trawa

Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 668251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3270 dnia: Wrzesień 04, 2013, 07:52:16 am »
Niepotrzebnie wspomniałeś o CB w poście : )

Anime zapowiada się kapitalnie.

Offline Skrzydlaty

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3271 dnia: Wrzesień 04, 2013, 02:20:42 pm »
wygląda na luźne, pseudokiczowate anime, powinno być fajne

Offline Ganossa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3272 dnia: Wrzesień 04, 2013, 03:38:49 pm »
Mam bardzo duże oczekiwania po tym trailerze. Bardzo ciekawie się zapowiada. Główny bohater zalatuje Kaminą a styl anime przypomina mi Cobrę. Więc spodziewam się fajerwerków.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3273 dnia: Wrzesień 04, 2013, 05:14:25 pm »
Uwielbiam odpały pana Watanabe, ale trailer aż krzyczy do mnie o nieciekawym średniactwie. Coś na miarę przywołanego przez Ganossę Gurren Laganna, którym wszyscy się jarają, a ja nie odnajduję w nim kompletnie żadnej wartości. Za słabe, żeby oglądać na poważnie; za dobre, żeby przejść w tryb "Valverave".
I'd like to be a tree

Offline Skrzydlaty

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3274 dnia: Wrzesień 04, 2013, 05:40:52 pm »
>za dobre, żeby przejść w tryb "Valverave"

hyhyhyh : D

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3275 dnia: Wrzesień 04, 2013, 07:20:19 pm »
Twórcy twierdza, że całe anime będzie przypominało odcinek "Mashroom Samba" z cowboy`a więc absurdalne sytuacje będą się pojawiać stadami.
Cóż i tak pewnie z ciekawości zobaczę odcinek czy dwa.

Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3276 dnia: Wrzesień 04, 2013, 07:38:55 pm »
Twórcy twierdza, że całe anime będzie przypominało odcinek "Mashroom Samba" z cowboy`a więc absurdalne sytuacje będą się pojawiać stadami.
Moje klimaty. Kupili mnie.

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3277 dnia: Wrzesień 04, 2013, 10:38:47 pm »
A mi się od razu skojarzyło z Time Jam: Valerian & Laureline, które leciało daaawno temu na Jetixie bodaj.
Tak czy inaczej, nastawiam się na duża dawkę niewybrednego, albo i wręcz głupkowatego humoru z kreską kojarzącą mi się z Trova i spółka.

Zapewne dam temu szansę bo dawno nic nie oglądałem po za Attack on Titan. A tam ostatnio jakoś mam wrażenie, że na silę trochę przeciągają sceny, które nie koniecznie da się rozciągnąć, za to ucinają/skracają fragmety scen które aż się proszą a lepsze dłuższe ukazanie. Ja wiem, że koszta i czas, ale no niestety, kuje mnie to w oczy.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3278 dnia: Wrzesień 05, 2013, 04:48:32 pm »
O Babymetal było już kiedyś w tym wątku, to ja tylko wspomnę dla tych co lubią popatrzeć tak z doskoku - w czerwcu tego roku wypuścili najnowszy (do tej pory) singiel p.t Megitsune.

BABYMETAL - メギツネ - MEGITSUNE (Full ver.)

Tak jak nie miałem cienia wątpliwości, że początki tego zespołu to była tylko zwykła medialna heca obliczona na odrobinę kontrowersyjnej, pół żartem pół serio popularności, i tak jak istotnie pierwsze ich piosenki trafiały do mnie tak sobie, tak muszę przyznać że ten kawałek (oraz klip do niego zrobiony) dla mnie ociera się o ideał:

- świetny, melodyjny utwór
- super, naprawdę bardzo dobry vocal w wykonaniu Suzuki
- zarąbiszcze choreo oraz jego performance. Yui i Moa to prawdziwe dwa diabły eksplodujące energią a przy okazji świdrujące ci oczkami prosto przez twoją duszę. Suzuka siłą rzeczy ma trochę mniej gimnastyki ale też nie zasypuje gruszek w popiele.
- ktoś w komentarzach stwierdził że mamy też przypadek najcięższego wykonania "Sakura Sakura" w historii. Ja bym się nie zakładał, ale... niewątpliwie coś w tym jest :)
- a jeśli komuś było jeszcze mało, to na dokładkę w tle mamy kwartecik handbangujących shamisenistów :D

Babymetal oraz jego Megitsune ma mój kategoryczny tentacle of approval.
...zresztą, chyba nie tylko mój :>


 
A nie dalej jak 4 lata temu... pamiętacie?:)

Spoiler: pokaż
 Tak, tak, ten najmniejszy podskakujący ponytail to Nakamoto Suzuka. Wówczas Suzuka w Karen Girl's (Yay! Zettai!). Już wtedy nieźle wychodził jej i śpiew i taniec, dzisiaj daje czadu jako SU-METAL na voice leadzie. Ślicznie nam dziewczyna rozkwitła :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Ganossa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3279 dnia: Wrzesień 05, 2013, 06:51:43 pm »
Choreografia na tej scenie mi nie pasuje. Straszny kicz i sztuczczyzna. Reszta całkiem fajna.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3280 dnia: Wrzesień 05, 2013, 07:36:01 pm »
Nawet fajny ten nowy utwór, mam ze 3-4 kawałki Babymetalu na liście, choć nigdy się jakoś nie zachwycałem ich utworami. Ale ten jest całkiem nieźle zrobiony i wpada w ucho.

Co do teledysku to szalenie podoba mi się sceneria i te lisie maski, a i Suzuki ładnie w fryzurze na hime. Ale ja tam zawsze miałem fetysz na lisie maski...swoją drogą czemu jeszcze nie mam żadnej...trzeba to nadrobić.

No i w sumie byłem w szoku jak się dowiedziałem, że Suzuki jest raptem rok starsza od Yui i Moa, a stawiałbym raczej na 3-4 letnią różnicę. Tak czy siak, zgadzam się z Richiem, że to dwa małe diabły. :P

PS

Coś ma w sobie ten obrazek, ale nie potrafię powiedzieć co. :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2013, 07:46:34 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3281 dnia: Wrzesień 05, 2013, 07:46:39 pm »
Rzeczywiście nawet ciekawy utwór, ale też prawda, że sztuczne te kicanie na tej scenie, bo reszta wygląda bardzo fajnie.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3282 dnia: Wrzesień 05, 2013, 09:31:36 pm »
No i w sumie byłem w szoku jak się dowiedziałem, że Suzuki jest raptem rok starsza od Yui i Moa, a stawiałbym raczej na 3-4 letnią różnicę. Tak czy siak, zgadzam się z Richiem, że to dwa małe diabły. :P
Taki w sumie setup w tym klipie i w ogóle kapeli że Suzuka jest tutaj szefową. To raz, dwa ona naprawdę ma w biznesie ponad 5 lat doświadczenia. Pamiętam jak w 2008 roku Karen Girl's występowały na Animelo Summer Live - 3 dziewczynki na scenie oraz hordy wygłodniałych otaku w Saitama Super Arena dookoła (pojemność jedyne ok. 20 tys luda, dłobiazg)
Ale z drugiej strony, widziałem na tubie gdy były gościami w jakimś programie tv (tylko Suzuka i Moa, Yui zdaje się akurat chorowała). Prowadzący, dość młodzi, sprawnie się powygłupiali, nawiązali wspólny język i dziewczynki ewidentnie się rozluźniły. Wtedy dopiero można było spostrzec że różnica wieku między nim nie jest zbyt duża :)

ps. może czas na nową tapetkę? :>
http://neo-musume.deviantart.com/art/BABYMETAL-389103816
http://neo-musume.deviantart.com/art/BABYMETAL-Fire-396236474
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3283 dnia: Wrzesień 13, 2013, 08:28:46 pm »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 08:40:04 pm wysłana przez richie »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3284 dnia: Wrzesień 13, 2013, 09:39:18 pm »
Dobre  :badgrin:

Znalazłem zwiastun aktorskiej wersji "Tygrysiej Maski""
映画『タイガーマスク』予告編

Słabo to wygląda.

 

anything