trawa

Autor Wątek: Emo  (Przeczytany 44869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ursmar

Emo
« Odpowiedź #240 dnia: Styczeń 21, 2007, 09:43:58 am »
wy nie żyjecie, jesteście jak żywe trupy
Cytuj
wiedzcie jednak ze my JESTESMY, emo zyje i bedzie zyc tak długo (
jak długo w seeercach naszych... ) jak pozotanie ktos kto bedzie chciał tak zyc.

powiem ci tyle że hipisi to żyli "naprawde"
napisałaś że się nie ualasz nad sobą ale moim zdaniem już to co napisałaś w tym poście jest użalaniem się....
Cytuj
co do emo to tak jestem. tak nosze m.in. paski, czarne ciuchy, czachy, serduszka; piny, maluje oczy, SŁUCHAM EMO, robie wiele rzeczy o których nie chciałabym pisac.

straaaaaaszne

Offline Mirrage

Emo
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 21, 2007, 12:03:13 pm »
;)  i tak 3mać madXkacz

Offline Kormak

Emo
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 21, 2007, 01:02:59 pm »
Tak 3mać! xoxoxo

Offline Maciej

Emo
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 21, 2007, 01:07:53 pm »
To Andrzej Samson w tym gifie tańczy?  :shock:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Kormak

Emo
« Odpowiedź #244 dnia: Styczeń 21, 2007, 01:14:19 pm »
David Brent.

"The Office" nie znasz?
Bardzo emo serial!

Offline kort

Emo
« Odpowiedź #245 dnia: Styczeń 21, 2007, 01:44:23 pm »
Emo? To tacy goście, wyglądający jak homo, ale wolący kobiety i noszący frotki na rękach?

Pytam bo nie wiem... :roll: :)

Offline Malkavian

Emo
« Odpowiedź #246 dnia: Styczeń 21, 2007, 02:00:53 pm »
Cytat: "Mirrage"
Tak wyglądając emo faceci z usa ...
http://video.google.pl/videoplay?docid=1334574897542185038&q=boy+kissing

No to to juz przegiecie :/
nie uwazajcie mne iza jakiegos wojownika emo czy cos w tym stylu ja chce tylko przyblizyc wam ich ... ze tak powiem. Kazdy ma swoje zdane i trzeba je szanować rzecz jasna   :!:

Kolega przybliżył chyba obraz Emo :]

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Emo
« Odpowiedź #247 dnia: Styczeń 21, 2007, 03:49:47 pm »
blehehehe emo-wojownicy jednak atakuja! a ja na to: Iperyt- particular hatred
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline madXkacz.

...
« Odpowiedź #248 dnia: Styczeń 21, 2007, 09:41:11 pm »
o to ze smiejecie sie z emo nie znajac go.

czy nie mozna by zyc i pozwolic zyc innym.

to jest nasze zycie i wy nie bedziecie za nas umierac wiec dajcie spokoj emo
here's still tomorrow, forget the sorrow ! -_-

Offline madXkacz.

...2
« Odpowiedź #249 dnia: Styczeń 21, 2007, 09:44:41 pm »
a dziekuje pic smieszny.

xD

{zapewne mysleliscie ze rzuce jakims textem ze nie mozna smiac sie z chorych dzieci etc. ale jak cos jest smieszne to trzeba sie posmiac.

a i nie odczytałam to jakos wysmianie mnie choc pewnie powinnam ^^
here's still tomorrow, forget the sorrow ! -_-

Offline madXkacz.

uh
« Odpowiedź #250 dnia: Styczeń 21, 2007, 09:54:21 pm »
o sory tu sie zatrzymałam na str. 16  xD .
taka opozniona jestem

a dziekuje za "tak 3mac"

a gadajcie sobie, ja i tak pozostane tym kim jestem i tym w co wierze i inni pewnie tez.


haha xD
here's still tomorrow, forget the sorrow ! -_-

Offline Saladyn

Emo
« Odpowiedź #251 dnia: Styczeń 21, 2007, 10:20:23 pm »
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline papiesz

Re: -_-
« Odpowiedź #252 dnia: Styczeń 22, 2007, 12:02:01 am »
Cytat: "madXkacz."


wiedzcie jednak ze my JESTESMY, emo zyje i bedzie zyc tak długo (
jak długo w seeercach naszych... ) jak pozotanie ktos kto bedzie chciał tak zyc.




ech, ciągle jakieś smuty zamiast konkretów.
tak czy inaczej
nothing positive only negative

Offline madXkacz.

!
« Odpowiedź #253 dnia: Styczeń 22, 2007, 03:22:23 pm »
czemu mam sie isc zabic?

jak narazie nie przeczytałam 'konkretów' z waszej strony, wiec o co wam dokładnie chodzi ze sie nas czepiacie.
z biła was kiedys grupa emoboyów czy jak?

załosne



{a kotek słodki, ale napis widac pisany przez prawdziwego inteligenta ...
-_-
here's still tomorrow, forget the sorrow ! -_-

Offline kate1133

...
« Odpowiedź #254 dnia: Styczeń 22, 2007, 04:37:56 pm »
„Jakie to wszystko jest IMOŁ, czyli z zera do pozera”

Emo tu, emo tam, emo sram. Wiesz chociaż co to jest, że tyle się plujesz na ten temat?
Zacznijmy od wyjaśnienia. EMO to skrót pochodzący od angielskiego słowa "emotional", co znaczy emocjonalnie, uczuciowo.
Czym właściwie jest Emo?
Emo to przede wszystkim muzyka moi kochani!
Nie styl ubierania się! Muzyka! Jest to muzyka rock/punkrock "naładowany emocjonalnie", czyli taki, w którym wokalista stara się jak tylko może, oddać uczucia jakie nim w danej chwili kierują. W wielu piosenkach pojawia się więc krzyk, płacz, ale nie są to wyłącznie piosenki o rzeczach smutnych, negatywnych.
Wyróżniamy 4 podstawowe rodzaje Emo - Emocore, Hardcore Emo, Screamo, Emo Violence. Każdy z nich jest troszkę inny, aczkolwiek we wszystkich występuje charakterystyczny dla tego gatunku wokal i gitarowe brzmienia.
Po drugie Emo to subkultura, a właściwie styl bycia.
Tak naprawdę, można być Emo nie słuchając takiej muzyki, bo Emo to wrodzona wrażliwość, umiejętność wyciągania wniosków.
Stereotyp Emo, opowiada o ludziach, którzy non-stop płaczą, użalają się nad sobą i nad całym światem, podcinają sobie żyły. Ot właśnie stereotyp, który tak naprawdę nie ma nic wspólnego z Emo. Może rzeczywiście ludzie słuchający takiej muzyki są bardziej skłonni do refleksji nad swoim życiem, nad jego celem, ale nie należą do życiowych nieudaczników, którzy potrafią tylko wylewać łzy.
Po trzecie Emo to styl ubierania (wymienione poniżej elementy mogą występować u ludzi zaliczanych do tej subkultury, ale nie muszą).
Typowe są tutaj długie czarne włosy, zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Grzywka zazwyczaj ścięta na ukos.
Makijaż, dosyć anorektyczny wygląd, oraz liczny piercing, występuje tu u obu płci.
Kolorystyka ubrań to niegdyś kombinacje czerni i bieli z różem i czerwienią, aczkolwiek już dawno Emo odeszło od tej kolorystyki dodając do gamy resztę kolorów.
Górna część ubrania to najczęściej dopasowana bluza z kapturem lub zwykły t-shirt z ciekawym nadrukiem.
Spodnie zazwyczaj bardzo obcisłe, wytarte, podarte jeansy.
Dodatkami mogą być rękawiczki z obciętymi palcami, pasek z ćwiekami, liczna ilość bransoletek itp.
Buty, które najczęściej noszą przedstawiciele Emo to trampki, Vansy, a czasem glany.
To jedynie zarys tego w co ubierają się ludzie. Jednak każdy ma w sobie wysoką indywidualność i oryginalność.

Geneza
Emo przywędrowało do nas z USA. Niestety u nas(czyt. w Polsce), sexi krejzi zbuntowane nastolatki spowodowały, że Emo popadło w pewną rutynę. Dla Polaków Emo to wyłącznie biało czarne paski, trampki i czerwone korale. Tak właśnie ubrałaby się każda Emo POLKA. To bardzo przykre, że z subkultury powstała rutyna, jakiś nieciekawy schemat, z oryginalności zrobiliśmy monotematyczność. Bo wystarczy zajrzeć za daleką wodę, a tam dojrzymy zróżnicowanie w tym stylu.

Kolejność, w której to wszystko napisałem jest jak najbardziej celowa. Pokazuje ona powiązanie między poszczególnymi elementami. Muzyką->Wnętrzem->Zewnętrznością. Pokazuje, że każdy element może istnieć osobno. Muzyka - jako część każdego z nas. Wnętrze - jako my sami. Zewnętrzność - jako coś co chcemy przekazać.
Jednak ZEWENĘTRZNOŚĆ NIE JEST NAJWAŻNIEJSZA. Nie możemy powiedzieć, że ktoś nie jest emo tylko z tego powodu bo nie wygląda jak emo. Lepiej, żeby czuł to w środku niż obnosił się z tym dookoła świata, jeśli nie czuje takiej potrzeby. Owa ZEWNĘTRZNOŚĆ MOŻE BYĆ JEDYNIE POWODEM KPIN, dlatego, że w dzisiejszych czasach jest tyle pozerów... tych którzy nie są powiązani ani muzycznie ani duchowo z tą subkulturą, a uważają się za Emo. Owszem. Emo jako sama zewnętrzność może istnieć, ale nie powinno, bo tym właśnie jest pozerstwo. Zewnętrzność powinna istnieć wyłącznie w otoczeniu z muzyką i właśnie duchowymi prawdami. - www.angelboy.mylog.pl

Tekst nie jest mój -.-'

 

anything