Doki☆Morning ](Edit ver.)




Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2852 dnia: Wrzesień 15, 2012, 09:03:19 pm »
Uwielbiam muzykę i teledyski żenujące, poszczególne gatunki też, ale to... Nie. Stanowczo. To nie jest dobry kicz.

Za mało anime, ale niewłaściwe anime - Twój gust nie jest jeszcze wystarczająco skrzywiony, ale spokojnie, to da się naprawić x D

Gdzieś w komentarzach jest dobra nazwa dla tego czegoś - "Moetal" : )

Offline Ganossa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2853 dnia: Wrzesień 15, 2012, 09:12:10 pm »
Choreografia zlasowała mi mózg.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Skrzydlaty

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2854 dnia: Wrzesień 15, 2012, 10:37:30 pm »
Bardziej podobają mi się japońskie niż np koreańskie teledyski.

Kiedy koreanki najpiękniejsze ;(

https://www.youtube.com/watch?v=zYoYoBtLqOY

W zasadzie kawałek też boski x3

Edit: a w zasadzie jeszcze wrzucę sobie dwa teledyski Girl's Generation, bo to zawsze słodkie rzeczy :3
https://www.youtube.com/watch?v=QDiIxnEdWk0
https://www.youtube.com/watch?v=U7mPqycQ0tQ

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2012, 10:47:04 pm wysłana przez Skrzydlaty »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2855 dnia: Wrzesień 15, 2012, 10:49:20 pm »
W zasadzie kawałek też boski x3

To jest dobrze skrzywiony gust

Kiedy koreanki najpiękniejsze ;(
A to jest prawda : )

Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2856 dnia: Wrzesień 15, 2012, 11:18:32 pm »
Kiedy koreanki najpiękniejsze ;(
Najładniejsze są Rosjanki i dziewczyny o zachodniej urodzie. Azjatki dopiero po nich. Na pewno nie można powiedzieć, że Koreanki są ładniejsze niż Japonki (no chyba, że mają lepiej zrobiony makijaż). : )

PS:
Prawdę mówiąc nie zauważyłem, że te dziewczyny z BABYMETAL mają po 13-14 lat. : )

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2012, 11:22:47 pm wysłana przez Shirosama »

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2857 dnia: Wrzesień 15, 2012, 11:22:57 pm »
Ale nawarzyłem bigosu...nawet nie myślałem, że aż tyle osób "złapie" ten Moetal :smile: W sumie kilka kawałów z Babymatalu mnie pochwyciło, ale myślałem że tylko ja mam taki wypaczony gust. :smile:

Co do koreanek i japonek, to nie warto patrzeć na teledyski, dziewczyny tam mają masę makijażu ponakładanego, do tego odpowiednie światło, kąt obiektywu kamery...są nawet programy CG co na odpalonym "klipie" obrabiają obraz. Na jednym okienku leci materiał a w tle program obrabia tak, że niweluje połowę niedoskonałości. Sam widziałem, bo na wykładowca coś takiego pokazał (choć nie do końca była to pełna wersja), ale koszta tych programów zabijają.
Może nie wychodzi z tego gotowy klip, ale zaoszczędza mnóstwo czasu, a jakość jest zadziwiająco dobra.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Skrzydlaty

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2858 dnia: Wrzesień 16, 2012, 12:48:17 am »
Co do koreanek i japonek, to nie warto patrzeć na teledyski, dziewczyny tam mają masę makijażu ponakładanego, do tego odpowiednie światło, kąt obiektywu kamery...są nawet programy CG co na odpalonym "klipie" obrabiają obraz. Na jednym okienku leci materiał a w tle program obrabia tak, że niweluje połowę niedoskonałości. Sam widziałem, bo na wykładowca coś takiego pokazał (choć nie do końca była to pełna wersja), ale koszta tych programów zabijają.
Może nie wychodzi z tego gotowy klip, ale zaoszczędza mnóstwo czasu, a jakość jest zadziwiająco dobra.
Bez teledysków też są słodziutkie :3

https://www.youtube.com/watch?v=vzFomAXGNhc

Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2859 dnia: Wrzesień 16, 2012, 09:17:40 am »
Co do koreanek i japonek, to nie warto patrzeć na teledyski, dziewczyny tam mają masę makijażu ponakładanego, do tego odpowiednie światło, kąt obiektywu kamery...są nawet programy CG co na odpalonym "klipie" obrabiają obraz. Na jednym okienku leci materiał a w tle program obrabia tak, że niweluje połowę niedoskonałości. Sam widziałem, bo na wykładowca coś takiego pokazał (choć nie do końca była to pełna wersja), ale koszta tych programów zabijają.
Może nie wychodzi z tego gotowy klip, ale zaoszczędza mnóstwo czasu, a jakość jest zadziwiająco dobra.
Na pewno jest tak, że często są sztucznie wygładzane (pozbawione wszelkich wad wyglądu) jak w różnych magazynach, ale z drugiej strony są to zazwyczaj młode dziewczyny (już nie mówiąc o BABYMETAL : ) ), więc i bez makijażu (czy różnego modyfikowania wyglądu programami) są bardzo ładne.


Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2860 dnia: Wrzesień 16, 2012, 09:34:59 am »
Jeżeli chodzi o japonki vs koreanki, to trzeba pojechać i naocznie sprawdzić i pomacać, bo po gwiazdeczkach to możemy oceniać chirurgów, speców od makijażu i obróbki graficznej.

Może nie taki moetal jak wcześniejszy, ale też fajne
Yousei Teikoku-Kokou no Sousei


Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2861 dnia: Wrzesień 16, 2012, 12:25:11 pm »
RIP Gildio...

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2862 dnia: Wrzesień 16, 2012, 12:35:36 pm »
@up - wolę


Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2863 dnia: Wrzesień 17, 2012, 09:08:06 pm »
Jak już tak wdepnęliśmy w tematy japonek i ich występów - coś co mi niedawno wcisnął znajomy w pakiecie razem z prowokacją p.t. "powiedz że to jest do d**y a uznam cię za geja". Wystawił tym samym moją przekorność na poważną próbę ale... po obejrzeniu, pomimo bojowego nastawienia nie byłem zdolny udawać że mi się nie podoba :)

DIY♡ 『フォレフォレ ~Forest For Rest~』(LIVE)
(zapowiedź można przewinąć - do 44sekundy)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2864 dnia: Wrzesień 17, 2012, 09:14:44 pm »
Nie podoba mi się większość japonek - muszę mieć to chyba w genach.

A sam występ fajny - teraz na wszystko patrzę przez pryzmat Idol@master'a : )

 

anything