Autor Wątek: Balkon  (Przeczytany 12321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tkachoz

Balkon
« dnia: Wrzesień 13, 2005, 10:12:05 pm »
Od dzisiaj mozna zamawiac najlepiej na privie komiks pt. "Balkon: Zabawy"
Format: A6
Nakład: 20 egz (pozostalo 15)
Stron: 16

pomysl na serie dal mi Pszren, ktory uprzejmie skserowal i poskladal, i dlatego Balkon jest do otrzymania za darmo.
komiks jest inspirowany forma poemiksu. przedstawia to co ogladam z  mojego balkonu. pierwszy odcinek przedstawia, jak sam tytul wskazuje zabawy. ale to nie sa takie niewinne zabawy ;) nie bede sie rozpisywal, bo wtedy jeszcze zespoileruje. chetnych do przeczytania prosze o kontakt wtedy powiem co i jak. a okladka jest na czerwonym papierze:
http://img101.imageshack.us/my.php?image=balkon7nd.png
pozdrawiam
Tkachoz

Offline pszren

Balkon
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2005, 01:32:30 pm »
Balkon - zabawy jest to dzieło komiksowe, jednak zawierające wiele akcentów poemiksowych. gdyby wziąć z osobna niektóre strony komiksu, to są to poemiksy, zresztą fajne :)

akcja niebanalna, Ludomił, Zbyszek, Filip i Baltazar wyglądają na ciekawych gości. w komiksie przedstawiony został także problem przeznaczenia, zbrodni i kary. ukazane są zagadnienia świata dziecięcego, dorosłego i starczego!

moim zdaniem super, jeśli to będzie początek cyklu.

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2005, 07:54:36 pm »
juz pozostaly tylko 4 egzemplarze! ale jesli bedzie wiecej chetnych, to prosze mowic, ja zrobie dodruk.
pozdrawiam

Gilbaert

  • Gość
Balkon
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2005, 08:22:35 pm »
ja chcę!!!!!!!

Offline Rybb

Balkon
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2005, 08:55:17 pm »
AAAAA!!! załapałem się ?! 8)  Tkachoz nie mam tributa jeszcze !!! Nie bij, ale mam ostry zapierdziel teraz i nie mam nawet jak siąść i pająka nowego zrobić :?  ( a ty już machłeś pającka eda ? )pozdrawiam

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2005, 09:12:55 pm »
zalapales sie spoko :) Ci co dali mi swoje adresy przed okolo 15, maja to juz wyslane z autografami :) pozostali jutro. spoko zamawiajcie, bo tak czy tak, bede mogl dokserowac, bo policzylem, ze to w sumie nawet jak nie za darmo, to za jeden egzemplarz wychodzi 44 gr :)

Offline misio141

Balkon
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 15, 2005, 02:40:52 pm »
jakbym sie załapał to też bym prosił jeden egzemplarz
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Julek_

Balkon
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2005, 07:19:18 am »
jak za darmo, to biere.
dzieki.

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2005, 02:20:13 pm »
to zaraz bo sie naklad pierwszy skonczyl :) postaram sie za pare dni dokserowac, a bedzie za darmo bo jak niby mam od Was sciagac po 44gr za egzemplarz  :roll:  pozdrawiam i prosze o pisanie swoich uwag, tych ktorzy byc moze otrzymali juz Balkon :) pozdrawiam

Offline Rybb

Balkon
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 19, 2005, 02:25:20 pm »
Mam! Dzięki za autograf. Fajna sprawa, bardzo ekspresyjne i żywiołowe. Czekam na więcej bo to się fajnie zapowiada. Pozdrawiam

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 19, 2005, 05:12:48 pm »
dzieki :) autograf dalem bo zawsze jak autor komiksu przysyla mi swoj komiks bez podpisu to jestem troche zawiedzony
a do innych doszlo?
pozdrawiam
a, Drugiej, sorry ale mialem dzisiaj spotkanie w sprawie bierzmowanai i nie moglem isc na ksero. jutro pojde i jutro wysle.
a jak ktos chce jeszcze zamowic to prosze napisac bo jutro przy okazji dokseruje tyle ile trzeba.

Offline WeeGee

Balkon
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 19, 2005, 05:20:55 pm »
Cytat: "Tkachoz"

a do innych doszlo?


do mnie jeszcze nie :(
ale do mnie jakims cudem zawsze wszystko przychodzi z opóźnieniem...
czekam dalej :)
ttp://weegee.digart.pl/

"There is no life I know to compare with pure imagination."

Offline Jaszcząb

Balkon
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 19, 2005, 05:44:22 pm »
Ja dziś dostałem. Bardzo, bardzo dziękuję. Autografik sympatyczny (profeska ;) ). Sam komiks bardzo ciekawy - taka psychodela ale trzyma się to wszystko kupy i jest dosyć sprawnie opowiedziane i narysowane. Czekam na kontynuację  :D

Offline Qbiak

Balkon
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 19, 2005, 06:19:35 pm »
ja również pięknie dziękuję, komiks całkiem fajny.

Offline kingquest

Balkon
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 19, 2005, 07:48:29 pm »
Cytat: "WeeGee"
Cytat: "Tkachoz"

a do innych doszlo?


do mnie jeszcze nie :(
ale do mnie jakims cudem zawsze wszystko przychodzi z opóźnieniem...
czekam dalej :)


Ja też jeszcze nie otrzymałem.
Do mnie także listonosz lubi się spóźniać.
Czasami bardzo długo na niego czekam.
Ale to może dlatego, że nie lubi mojego psa  ;)