Autor Wątek: Manzoku  (Przeczytany 346104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #825 dnia: Listopad 18, 2008, 09:36:27 pm »
Zgadza się ale o tym wiemy wszyscy nie od dzisiaj, w związku z czym ciągłe biadolenie przy każdej kolejnej obsuwie, której i tak się spodziewamy jest niezrozumiała.
i nie przeszkadza Ci to?
właśnie mi o to chodzi, żeby Manzoku zmieniło swoją politykę wiecznego zapowiadania i wiecznego obsuwania. Niech robią sobie spokojnie swoje, tylko niech nie opowiadają, że pakiet już za tydzień w sklepach, jeśli na 120% tego nie wiedzą.
Przy każdej zapowiedzi jest dokładnie to samo, a na błędach warto się uczyć.

Offline kas1

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #826 dnia: Listopad 18, 2008, 10:48:55 pm »
Nie. Przywykłem. Miałem na to coś koło dwóch lat :) Na własne życzenie wystartowali z bardzo negatywnym wizerunkiem ale od dłuższego czasu nie można mieć do nich większych, nie związanych z terminami, zastrzeżeń. Zresztą, o ile podany w cytacie termin będzie prawdziwy, to obsuwa niewarta jest strzępienia sobie języka a popatrz co się dzieje. Już pojawiają się narzekania zarówno tutaj, jak i w temacie o Y. Taka sama sytuacja była po MFK. Zapowiedzieli pakiet tuż po festiwalu i już niecałe trzy dni po nim zaczęły się narzekania na forum, że jeszcze go nie ma. Być może coś tam u nich szwankuje a być może są to celowe zagrywki. Nie wiem. Podoba mi się polityka firmy polegająca na informowaniu o zakupionych licencjach. W ten sposób wiem które wydania oryginalne będące u mnie na półce można przeznaczyć do sprzedaży i w jakie tytuły w chwili obecnej nie inwestować.  Nie wspomnę o tym, że pewnie w jakimś stopniu mobilizuje to konkurencję. Zauważyć też należy, że jak już coś zapowiedzieli, to wcześniej czy później się ukazywało. Nie wierzyłem w Testament, bo to raczej świeża seria i u nas mało znana a wygląda na to, że jednak się ukaże. Coraz odważniej inwestują w Vertigo i to jest właściwa droga. Dobór tytułów jest dobry (przynajmniej dla mnie) i jeżeli tylko nie przesadzili za mocno z nakładem (a jest to niestety możliwe), to będą zdobywać coraz silniejszą pozycje na rynku, czego szczerze im życzę.

Offline yurek1

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #827 dnia: Listopad 19, 2008, 09:10:30 am »
ciekawi mnie, jak układa się współpraca na linii Manzoku - Vertigo (DC). o ile pamiętam, to bodaj Mandragora mówiła onegdaj, że ma jakieś spore problemy z Amerykańcami. pytanie: problemem było podejście Amerykanów (które teraz się zmieniło?), czy może podejście Mandragory?
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline mackey

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #828 dnia: Listopad 19, 2008, 12:54:38 pm »
Od siebie tylko dodam, ze dzieki takiej polityce wiem na co chce poczekać po polsku. A np. taka KG już nie zarobi na mnie w przypadku The Arrival. Ot taka róznica.
Ja bym chętnie poznawał liste komiksów do wydania (bez terminu) już w momencie zakupienia licencji przez każde wydawnictwo. Na pewno kilkadziesią egz. każdemu wydawcy w ten sposób umyka. Nie jest to dużo, ale w przypadku nakładu rzędu 1000 szt. coś jednak znaczy. Choć zdaje sobie sprawe, ze sa zapewne inne powody, dla których tak się nie robi, więć to sie pewnie nie zmieni.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline Roy_v_beck

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #829 dnia: Listopad 19, 2008, 02:24:48 pm »
Dobór tytułów faktycznie wydawnictwo ma porządne, zwłaszcza dla miłośnika amerykańskich komiksów. Jednakże całkowicie się zgadzam z Kingpinem, że przy każdej zapowiedzi jest to samo. A wydawnictwo już trochę działa, to nie powinno takich obsuw mieć. Zresztą co innego informować o licencji, a o terminie już wydania konkretnego komiksu. To pierwsze i mi się podoba, natomiast jak jest w sprawie tego drugiego wiadomo.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline kmh

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #830 dnia: Listopad 19, 2008, 06:44:44 pm »
W tym co pisze Mackey jest racja, jednakże inna kwestią jest to, że poza informowaniem jaką licencję nabyli ciągle rzucają jakieś daty z sufitu, które ciągle przekładają. Zamiast pisać "listopad" niech piszą "czwarty kwartał", "pierwsza połowa" czy "w niedalekiej przyszłości".
motyw drogi pl - jesteśmy tak świetni, że aż nie nosimy kapeluszy.

Offline mackey

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #831 dnia: Listopad 19, 2008, 07:15:13 pm »
W tym co pisze Mackey jest racja, jednakże inna kwestią jest to, że poza informowaniem jaką licencję nabyli ciągle rzucają jakieś daty z sufitu, które ciągle przekładają. Zamiast pisać "listopad" niech piszą "czwarty kwartał", "pierwsza połowa" czy "w niedalekiej przyszłości".

Zgadza się, jednak sięgając do źródła newsa, ktory rozpoczął tą dyskusje okazuje się, ze mamy dokładnie z sytuacją, którą opisałem :) Napisali nawet, że nie wiedzą kiedy wydadzą. Więc wszyscy powinni być zadowoleni. Nie ma terminu premier do przesunięcia, a ja wiem, ze moge te tytuły skreślić z listy zakupów na Amazon.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline Raf Fariszta

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #832 dnia: Listopad 22, 2008, 08:15:39 pm »
Nowa strona Maznozku ruszyła....ciekawie zrobiona!
Nocy Matko Dnia

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #833 dnia: Listopad 23, 2008, 12:57:36 am »
Nowa strona Maznozku ruszyła....ciekawie zrobiona!

O tym mowisz:

http://www.manzoku.pl/
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Raf Fariszta

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #834 dnia: Listopad 23, 2008, 09:10:32 am »
Nocy Matko Dnia

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #835 dnia: Listopad 23, 2008, 11:28:10 am »
Nowa strona jest w porządku, o wiele lepsza i wygodniejsza w użyciu niż poprzednia..
I'm a master for these cookies

Offline Ty_draniu

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #836 dnia: Listopad 23, 2008, 11:53:12 am »
taa... to pewnie dzięki zastosowaniu najnowszej technologii JAVA i MOOTOOLS...
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline ljc

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #837 dnia: Listopad 23, 2008, 12:20:43 pm »
to ja na chwilę wrócę do komiksów:)
MOGĄ BYĆ SPOJLERY!!!
DMZ 1 nie jest złe, ale na każdym kroku cisną się pytania: dlaczego? Imo świat przedstawiony nie trzyma się kupy - dlaczego tylko praktykant nadaje ze strefy, w dobie kiedy paparazzie i operatorzy włażą w dupę, pokazują obasolutnie wszystko z każdego miejsca; skoro strefowcy są tacy zaradni (fabryczki na dachach etc), to dlaczego sami nie transmitują info, żeby pokazać prawdę? Z czego ten gość tam żyje? Skoro ma takiego mega bogatego i wpływowego ojca, to dlaczego foki go nie wyjęły ze strefy? I tak dalej... W Igreku wyginęły samce, był chaos i to się kupy trzymało, ale w DMZ jest jakiś zlepek niepasujących do siebie do końca elementów, rysunku są za to mniej drewniane niż w „Y”
tamtam!

ramirez82

  • Gość
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #838 dnia: Listopad 26, 2008, 04:35:49 pm »
Na stronie manzoku, w zapowiedziach, są już polskie okładki do spóźnionego pakietu listopadowego. A to chyba dobrze wróży :)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #839 dnia: Listopad 28, 2008, 10:15:08 am »
Na stronie manzoku, w zapowiedziach, są już polskie okładki do spóźnionego pakietu listopadowego. A to chyba dobrze wróży :)

Na jakiej stronie Manzoku? Nie ma czegos takiego.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.