Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 668313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2865 dnia: Wrzesień 17, 2012, 09:46:34 pm »
Jak już tak wdepnęliśmy w tematy japonek i ich występów - coś co mi niedawno wcisnął znajomy w pakiecie razem z prowokacją p.t. "powiedz że to jest do d**y a uznam cię za geja". Wystawił tym samym moją przekorność na poważną próbę ale... po obejrzeniu, pomimo bojowego nastawienia nie byłem zdolny udawać że mi się nie podoba :)
Co innego oceniać ich wygląd/taniec, a co innego piosenkę. Te Japonki są śliczne. Zresztą najczęściej Japonki są ładniejsze od chociażby Koreanek czy Chinek.

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2866 dnia: Wrzesień 18, 2012, 10:09:14 am »
Kwestia gustu, co komu się podoba.

Jak zobaczyłem ten kawałek co zapodał Richie i ujrzałem te kolorowe spodenki, moja pierwsza myśl była "zółty, czerwony, zielony...power rengers, fuuuuuu....". :D
Ale piosenka nawet mi podeszła, co do dziewczyn, mimo wszystko wolę "normalne" dziewczyny, tj. nie jakieś idolki/gwiazdki, bo tutaj nie wiadomo jak wyglądają pod warstwą makijażu i oświetlenia. No i lepiej obserwuje mi się urodę dziewczyn na zdjęciach niż jak biegają po scenie w podskokach i kamera ledwo nadąża. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2867 dnia: Wrzesień 18, 2012, 11:45:13 am »
Jak zobaczyłem ten kawałek co zapodał Richie i ujrzałem te kolorowe spodenki, moja pierwsza myśl była
Ty to masz myśli.  :shock:
Mi się z czymś tak głupim nie skojarzyło. : )
No i lepiej obserwuje mi się urodę dziewczyn na zdjęciach niż jak biegają po scenie w podskokach i kamera ledwo nadąża. :p
Prawdę mówiąc na zdjęciach/okładkach najłatwiej jest oszukać. Dziewczyny w różnych magazynach są retuszowane programami graficznymi. Dlatego o wiele bardziej wolę filmy/klipy, koncerty itp.

Oczywiście bez makijażu to całkiem co innego bo on również ukrywa wiele niedoskonałości.

Zresztą odnośnie tamtego występu to ich świetne stroje mają ogromny wpływ na ogólną ocenę wyglądu.


Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2868 dnia: Wrzesień 18, 2012, 08:55:27 pm »
Ale piosenka nawet mi podeszła, co do dziewczyn, mimo wszystko wolę "normalne" dziewczyny, tj. nie jakieś idolki/gwiazdki, bo tutaj nie wiadomo jak wyglądają pod warstwą makijażu i oświetlenia. No i lepiej obserwuje mi się urodę dziewczyn na zdjęciach niż jak biegają po scenie w podskokach i kamera ledwo nadąża. :p
Eee, no to przecież właśnie na zdjęciach masz zawsze najwięcej tapety oraz photoshopa.
Jeśli już mam kontemplować czyjąś urodę, to wolę zdecydowanie w ruchu. Do sesji zdjęciowej łatwiej się ułożyć, strzelić ładną minkę, ustawić odpowiednio kamerę.... W ruchu jednak zawsze dużo naturalniej. A jeśli koniecznie chcesz bez makijażu to polecam występy japońskiej żeńskiej drużyny siatkówki :>  (+100% bonusu do wrażeń gdy w tle nadają japońscy komentatorzy :D)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2869 dnia: Wrzesień 18, 2012, 10:09:20 pm »
A jeśli koniecznie chcesz bez makijażu to polecam występy japońskiej żeńskiej drużyny siatkówki :>  (+100% bonusu do wrażeń gdy w tle nadają japońscy komentatorzy :D)
No faktycznie zbyt ładne to one nie są (no może 2-3 trochę ładniejsze).


Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2870 dnia: Wrzesień 19, 2012, 01:18:37 am »
Mi nie chodziło o studyjne, retuszowane fotki (choć takie zwykle umiem wyłapać że coś tam poprawiano) tylko robione przez...jakby tu...amatorów, fotografów na konwentach...takie które później nie trafiają do retuszu, a jedynie ukazują chwilę w tym konkretnym ujęciu, w takim a nie innym naświetleniu, z tym tylko co dziewczyna ma na sobie (tak, makijaż tez tutaj zaliczam).
Niestety moje oko ciężko wyłapuje szczegóły na ruchomych obrazkach typu filmik, gdzie kamera "skacze" co sekundę, dwie z butów na twarz i z powrotem. Często jeszcze na jakości 480 na YT :p

Cóż, może to zboczenie zawodowe, bo też trochę retuszy robiłem. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2871 dnia: Wrzesień 25, 2012, 08:01:56 pm »
Skoro tak jeszcze jesteśmy w temacie photoshopa i retuszy - z cyklu brutalnych zderzeń z rzeczywistością:
http://www.sankakucomplex.com/2012/09/25/akb48s-atsuko-maeda-totally-ugly-without-makeup/

Swoją drogą, ciekawe czy jakiś hejter nie "poprawił" tych prawdziwych fotek... albo przynajmniej odpowiednio ich nie dobrał.
Disclaimer: nie, nie jestem fanem tej pani, w sumie to widzę ją chyba pierwszy raz w życiu :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2872 dnia: Wrzesień 25, 2012, 08:52:34 pm »
Skoro tak jeszcze jesteśmy w temacie photoshopa i retuszy - z cyklu brutalnych zderzeń z rzeczywistością:
http://www.sankakucomplex.com/2012/09/25/akb48s-atsuko-maeda-totally-ugly-without-makeup/
Każdy wie, że okulary obrzydzają (psują wygląd)  dziewczyny. A dodatkowo smutna/depresyjna mina to już tym bardziej.

Offline Skrzydlaty

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2873 dnia: Wrzesień 25, 2012, 08:58:35 pm »
Każdy wie, że okulary obrzydzają (psują wygląd)  dziewczyny.

tylko spokojnie, przecież nie dam się sprowokować

Offline Sir_Ace

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2874 dnia: Wrzesień 25, 2012, 09:12:30 pm »
Cóż. Makijaż i światło to potęga. Mimo upływu wielu lat pamiętam szok, w jaki wpędził mnie widok nieumalnowanej choć na co dzień całkiem ładnej znajomej.
I'd like to be a tree

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2875 dnia: Wrzesień 26, 2012, 04:33:22 pm »
Rzeczywistość bywa brutalna. Czasem nawet brutalnie śmieszna:


Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2876 dnia: Wrzesień 30, 2012, 07:07:02 pm »
To miał być kolejny Yet Another Cat Video na tubie. W dodatku bardzo przeciętny. Ale...

黒猫のタンゴ(MIMI)Black Cat

...to COŚ dość błyskawicznie wpadło mi do mojego ucha, a tam już zostało przy okazji robiąc w głowie przepisowego mózgoj*ba. Tak na marginesie z dobrze pasującym tekstem ("Tango czarnego kota") :> Za to wujek gugiel mnie wyśmiał, bo w ten sposób właśnie się wykazałem refleksem szachisty, bo nie znam very OOOOOLD szlagieru, które w nihonie nuci każde dziecko i to już w kołysce.

No ale... w ten oto sposób parę rzeczy związanych z animu nabrało nowego sensu.
Jak np. ten ending z Keroro Gunso:

Kero-neko no tango

Albo wykonanie (i tytuł) jednego tracku ze ścieżki dźwiękowej do Ore no Imouto:

Oreimo - Soundtrack "9" (Kuroneko no Tango!)

A jak komuś jeszcze mało, to proponuję aktualnego covera w wykonaniu jednego z najbardziej ciepłych głosów w seiyuu biznesie, a którego posiadaczką jest Nonaka Ai (aka Ai-pon):

Kuro neko no tango

kuroneko no tango, tango, tango... la-la-la--lalala
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Ganossa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2877 dnia: Październik 02, 2012, 03:31:05 pm »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2878 dnia: Październik 06, 2012, 07:33:23 am »
Dawno tu nie było kucyków. Teraz wiadomo dlaczego:


Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #2879 dnia: Październik 06, 2012, 09:44:50 pm »
Best propaganda video EVER :biggrin:
正義紅師 MV (故事版)


Trzeba przyznać iż chińczycy w tym wypadku dali po garach coby tylko PLA rozreklamowac :D

 

anything