trawa

Autor Wątek: God of War  (Przeczytany 42193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spidey

God of War
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2005, 11:08:09 am »
Podobny do God of War to moze byc np Devi May Cry 3. Ale tylko jezeli chodzi o rozgrywke bo klimat maja odmienny.

Offline g0v3Rn

God of War
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2005, 03:05:30 pm »
Devil May Cry 3 mam i nie gram w to bo za trudna ta gra. Bez sensu ze nie ma easy mode...

Offline spidey

God of War
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2005, 07:37:38 pm »
Przypomniala mi sie jeszcze jedna bardzo dobra gra w podobnych klimatach co God of War. Zrobil ja Capcom a jej tytul to Chaos Legion. Naprawde bardzo fajna gra, taka mega ostra sieczka a graczowi pomagaja przywolywane przez niego legiony stworow. Problem w tym ze moim zdaniem jest jeszcze sporo trudniejsza od DMC3. Ja np z Devilem 3 nie mialem jako takich problemow ale tego Chaos Legion to za cholere nie moge przejsc  :(.  Jest strasznie trudna.
Ciekawe czy ktos z forumowiczow przeszedl Chaos Legion w calosci  :?:

Offline g0v3Rn

God of War
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 27, 2005, 10:18:55 am »
Napisz do mnie na GG... Mam do ciebie kilka pytan zwiazanych z DMC3... GG: 5908961

EDIT: Ludzie, radujcie sie, przeszedlem God of War... ;)

Offline SquizzZ

God of War
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 29, 2005, 10:07:50 am »
Cytat: "g0v3Rn"
Ludzie, radujcie sie, przeszedlem God of War... ;)

Radujemy się, radujemy! A postawisz coś z tej okazji? ;)

EDIT: tematy o God of War zostały połączone.
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Deytonus

God of War
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 29, 2005, 06:18:48 pm »
Cytuj
Kto przeszedl Prince of Persja, ja dopiero dzis dostalem ta gre.


Ja przeszedłem obydwie części  8)  jedyneczka jest prosta jak barszcz, dwójka już "zdeka" trudniejsza.

Offline g0v3Rn

God of War
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 29, 2005, 07:31:52 pm »
Ja jestem niedaleko, fakt nie jest ona latwa. Jaki momet sprawil ci najwiekrza trudnosc?

Offline Deytonus

God of War
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 29, 2005, 07:47:10 pm »
W dwójce te walące się maszty no i skaczące na łeb kobity. Cesarzowa dopóki nie wyczaiłem na nią sposobu.

W jedynce zagadka w łaźniach i pierwsza walka z prawdziwymi żołnierzami.

Offline elzabbul

God of War
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 12, 2005, 12:14:21 am »
No, no widzę, że jednak God Of War mnie zainteresuje :) Ostatnio przechodziłem z dziką radością Devil May Cry III, mechanika gry podobna?

PS: Orientuje się ktoś może, czy Devil May Cry I wyszedł w jakiejś kolekcji platynowej itp, bo ciągle mi go brakuje, a ciekaw jestem ceny...
url]http://www.bardasznikow.prv.pl[/url] Amatorska wytwórnia filmowa Bardasznikow - fajne filmy :)

Offline Qraq

God of War
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 12, 2005, 08:20:58 am »
elzabbul: czy mechanika gry jest podobna? hmm nie do konca. DMC3 koncentruje sie na wyrzynce non-stop. GoW ma wiecej eksploracji, zagadek. Plasuje sie pomiedzy Prince of Persia a DMC3. Goraco polecam.

Offline spidey

God of War
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 12, 2005, 04:46:17 pm »
Również polecam God of War.


Cytat: "elzabbul"
PS: Orientuje się ktoś może, czy Devil May Cry I wyszedł w jakiejś kolekcji platynowej itp, bo ciągle mi go brakuje, a ciekaw jestem ceny...

Jedynka w Platynie wyszła już bardzo dawno temu i kosztuje 69 zł. Jednak w niektórych sklepach można ją spotkać nawet w cenie 49-59 zł.

Offline Siwy89

God of War
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 01, 2005, 06:45:27 pm »
No i przeszdłem God of War.....gierka naprawde bije wszystkie inne na głowe...polecam kazdemu  :D

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
God of War
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 04, 2005, 01:50:35 pm »
Spidey --> Aż się zdziwiłem, że jeszcze linka nie dałeś....

Recenzja "God of War"

Offline spidey

God of War
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 08, 2006, 05:47:21 pm »
g0v3Rn chyba powinieneś napisać solucję przejścia gry God Of War dla Gildii Gier Komputerowych, myślę że Gambit by się nie obraził  ;) a Ty miałbyś problem z głowy ;P

***

  • Gość
God of War
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 14, 2006, 10:52:15 pm »
Temat został oczyszczony. Od teraz sprawy związane z problemami w grze proszę kierować, do odpowiedniego wątku tj. "Szukasz pomocy? Utknąłeś w grze? Zajrzyj tutaj!" - Norsefir

 

anything