trawa

Autor Wątek: Fanfilmy itp.  (Przeczytany 18578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rybb

Fanfilmy itp.
« dnia: Sierpień 27, 2005, 04:21:22 pm »
Fan-filmy itp...  fan arty i fan-fiction. Jeśli są jakieś godne polecenia to wstawiajcie linki. Ja wstawiam dwa. Jeden to faworyt samego Lucasa a drugi to faworyt publiczności. Enjoy

http://www.atomfilms.com/contentPlay/video.jsp?id=love_of_the_film&preplay=1
http://www.atomfilms.com/contentPlay/video.jsp?id=sith_apprentice&ratingBarExclude=0&preplay=1&brand=

a tutaj reszta
http://www.atomfilms.com/af/spotlight/collections/starwars/index.html

KRL

  • Gość
Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2006, 09:52:49 am »
http://www.theforce.net/fanfilms/shortfilms/index.asp

To sobie looknijcie. Szybko się sciagają. Nie wszystkie to mistrzostwo świata ale warto...

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2006, 12:05:59 pm »
wrzucę tutaj:

Cytuj
Produkująca m.in. figurki postaci z Gwiezdnych Wojen firma Hasbro ogłosiła właśnie konkurs na film animowany opowiadający przygody bohaterów Gwiezdnej Sagi.

Obrazy, w których musi pojawić się minimum jedna figurka Hasbro, nie mogą być dłuższe niż 5 minut i powinny być zapisane w formacie AVI, MPG, MPEG, WMV lub MOV.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 kwietnia. Autor najlepszej produkcji otrzyma w nagrodę 1000 funtów i zestaw kina domowego.

Dokładny regulamin konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie:
http://www.hasbro.co.uk/swminimovies/
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Rybb

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2006, 11:10:44 pm »
Czytałem ostatnio kilka fanowskich opowiadań ze świata SW i nie robia wrażenia. Czy ktoś wogóle cos interesującego w tej kwestii dokonał?

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2006, 10:49:32 am »
http://www.saber-scorpion.com/lego_sw.htm

Pod tym adresem ciekawe rzeczy znajdziecie.
Na ten przykład coś dla fanów KOTORa ;)

mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2006, 06:49:51 pm »
Cytuj
Nie potwierdziły się plotki sprzed kilku miesięcy, mówiące, iż Mel Brooks pracuje nad sequelem swojej przebojowej komedii "Kosmiczne jaja" z 1987 roku. Nie oznacza to jednak, iż popularny reżyser nie ma dla nas innej niespodzianki.

- Zastanawiamy się nad serialem animowanym na podstawie "Kosmicznych jaj" - mówi reżyser w jednym z ostatnich wywiadów. - Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby powrócić do roli tamtych postaci i podłożyć pod nie głos. Jeżeli tylko by mnie chcieli. Mam nadzieję, że ten projekt dojdzie do realizacji - deklaruje Brooks.

Przypomnijmy, iż Peter Segal pracuje obecnie nad pełnometrażowym filmem na podstawie popularnego w latach 60. serialu Mela Brooksa - "Get Smart". W roli głównej pojawi się komik Steve Carell.

- Producenci popełnili duży błąd, że się ze mną nie skontaktowali - komentuje produkcję twórca oryginału. - Nikt tego ze mną nie konsultował, chociaż razem z Buckiem Henrym stworzyłem postać Maxwella Smarta. Jednocześnie muszę powiedzieć, że bardzo sobie cenię Steve'a Carella. Jest przezabawny. Jeżeli tylko uda się im napisać dobry scenariusz i znajdą utalentowanego reżysera, może wyjść z tego coś sensownego - dodaje, podkreślając, iż, zanim ruszą zdjęcia, chciałby zobaczyć nowy scenariusz. - Mógłbym coś od siebie dodać - mówi. - Niezależnie od wszystkiego życzę im szczęścia - podkreśla Brooks, uznawany za jednego z najzabawniejszych ludzi XX wieku.


Bastion
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2006, 05:44:46 pm »
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2006, 05:58:34 pm »
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline potworek

  • Moderatorzy
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 240
  • Total likes: 1
  • Just awesome
Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 11, 2006, 06:18:47 pm »
Fajnie się chłopaki nawalają, ale mam cynk, że w lipcu pojawi się fanowski film, który mam nadzieje będzie świetny.  8)
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Sadow

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2006, 10:21:56 pm »
Cytuj
Imlardis Staszka Mąderka-dla tych nieszczęśnych którzy nie widzieli


czy mi się zdaje, czy w napisach koncowych pojawił się nasz forumowy kolega Dejwut?
mozliwe ze zwykla zbieżnosc... 8)
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Rybb

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2006, 12:08:21 am »
Cytat: "Ribald"
Fajnie walczą chłopaki


Widać, że ktoś naprawdę lubi to co robi - wgniotło mnie w fotel, a teraz zabieram się za George Lucas in love

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 16, 2006, 11:41:33 am »
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline potworek

  • Moderatorzy
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 240
  • Total likes: 1
  • Just awesome
Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 16, 2006, 11:45:40 am »
Cieszmy się, jednak do niego zadzwonili w poniedziałek, albo piątek i się chłopak doczekał  :D  Pewnie się Wookiego wystraszyli producenci
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 29, 2006, 07:48:43 pm »
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 04, 2006, 08:51:13 pm »
Cytuj
26 listopada 1996 otworzono małą stronę, by informować fanów (i nie tylko) o tym, co aktualnie dzieje się w świecie Gwiezdnych Wojen .
Mało kto wtedy przypuszczał, jak bardzo ta strona się rozrośnie. Jak poinformował główny redaktor witryny, Pablo Hidalgo, podczas konwentu Comic-Con, dziesięciolecie starwars.com będzie obchodzone i to hucznie. Stwierdził też, że wszystko to, co dotychczas stworzono na oficjalnej, to zaledwie pierwszy rozdział jej życia i dopiero się rozkręcają. Należy się spodziewać zmiany i to dużych na stronie, a przede wszystkim tego, że będzie się ona rozwijać w całkowicie nowym kierunku.
Niestety szczegółów Pablo już nie zdradził. Trzeba czekać, aż będzie o czym donosić.  


Bastion
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam