Autor Wątek: God of War  (Przeczytany 42189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arachnid

God of War
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 27, 2006, 02:06:14 pm »
God of War... to świetna gra...
Naprawde jak usiadłem to nie przestawałem grac przez 5 godzin...
Ale DMC 3: Dante awaking było o niebo lepsze...
Przypasował mi klimat tej gry i ciągła "sprzeczka" pomiędzy braćmi...
a także zabawny pajac... kto przeszedł... wie kim był Ów pajac...
Ja jestem w ostatnije misji podczas walki z Vergilem....

Pzdr.
Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor"

idkam

  • Gość
God of War
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 27, 2006, 05:35:26 pm »
Cytat: "Siwy89"
No i przeszdłem God of War.....gierka naprawde bije wszystkie inne na głowe...polecam kazdemu  :D


Witam,

jak już poganiałem za 3 śpiewającymi syrenkami to długo jeszcze do końca? ;-) ;-) ;-)

Offline spidey

Re: God of War
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 03, 2006, 08:06:52 pm »
Cytat: "idkam"
Witam,

jak już poganiałem za 3 śpiewającymi syrenkami to długo jeszcze do końca? ;-) ;-) ;-)

Jeszcze trochę Ci zostało. Tak na oko to dopiero z ponad pół gry za tobą.

Offline DARKMAN

God of War
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 28, 2006, 02:48:14 am »
IMHO God of War jest znacznie lepsza gra niz DMC3. Klimat gry po prostu wymiata a system walki to czysta poezja (ehh.. nie ma to jak ukrecic leb meduzom). Nie mowie ze DMC3 jest zly, nadal jest jedna z lepszych gier na PS2 ale to praktycznie ciagle to samo.... Przeszedlem trylogie DMC i najbardziej mnie przykula czesc pierwsza... Wiem ze system walki zostal znacznie poglebiony w nastepnych czesciach ale jedynka po prostu miala lepszy klimat.

Jesli ktos lubi takiego typu gry to polecam Ninja Gaiden (ostatnio wydana w Platinum Hits z bonusami Ninja Gaiden:Black). Ta gierka zjada na sniadanie wszystkie DMC razem wziete.

P.S. spidey - Driv3r nawet w wersji na konsole to nic szczegolnego. IMHO kompletny przecietniak nie warty swojej kasy - tym bardziej ze mozna dostac GTA:San Andreas za $30 (za tyle swojego nabylem). Odnosnie KILLZONE...... "Halo killer" (bo tak go reklamowano) jest gra zupelnie sredniacka.... Najwieksza wada gry - AI ktore jest do pupy, poza tym bledy w grafice takze sa denerwujace. Jesli chodzi o gry FPP to na PS2 oprocz Socom'a nie ma nic szczegolnego czego by nie mozna bylo dostac na X'ie. Z drugiej strony HALO 2 (nadal najpopularniejsza gra na Xbox Live), Doom 3 i Half Life 2 sa dostepne TYLKO na Xbox'a. No i inna sprawa ze Dual Shock w porownaniu z S-Controllerem wypada naprawde bardzo blado....

Offline am666

God of War
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 29, 2006, 10:25:50 am »
Klimat w God of War to naprawde potega. Bohater to prawdziwy zakapior i kiler ktory nie zna słowa litosc. Nie mozna nie polubic Krotosa.
System walki jest dosc rozbudowany, ale jednak ten w serii DMC bardziej mi odpowiada i jest chyba bardziej intuicyjny.
Jezeli chodzi o grafike to jest to chyba najlepiej wygladajaca gra na PS2.
Naprawde polecam gra warta wydanych na nia pieniedzy.
No i zagadki choc nie sa bardzo skomplikowane to wymagaja chwile zastanowienia.
Polecam, naprawde warto sprobowac.

Offline alli

God of War
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 02, 2006, 09:00:55 pm »
od strony technicznej widac, ze grę robi Sony i, ż ewydało na nią MILIONY, na każdym kroku wlai to po oczach/uszach. a pompatyczne produkcje akcji to jest to co tygrysy lubią najbardziej :D

zdecydowany fenomen i gra 10/10, z miejsca wskoczyła na ta samą półkę co tuzy pokroju DMC, PoP i Ninja Gaiden.

gameplay to cudo, zagadki cudo, nie am opcji żeby czegoś nam brakowąło podczas krucjaty kratosa, szczegóły wgniatają w glebę. nie ma co się silic na wychwalanie produktu który w 10 minut zdobywa każdego gracza.

PS szkoda ze nie można bonusowo zagrac 'afrykańskim' kratosem- zajebiś*** zaprojektowany był (z tmy ż edo scenariusza raczej nei pasował ;) )

Offline DARKMAN

God of War
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 08, 2006, 06:44:36 am »
Cytuj
od strony technicznej widac, ze grę robi Sony

Hehe taki argument do mnie zupelnie nie przemawia :P IMHO jest sporo znacznie lepszych firm niz Sony :)

Ale fakt faktem - gra jest swietna.

Offline alli

God of War
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 11, 2006, 03:19:57 pm »
chodzi o znajomośc architektury swej konsoli- na PS2 nie łatwo zrobic coś co TAK wyglada

Offline DARKMAN

God of War
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 12, 2006, 11:01:14 pm »
Po czesci to prawda, jednak jest takze ogromna ilosc firm 3rd party ktore wyciskaja wszystkie soki z konsoli ;) - Squaresoft, Konami, Capcom czy Namco to tylko niektore.

Sukces Sony i ich Playstation opieral sie (nadal opiera) na duzym supporcie dla firm 3rd party - porownaj to do sytuacji Segi i Saturna...

Offline Lipton

God of War
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 19, 2006, 11:27:44 am »
No ja ukończyłem god of War w 100%. Największa satysfakcja jest kiedy ukończysz Challange of the Gods i grę na God Mode.
color=#3333FF]"Bądź jak woda, kiedy wlejesz wodę do dzbanka, staje się ona dzbankiem, a kiedy wlejesz ją do kubka, będzie ona kubkiem".
Bruce Lee[/color]

Offline pachu

God of War
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 07, 2006, 06:01:48 pm »
Witam.Na gwiazdkę tego roku(jeszcze 45 din 8) ) mam zamiar otrzymać od rodziców konsolkę PS2 tak na początek.Umówiłem się z tatą że za swoje oszczędności kupie gry a on mi kupi PS2.No więc,doradzcie co kupić:
-GOD OF WAR :evil:
-DEVIL MAY CRY 3 DANTE'S AWEKENING :?
I przy okazji jeszcze pomóżcie przy tym wyborze:
-MORTAL KOMBAT DECEPTION :evil:
-SOUL CALIBUR 3 :badgrin:
-TEKKEN 5 :shock:  

Proszę o szybką odpowiedź
A tak poza tym jestem nowy siemka!!!!!
url=http://userbars.org][/url]

Offline spidey

God of War
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 07, 2006, 09:52:55 pm »
Polecam God of War. Devil May Cry 3 mimo że jest grą bardzo dobrą posiada wszystkie wady produkcji rodem z Japonii z kiepską pracą kamery na czele. Do tego jest niesamowicie trudny co dla początkującego gracza nie byloby chyba za ciekawe ;). God of War jest IMO znacznie lepszą grą od DMC, jest bardziej przystępniejszy, ma klimat przez wielkie K a graficznie wymiata, do tego dochodzą świetne sekwencje przygodowe w których rozwiązujemy różnorakie zagadki.

Jeżeli chodzi o bijatyki to polecałbym jeszcze inną od wyżej wymienionych, mianowicie Mortal Kombat: Armageddon. Dla mnie, jako długoletniego fana serii masakra - prawie 80(:!:) grywalnych postaci do wyboru, gra która jest swojego rodzaju ukłonem Midway w stronę graczy na pożegnanie z current-genami, praktycznie każda postać która występowała kiedykolwiek i w którejkolwiek z części jest obecna w MK:A. Chociaż tzreba przyznać że Tekken 5 i SC3 są również świetne i lepsze graficznie od MK:A (ale Mortal jest brutalniejszy ;P). Zresztą kupując bijatykę trzeba zadać sobie pytanie czy się szuka czegoś nieskomplikowanego (i tu właśnie dobrym rozwiązaniem jest MK) czy chce się coś o bardziej rozbudowanym systemie walki (tutaj dobry jest Tekken, SC, DOA, VF). Tak naprawdę gdybym miał wybrać jedną z powyższych bijatyk nie potrafiłbym tego zrobić.

A tak w ogóle to polecałbym na gwiazdkę coś jeszcze zupełnie innego - Canis Canem Edit / Bully. W skrócie: najnowsza gra twórców GTA w której wcielamy się w ucznia szkoły Bullworth. Canis ma rewelacyjny scenariusz, rozgrywka mechaniką i sposobem gry bardzo przypomina GTA: San Andreas tyle że jest jeszce bardziej rozbudowana(:!:), ścieżka dźwiękowa jest idealna, gra wciąga już od pierwszych minut a niesamowity klimat wręcz wylewa się z ekranu. Na rekomendacje powiem tak: od trzech dni prawie w ogóle nie śpie tylko cały czas gram w Canis Canem Edit ;). Ok, wracam grać ;)

Offline DARKMAN

God of War
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 08, 2006, 04:16:53 am »
pachu - bierz God of War zamiast DMC3 (powod - w pelni zgadzam sie ze spidey'em)

Jesli zas chodzi o bijatyki to tak - jesli wolisz zeby postacie wykorzystywaly bronie bierz SCIII (chociaz tutaj jak chcesz mozesz oszczedzic kaske i wziasc 2  bo tak bardzo duzo sie nie roznia) jak nie bardzo (lub bez roznicy) to Tekken'a (z zaznaczeniem tutaj lepiej bierz 5 - 4 i TAG sa ok ale od nich IMHO lepszy jest SC).

Wspomniany Virtua Fighter jest najbardziej realistyczny ale tez najtrudniejszy... Najbardziej zaawansowany system walki ze wszystkich mordobic po prostu odrzuca wiekszosc osob (czyt. zarowno w Tekkenie jak i SC mozemy po prostu mashowac po przyciskach i bedzie to ladnie wygladalo - tutaj nie jest po prostu tak pokazowo, chociaz w rekach dobrego gracza mozna niezle rzeczy zdzialac)...

DOA IMHO jest spoko ale wspomniane powyzej mordobitki sa lepsze...
Podobny stosunek mam do Mortal'a...

Poza tym gry IMHO warte wspomnienia:
- GUITAR HERO I & II (jutro - w srode wychodzi druga czesc!)
- Burnout Revenge
- Metal Gear Solid
- GTA: San Andreas (lub tez nadal jare Vice City)
- Gran Turismo 4
- Winning Eleven/Pro Evolution Soccer
- Resident Evil 4
- wspomniana wczesniej seria DMC
- serie Jak & Daxter lub Sly

- i setki innych dobrych tytulow...

P.S. Odnosnie Bully - gra ma bardzo specifyczny klimat, dla wyjasnienia TO NIE JEST NOWE GTA. Jesli ktos oczekuje takiej samej szybkiej akcji jak w powyzszej to sie moze zawiesc... Polecalbym poczytac recenzje i zobaczyc czy gra bedzie nam odpowiadala.

Offline pachu

God of War
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 08, 2006, 01:36:06 pm »
Dzięki za odpowiedzi.Już na 100% biore GOD OF WAR :badgrin: Bo w sumie Devila 3 na kompa ostatnio przeszedłem.Ale wezme chyba GOD OF WAR I Resident Evil 4.Kurcze z bijatyk będzie trudno ale masz racje spidey MK:A (czytałem o niej)ma mieć 80 postaci co bardzo cieszy bo ponad połowe pewnie trzeba będzie zdobyć.Ale w Media Markcie był MORTAL za 199 zł!!!!!!Więc nie wiem jak tam będzie z kasą...ale jak nie to to MK:DESEPTION...jeszcze raz dzienks
url=http://userbars.org][/url]

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
God of War
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 25, 2006, 12:49:41 am »
Graliśmy w nią ostatnio (to znaczy Knurek grał, jak zwykle, a ja patrzyłam). Gra jest ucztą estetyczną, ruchy postaci i broni są śliczne, wprost bajeczne. No i do tego wciągająca fabuła i malownicze, dopracowane tła.
Ogólnie podoba mi się, gdy widać, że twórcy gry się starali.

Najlepsze jest to, żę kupiliśmy ją w zestawie 3za1 cenę do kompletu bodajrze z FFX i tylko z tego powodu się u nas znalazła.

a, pochwalę się, żę DMC to gra typowo szyszkowa na odfrustrowanie się. Wymiatam.

Czekamy na drugiego Goda oW, ciekawe, czy fabuła też będzie na poziomie...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

 

anything