trawa

Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 668358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3480 dnia: Lipiec 07, 2014, 06:57:04 pm »
Zakładam, że u Japończyków i na lody czekoladowe znaleźli by się fani. Zresztą nie wykluczone, że taka wersja nie powstanie, np. wrzucamy pieniążka i wychodzi kawałek rolady czekoladowej. O, chyba sprzedam ten pomysł właścicielowi. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3481 dnia: Lipiec 08, 2014, 07:16:37 pm »
Kakao? Czekolada? Kiepsko u was z wyobraźnią.

Nie wklejam obrazka, tylko daję sam link bo nie każdemu może to przypaść... do smaku.
http://imgur.com/ukzOwsg
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3482 dnia: Lipiec 08, 2014, 07:21:23 pm »
Po prostu nie chciałem uwalniać demonów z mojego umysłu, żeby się nie zagalopować gdzieś. Ot choćby jak na tym obrazku co dodałeś. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3483 dnia: Lipiec 25, 2014, 03:36:50 pm »
Sorki, że post za postem.

dwa obrazki, reality vs anime:



No i cała prawda jak się łowi ośmiornice w Japonii...n/c

Myślę nad wyjazdem do Japonii i zostaniu rybakiem :razz:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3484 dnia: Sierpień 03, 2014, 07:58:46 pm »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3485 dnia: Sierpień 11, 2014, 06:05:53 pm »
Mistrzowie hypea po prostu... nie wiem czy słyszeliście o akcji gdzie KyoAni porozwieszało w całej Japonii 707 klatek z animacji do odnalezienia przez fanów. Otóż fani podołali i po złożeniu tego do kupy wygląda to tak:
https://www.youtube.com/watch?v=WcgLfMtH_i4

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3486 dnia: Sierpień 11, 2014, 06:50:49 pm »
Fajowe i kurcze muszę przyznać, iż albo sceny powtarzali, albo coś dodali, bo aż mi się wierzyć nie chce, że na 707 klatkach wycisnęli tak płynną animacje trwająca 1;30 min. Szacun za montaż i podziw za akcję, nie ma to jak dobra promocja. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3487 dnia: Sierpień 11, 2014, 08:39:28 pm »
Fajna akcja i jeszcze fajniejsza animacja.

Offline Skrzydlaty

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3488 dnia: Sierpień 11, 2014, 08:57:56 pm »
Pomysł na akcję świetny, ale to, że reklamowana jest gra pachinko i to, że na animację składają się modele 3D postaci wydaje mi się trochę obraźliwe dla tak potężnej marki. Kinówka Suzumiyi to wciąż dla mnie jedna z najcudowniejszych rzeczy, jaką japończyński przemysł anime wyprodukował.

Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3489 dnia: Sierpień 11, 2014, 09:43:37 pm »
Pomysł na akcję świetny, ale to, że reklamowana jest gra pachinko i to, że na animację składają się modele 3D postaci wydaje mi się trochę obraźliwe dla tak potężnej marki. Kinówka Suzumiyi to wciąż dla mnie jedna z najcudowniejszych rzeczy, jaką japończyński przemysł anime wyprodukował.
Właśnie nie potrafię zrozumieć zachowania twórców w wypadku Haruhi i Spice and Wolf... obie serie w swoim czasie wzbudzały szalone zainteresowanie i w obu wypadkach tego nie wykorzystano coby ciągnąć je dalej...

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3490 dnia: Sierpień 11, 2014, 09:46:45 pm »
Grafika i rysunki owszem ładne, ale nie przeginajcie z tą płynną animacją - całe ok 7 klatek na sekundę... co niestety widać, słychać i czuć
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Skrzydlaty

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3491 dnia: Sierpień 11, 2014, 10:09:12 pm »
Właśnie nie potrafię zrozumieć zachowania twórców w wypadku Haruhi i Spice and Wolf... obie serie w swoim czasie wzbudzały szalone zainteresowanie i w obu wypadkach tego nie wykorzystano coby ciągnąć je dalej...
W przypadku Haruhi rozchodziło się o afery związane z Ayą Hirano. Choć te obecnie ucichły i Aya trochę pogrywa przy Fairy Tailach i innych produkcjach. Osobiście stawiałbym na to, że doszło do zgrzytów na linii seiyuu - studio podczas najgorszego okresu aktorki i prawdopodobnie do teraz nie może dojść do pełnego porozumienia.

Co do Spice and Wolf nie mam pojęcia, ale podejrzewam, że o ile seria jest popularna na zachodzie, to w Japonii wcale spektakularnych triumfów nie odnosiła.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3492 dnia: Sierpień 11, 2014, 10:17:39 pm »
Kiepsko się sprzedawało - cały drugi sezon to chyba jedyne 5-6 k sprzedanych dvd/bd

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3493 dnia: Sierpień 11, 2014, 10:27:49 pm »
2 sezon był dla mnie jednym wielkim rozczarowaniem. pierwsza połowa była jedną wielka pętlą czasu ( 8 odcinków o tym samym), pote, kilka o czymś innym (nawet nie pamiętam o czym), a końcówka była o tym jak kręcili film, który pył w pierwszym odcinku. W sumie gdyby 2 sezon miał 4 odcinki nic by nie pominięto.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3494 dnia: Sierpień 11, 2014, 11:10:51 pm »
Kiepsko się sprzedawało - cały drugi sezon to chyba jedyne 5-6 k sprzedanych dvd/bd

Bynajmniej. Pamiętam dobrze ten dreszcz zbulwersowania jaki przeszedł po necie na temat tego że japońscy otaku Haruhi wszystko kupią. W tym nawet kolejne dvdki z endless eight.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright