Autor Wątek: Manzoku  (Przeczytany 346027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BRK

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #630 dnia: Maj 06, 2008, 07:06:43 am »
Na forum Aleji komiksu padły odpowiedzi na pytania do Manzoku. Niewiele tego co prawda ale:
- Justice niby w IV kwartale roku, zrezygnowali z HC na rzecz miękkiej okładki ze skrzydełkami, papier kredowy i cena ok. 39,90zł za 160 stron.
- Misterium, Planetary 2, Authority 4, Mury Samaris i Y niby pod koniec maja mają się ukazac,
I to w sumie na tyle...

Offline donTomaszek

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #631 dnia: Maj 07, 2008, 12:21:10 pm »
Wie ktos co z integralem Rorka?
To jest w ogole pewniak czy spekulacje?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline wilk

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #632 dnia: Maj 07, 2008, 01:20:45 pm »
Wie ktos co z integralem Rorka?
To jest w ogole pewniak czy spekulacje?
Z odpowiedzi Manzoku wynika, że będzie. Nie wiadomo tylko kiedy i co się w nim znajdzie...

Cytuj
2. Kiedy możemy spodziewać się jakiś informacji na temat intergralu Rorka? Jest jakaś szansa ze znajdzie się tam tom Rork: De Vergetenen?

Dodatki do integrala „Rorka” zależą od uzyskanych pozwoleń – w tym momencie nie możemy jeszcze niczego na 100% potwierdzić. Z pewnością dołożymy starań, by album zadowolił fanów białowłosego mistyka.

Trzeba przyznać Manzoku, że mimo nieustających obsów to jednak to co zapowiadają to wydają. Chyba nie było jeszcze przypadku, że coś zapowiedzieli, a potem się z tego wycofali.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2008, 01:24:35 pm wysłana przez wilk »

Offline donTomaszek

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #633 dnia: Maj 07, 2008, 02:29:36 pm »
Strasznie sie na Rorka napalilem, bo nigdy tego nie czytalem (nie liczac Przejsc wiele lat temu).
A wie ktos moze czy komiks ten dostepny jest w wersji anglojezycznej?
Bez znaczenia czy w integralu czy pojedynczych albumach.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline wilk

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #634 dnia: Maj 07, 2008, 03:31:03 pm »
Są rozbieżne informacje co do tego ile wyszło w Stanach tomów Rorków. Dossier-Andreas podaje, że pierwsze dwa tomy oraz Cmentarzysko katedr razem z Gwiezdnym światłem. Wszystkie nakładem NBM. Angielska Wikipedia podaje, że wydany został także Rork - Koziorożec ale nie sądzę, żeby była to prawidłowa informacja. Faktem jest, że Koziorożec został przetłumaczony ale czy wydany? Brak informacji. W każdym razie sądzę, że to są pozycje w tej chwili trudne do zdobycia.

http://www.lofficier.com/rork.htm

Do ewentualnej kontynuacji wątku o Rorku zapraszam tutaj
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2008, 03:51:35 pm wysłana przez wilk »

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #635 dnia: Maj 12, 2008, 11:50:55 am »
z info od Manzoku: pakiet majowy w sprzedaży dopiero na początku czerwca. miejmy nadzieję, że nie będzie juz obsuw :)

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #636 dnia: Maj 12, 2008, 01:10:50 pm »
Justice to świetny wybór. Zadowoli zarówno ludzi, którzy są z DCU za pan brat, znają Kingdom Come i nieco starsze historie z tego uniwersum, jak równeiż tych, co w ogóle nei są obeznani z tą rzeczywistością. Jest to ciekawa epika, niezwykle zaskakująca początkowym rozwojem wydarzeń. Rozwinięcie i zakończenie nieco obniża ton, ale zachowuje równy, solidny poziom. Świetna komiks dla tych, którzy chcą odpowiedzieć sobie na pytanie: "Czym DCU wyróżnia się na tle innych uniwersum?".

Osobiście jednak polskiego wydania nie kupię. DC zapowiedziało w 2009 roku Absolute'a. Niemniej wspomogę Manzoku finansowo, kupując Misterium i Mury Samaris. Nie czytałem nigdy tych komiksów, a ponoć są warte uwagi.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 01:12:25 pm wysłana przez C.H.U.D.Y. »

Offline freshmaker

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #637 dnia: Maj 12, 2008, 06:08:20 pm »
pakiet majowy obstawiam na koniec lipca. a wy?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline beacon

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #638 dnia: Maj 15, 2008, 12:06:19 pm »
Na Alei poszła informacja, że Manzoku planuje podjąć ciąg dalszy Top 10 klik.

I nasuwają się dwie kwestie.

Jedna dyskutowana w komentarzach: to ma być wszystko w jednej cegle? 0.o To byłoby bez sensu, ale sam nie wiem. Polskie wydawnictwa chyba stać na tak irracjonalne posunięcie...

Druga - czytał ktoś całość w oryginale? Warto w to zainwestować?

Offline donTomaszek

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #639 dnia: Maj 15, 2008, 12:41:28 pm »
A mnie zastanawia, czy wydawnictwo to nie rozpoczyna (lub zamierza) zbyt wielu serii w jednym czasie?
Nie chcialbym aby ziscil sie klasyczny przyklad, nasz narodowy mozna wrecz powiedziec - znikniecie z rynku z rozgrzebanymi serialami. Byloby to bardzo irytujace.
To tylko przyklad mojego czarnowidztwa, gdyz Manzoku stara sie wydawac dobre tytuly i szczerze im kibicuje.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline yurek1

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #640 dnia: Maj 15, 2008, 02:31:01 pm »

Druga - czytał ktoś całość w oryginale? Warto w to zainwestować?
49ers i Futhest Precinct można sobie spokojnie darować.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline wilk

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #641 dnia: Maj 15, 2008, 03:04:58 pm »

Druga - czytał ktoś całość w oryginale? Warto w to zainwestować?
Temat o Top 10: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,5080.0.html

Jeśli chodzi o samą kontynuację to podejrzewam, że ci, którym komiks się podobał (wydanie z Egmontu), zainwestują, a ci którym się nie podobał, nie zainwestują.  :roll:

Ja kupię.  :)

Offline BRK

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #642 dnia: Maj 15, 2008, 04:46:42 pm »
Dodatkowe info z forum aleji komiksu, dział Manzoku ogłoszenia:
Cytuj
Wydawnictwo Manzoku uzyskało wyłączność na publikację tytułów Wildstorm w Polsce.

Offline JAPONfan

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #643 dnia: Maj 15, 2008, 07:31:02 pm »
mm mczyzby sie szykowal Ninja scroll i WILDcats?

Offline wilk

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #644 dnia: Maj 15, 2008, 08:34:59 pm »
mm mczyzby sie szykowal Ninja scroll i WILDcats?
Stawiałbym bardziej na "Promethea" czy coś innego z ABC, co zostanie po wydaniu "Top 10"... Chociaż być może są to tylko moje życzenia. :)

 

anything