trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spidey

Taurus...
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 21, 2005, 07:00:25 pm »
Szkoda że kolejny czarno-bialec.
No ale jeżeli ceny będą przystępne to zamierzam kupić i Żywe trupy i Za Królową i Ojczyznę (dziwne te tytuły).

Ale napisali by w końcu ile to będzie kosztować i jak będzie wydane (matowy, kreda; miękka oprawa, twarda oprawa; lakierowana okładka czy nie - przecież dla czytelników-kolekcjonerów są to również bardzo ważne informacje)

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Taurus...
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 21, 2005, 07:16:32 pm »
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Modry

Taurus...
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 21, 2005, 07:30:53 pm »
Zapowiedzi byczka jak na razie wyglądają bardzo ciekawie, mam tylko nadzieje że cena też będzie przystępna najlepiej do 25 zetów (a najlepiej do 20  :D ). Mam prośbę czy ktoś ze „starszych wyjadaczy” czytał Queen & Country i może się podzieli wrażeniami z lektury?

Cytuj

Szkoda że kolejny czarno-bialec.

Tak czytam Twoje wypowiedzi i nie mogę pojąć czemu tak się czepiasz tych czarno-białych komiksów. Niektóre tytuły po prostu lepiej wyglądają w czerni i bieli. Wyobrażasz sobie w kolorze Sin City czy Niebieskie pigułki albo Wilqa (chociaż to chyba nie najlepszy przykład bo dla Ciebie to bazgroły małych dzieci są ;) )?

P.S. Witam wszystkich z forum komiksowego.

Offline malenka

Taurus...
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 21, 2005, 07:51:08 pm »
Cytuj
czy ktoś czytał Queen & Country i może się podzieli wrażeniami z lektury?

"Queen and Country" to bardzo dobrze napisany i bardzo wciągający komiks sensacyjny. Szpiedzy, terroryści, handlarze bronią, gra wywiadów, taki James Bond, tylko w konwencji o wiele bardziej realistycznej. Jak ktoś lubi takie historyjki, to podejrzewam, że będzie zachwycony. Jak ktoś nie lubi, to być może zmieni zdanie.

Zapowiedzi Taurusa wywołują u mnie reakcję "to zbyt piękne, żeby było prawdziwe"...  :(

Cytuj
Tak czytam Twoje wypowiedzi i nie mogę pojąć czemu tak się czepiasz tych czarno-białych komiksów.

No co, przecież powszechnie wiadomo, że komiksy kolorowe są lepsze od czarno-białych. :D

Offline spidey

Taurus...
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 21, 2005, 08:04:43 pm »
Cytat: "Modry"
Tak czytam Twoje wypowiedzi i nie mogę pojąć czemu tak się czepiasz tych czarno-białych komiksów. Niektóre tytuły po prostu lepiej wyglądają w czerni i bieli. Wyobrażasz sobie w kolorze Sin City czy Niebieskie pigułki albo Wilqa (chociaż to chyba nie najlepszy przykład bo dla Ciebie to bazgroły małych dzieci są ;) )?

Nie czepiam się czarno-białych komiksów.
Tylko tak sobie pomarudzić lubie  ;) .
I szczerze mówiąc też wydaje mi się że niektóre tytuły lepiej wyglądają w czerni i bieli niż w kolorze (nie wyobrazam sobie np. takiego Dylana Doga w kolorze). Queen i Walking też być może są takimi tytułami które lepiej prezentuja sie w czerni i bieli  :)

Cytat: "Modry"
P.S. Witam wszystkich z forum komiksowego.

Ja również witam i uwierzyć nie mogę. Czytelnik komiksów z Piotrkowa Trybunalskiego  :!:  To miasto nadal mnie zadziwia. Myślałem że tylko ja tutaj kupuje i czytam komiksy. Nieno nadal uwierzyć w to nie moge. Czytelnik komiksów z Piotrkowa  :!: Ha  :)    ;)

Offline mykupyku

Taurus...
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 21, 2005, 08:07:25 pm »
Q&C jest chyba najlepszym komiksem w swojej klasie/tematyce - sensacja/szpiedzy, juz pierwszy tom zebrał najwazniejszą nagrode komiksowa w USA

do tego taurus ma co wydawać, bo tomików juz sie troche nazbierało i trzymają poziom
opyright by mykupyku

Offline pookie

Taurus...
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 21, 2005, 08:17:30 pm »
Niezłe to jest, bo Rucka czuje takie klimaty. Choć grafa Rolstona z pierwszego tomu nie wszystkich przekona. Ale to dobry komiks.
 for Pookie

Offline spidey

Taurus...
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 21, 2005, 08:24:47 pm »
Swoją drogą DTP(czy kto tam to robi) od Taurusa fachowo zrobiło okładki w obu komiksach. Widać że to robota profesjonalistów  :)
Tylko nadal nurtuje mnie ta cena.
Pogdybajmy: 144 (Trupy) i 128 (Queen) stron, czerń i biel, papier raczej matowy, oprawa raczej miekka... no sam nie wiem ile to bedzie kosztować...
Ja tam bym chciał 19,90 zł ale nie wiadomo czy beda tacy milosierni  :D

Kurde Taurus umie podgrzać atmosfere przed premiera, ja tam juz nie moge sie doczekac tych komiksow  :)

Offline Macias

Taurus...
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 21, 2005, 09:14:27 pm »
Po 30 zyla za "Q&C" oraz "WD" spokojnie moge dac.
Ale z tym "Q&C" to mnie zabili...w zyciu sie nie spodziewalem tego tytulu.
Co p***biscie!Oby tak dalej.

Anonymous

  • Gość
Taurus...
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 22, 2005, 08:10:09 am »
q&c- mam komplet
i zakochany jestem w tej serii:D

to co mwoi pooki peirwszy tom nei ejst porywajacy- jest okej ale warto zaczkeac na nastepne
rucka czuje te klimaty malo tego blizej mu do akwarium suworowa niz bonda

Offline kingquest

Taurus...
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 22, 2005, 01:19:35 pm »
Taurus poraz kolejny pozytywnie mnie zaskoczył.
Przyznam szczerze, że na początku nie kojarzyłem tego tytułu.
Teraz jednak po przeczytaniu o nim kilku informacji, jestem zachwycony tym   co robi dla nas Taurus.
Myślę, że wydając tak uznane pozycje- szybko zdobędą nasz komiksowy rynek.
Oczywiście do jakości wydawanych tytułów, powinna dojść , niezła jakość wydania, przystępna cena , a będzie naprawdę super.

Offline P. Śledziu

Taurus...
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 22, 2005, 02:25:34 pm »
Hmmmm. Rolston. Chwilowo(po przejrzeniu kilku rzeczy) ten pan jest dla mnie dośc mierną, mało finezyjną kalką Sakaia. Bez tej lekkości w narracji i wyczucia kompozycji kadru. Ale będę musiał to przeczytac, żeby zdecydowac o całościowym werdykcie.
<><
url=http://mrherring.blogspot.com]Śledziowy blog[/url]

Offline Macias

Taurus...
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 22, 2005, 04:55:13 pm »
Podoba mi sie polityka T.-> niezle tytuly,przy czym takie,ktorych malo kto sie spodziewal na naszym rynku.
Jest git.

Offline turucorp

Taurus...
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 23, 2005, 07:55:05 am »
Cytat: "P. Śledziu"
Hmmmm. Rolston. Chwilowo(po przejrzeniu kilku rzeczy) ten pan jest dla mnie dośc mierną, mało finezyjną kalką Sakaia. Bez tej lekkości w narracji i wyczucia kompozycji kadru. Ale będę musiał to przeczytac, żeby zdecydowac o całościowym werdykcie.
<><


oj Sledziu, cos pokickales  :roll:  
to promo wstawione na sieci jest narysowane wlasnie przez Sakai'ego,
sam Q&C jest rysowane tak jak tutaj:
http://www.onipress.com/titles/titles.php?id=QAC

Anonymous

  • Gość
Taurus...
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 23, 2005, 12:38:54 pm »
Cytat: "turucorp"
to promo wstawione na sieci jest narysowane wlasnie przez Sakai'ego, sam Q&C jest rysowane tak jak tutaj:
http://www.onipress.com/titles/titles.php?id=QAC

to największy absurd tego miesiąca, wstawiać promo z albumu, które narysował ktoś inny, a sam album wygląda zupełnie inaczej. :|

 

anything