Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 668212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3345 dnia: Styczeń 07, 2014, 09:11:54 pm »
Tu akurat zgodzę się z przedmówcą... Prawdą jest że większość tego typu show czy tak zwanych "Reality TV" jest reżyserowane. Jest nawet kilka firm które opracowują wszystko od scenariusza do scenografii a potem sprzedają licencje na te wszystkie programy stacjom telewizyjnym...

To tak jak z amerykańskim wrestlingiem...

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3346 dnia: Styczeń 07, 2014, 10:22:05 pm »
Moje wnioski są faktycznie ostre jak samurajski miecz, skoro wywołały u ciebie, aż taki ból dupy.
Does not compute. Jeśli to mnie bolała dupa dlaczego to ty zrobiłeś aż tak wielką kupę?

Cytuj
wychodki to standard :lol:
Gdybyś kiedykolwiek przeczytał cokolwiek z tego co napisałem, to znalazłbyś tam między innymi słowo klucz: zadupie

Cytuj
Może dla, Ciebie, rzeczą oczywistą jest, że nastolatka trzyma się pod kluczem
Tego samego, który sfotografowany przy byle okazji mogłyby wywołać narodowy skandal? Oh shi--

Cytuj
Też byłem w szoku, jak się okazało, że dinozaur nie jest prawdziwy.
Albowiem w tym klipie co wrzuciłem to nie tylko pięć dinozaurów biegało, ale też mieliśmy atak UFO na dokładkę. A już ta budowa i rozbiórka baraku wymagały technologii wręcz absolutnie kosmicznych.

To tak jak z amerykańskim wrestlingiem...
Chciałem tylko zauważyć że to NIE BYŁ amerykański wrestling. Ani żaden Big Brother. Ani też dziesiąta odsłona Jurrasic Parku.
Po prostu widziałem już parę zagrań made in Japan TV. A i też parę w wykonaniu Tsunku. Taki trolling jak w tym klipie to są tam małe fiki miki.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3347 dnia: Styczeń 08, 2014, 12:23:03 am »
Does not compute. Jeśli to mnie bolała dupa dlaczego to ty zrobiłeś aż tak wielką kupę?
Nick do czegoś zobowiązuje :).
Gdybyś kiedykolwiek przeczytał cokolwiek z tego co napisałem, to znalazłbyś tam między innymi słowo klucz: zadupie
Czytałem co napisałeś i nie widziałem tam najmniejszego sensu, za to cały ocean naiwności. Marketingowcy dziewczyn spisali się na medal. Dziewczyny biły się na poduszki, jedna spała z misiem. Jak słodziasznie i moe!!! Wszystko prawdziwe jak muza z playbacku.
Albowiem   w tym klipie co wrzuciłem to nie tylko pięć dinozaurów biegało, ale też   mieliśmy atak UFO na dokładkę. A już ta budowa i rozbiórka baraku   wymagały technologii wręcz absolutnie kosmicznych.
Chciałem tylko   zauważyć że to NIE BYŁ amerykański wrestling. Ani żaden Big Brother. Ani   też dziesiąta odsłona Jurrasic Parku.
Jakbyś faktycznie obejrzał podlinkowany filmik to byś zauważył, że to był ten sam program, a fake wiązał się z kamerzystą (który biegał obok dinozaura) i liczbą ujęć.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3348 dnia: Styczeń 08, 2014, 02:29:44 pm »
Jakbyś faktycznie obejrzał podlinkowany filmik to byś zauważył, że to był ten sam program, a fake wiązał się z kamerzystą (który biegał obok dinozaura) i liczbą ujęć.
...co nadal nie znaczy nic więcej niż, zobowiązującą przez nick, wielką kupę.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3349 dnia: Styczeń 08, 2014, 08:22:48 pm »
W jaką dyskusję ostatnio Lord się nie wda, to z niej flejm robi : p Stare czasy na forum się przypominają : )

Offline Lord Kupa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3350 dnia: Styczeń 08, 2014, 11:20:14 pm »

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3351 dnia: Styczeń 09, 2014, 06:53:26 pm »
Ostatnio zacząłem oglądać parodie różnych anime. Puki co nic nie przebije Dragon Ball Abridged i Hellsing Ultimate Abridged:

*TFS* Hellsing Ultimate Abridged Episode 1

Offline Ganossa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3352 dnia: Styczeń 09, 2014, 07:18:16 pm »
Mnie rozbawiła ta seria.
X-Men - Bad Days - Ep5

Polecam też odcinek z Wolverinem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2014, 07:25:16 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3353 dnia: Styczeń 09, 2014, 09:01:04 pm »
RIP Gildio...

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3354 dnia: Styczeń 10, 2014, 08:23:34 pm »
w najnowszym odcinku Simpsonów twórcy postanowili złożyć hołd  Hayao Miyazakiemu. Oto fragment tego odcinka:

Anime | THE SIMPSONS | ANIMATION on FOX

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3355 dnia: Styczeń 10, 2014, 10:36:42 pm »
E no, fajnie im to wyszło. Co jak co, ale chyba tylko Miyazakiemu przyznano Oskara za film animowany.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3356 dnia: Styczeń 13, 2014, 04:43:34 pm »

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3357 dnia: Styczeń 14, 2014, 01:11:32 pm »
A.

xD
Kolejna przeróbka Opu z Azumangi, ile się tego już nie oglądało a nadal ma coś w sobie. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3358 dnia: Styczeń 14, 2014, 09:22:25 pm »

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3359 dnia: Styczeń 15, 2014, 02:31:43 pm »
Najfajniejsze, że to "żelazo" jest ostre, nie jakieś tam stępione. U nas w bractwie też próbowaliśmy machać szabelką, ale jakoś nam nie wychodziło :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau