Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline badday

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1440 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:52:52 pm »
to może jeszcze wiesz, kiedy druga Najgorsza Kapela?? ;)

To ja ponawiam pytanie po dwóch miesiącach. Kiedy Najgorsza Kapela?

ostatni tydzień listopada przed nami a Taurus wciąż milczy. wie ktoś już coś w sprawie tego nowego komiksu??

Przy okazji. Zgubiłem się już, był ten "komiks-niespodzianka" w końcu czy nie?

Offline bąbielek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1441 dnia: Styczeń 15, 2009, 07:59:36 pm »
Nie było mowy o "komiksie-niespodziance", a o "niespodziance". I ta niespodzianka już była - przyjazd Portugalczyków. Ktoś gdzieś zinterpretował, że "komiks" i teraz tym co się umaniło, to brakuje "komiksu-niespodzianki"... ech.

Co do "Najgorszej Kapeli" - podobno są problemy jakieś... ale ja nie wiem czy można mówić. Więc niech się ktoś z "wewnątrz" wypowie...

Klick me up, klick me down.

Offline adro

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1442 dnia: Styczeń 15, 2009, 08:04:07 pm »
no ponoc niedlugo maja byc dwa komiksy Jasona (gang hemingwaya i i killed adolf H.)Pewnie Taurus niedlugo udzieli kilku informacji odnosnie co i kiedy. A o problemach z Najgorsza jakos nie slyszalem. Na czym mialyby owe problemy polegac, mowiac krotko o co kaman?
pozdro i dzieki za odpowiedz
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline badday

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1443 dnia: Styczeń 15, 2009, 08:39:24 pm »


Co do "Najgorszej Kapeli" - podobno są problemy jakieś... ale ja nie wiem czy można mówić. Więc niech się ktoś z "wewnątrz" wypowie...

Nawet nie mów, postanowiłem sobie noworocznie (w ramach oszczędności) nie kupować żadnego innego komiksu zanim Kapela 2 nie wyjdzie. W sensie ona miała być pierwszym zakupem komiksowym a.d.2009

To przyoszczędzę:D

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1444 dnia: Styczeń 15, 2009, 09:52:57 pm »
Nawet nie mów, postanowiłem sobie noworocznie (w ramach oszczędności) nie kupować żadnego innego komiksu zanim Kapela 2 nie wyjdzie. W sensie ona miała być pierwszym zakupem komiksowym a.d.2009

To przyoszczędzę:D
Znając Taurus, może w tym roku w ogóle nie kupisz żadnego komiksu! Z jednej strony ci zazdroszcze, bo sporo zaoszczędzisz, ale z drugiej...

Offline Damian xyz

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1445 dnia: Luty 06, 2009, 06:09:22 pm »
Około 16 lutego:
http://www.taurusmedia.pl/index.php?idn=katalog_tytul_rekord&id=0144&seria=&gat=&zapowiedzi=tak

Czekamy!
A tak przy okazji, kiedy Kapela 2 i co ze Zbirem?

Offline jakubg

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1446 dnia: Luty 06, 2009, 06:17:31 pm »
I co z Jasonem, chętnie przeczytałbym te dwie książeczki, które miały być jeszcze wydane...

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1447 dnia: Luty 06, 2009, 07:24:07 pm »
I co z Jasonem, chętnie przeczytałbym te dwie książeczki, które miały być jeszcze wydane...

No właśnie! Co z Jasonem?! Kiedy Jason?  :sad:

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1448 dnia: Luty 07, 2009, 08:58:53 am »
Odpowiadając na pytania:

Na WSK (14, 15 marca 2009) na pewno wydamy komiks Jasona "Skasowałem Adolfa Hitlera". W przypadku "Gangu Hemingwaya" licencjodawca przesłał nam niepełne materiały ale robimy wszystko aby i ten tytuł ukazał się w ww. terminie.

Dodatkowo na WSK wydamy zapowiadany pierwszą część (z trzech) komiksu Uli'ego Oesterle "Hector Umbra" pt. Daleko od Osaki. Autor będzie też naszym gościem podczas tej imprezy.

Kapela 2 mamy już tłumaczenia i materiały ale w dalszym ciągu nie otrzymaliśmy podpisanej umowy od portugalskiego Devira co niestety blokuje nam możliwość podania daty wydania tego komiksu. Mamy nadzieję że sprawa rozwiąże się w najbliższym czasie i będziemy mogli opublikować ten tytuł (w końcu !!!).
TAURUS MEDIA

Offline Damian xyz

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1449 dnia: Luty 07, 2009, 10:28:39 am »
... jeszcze zapomnieliście wspomnieć o Zbirze. Cieszę się ze wszystkich zapowiadanych przez Was komiksów jednak niepokoi mnie omijanie tematu Zbira, no i co z Obcym w Raju?
Pozdrawiam.

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1450 dnia: Luty 07, 2009, 10:50:20 am »
Jasona "Skasowałem Adolfa Hitlera",ta wiadomość naprawdę poprawiła mi humor! ;-)
I'm a master for these cookies

Offline BRK

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1451 dnia: Luty 07, 2009, 11:18:45 am »
Jeszcze kiedyś było coś o Żywych Trupach #7 na WSK...

Offline jakubg

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1452 dnia: Luty 07, 2009, 12:17:45 pm »
Cieszy mnie niesamowicie wiadomość o Jasonie na WSK, bo w tym oku zamierzam się tam pojawić ( po raz pierwszy zresztą ), jednak dziwi mnie trochę ten polski tytuł, średnio mi się podoba, ale cóż zrobić. Dobrze, że komiks będzie ;-)

Offline bąbielek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1453 dnia: Luty 07, 2009, 12:33:59 pm »
Tytuł jak tytuł. "Skasowałem..." nawet jest sympatyczne, fajne.

"Zabiłem Adolfa Hitlera" byłoby takie pospolite.
"Kropnąłem Adolfa Hitlera" chyba byłoby dla mnie najfajniejsze.
"Ukatrupiłem..." (jak też inne "wykończyłem" i "uśmierciłem") byłoby już przekombinowane.

Klick me up, klick me down.

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1454 dnia: Luty 07, 2009, 01:15:43 pm »
Tytuł jak tytuł. "Skasowałem..." nawet jest sympatyczne, fajne.

"Zabiłem Adolfa Hitlera" byłoby takie pospolite.
"Kropnąłem Adolfa Hitlera" chyba byłoby dla mnie najfajniejsze.
"Ukatrupiłem..." (jak też inne "wykończyłem" i "uśmierciłem") byłoby już przekombinowane.


Po co tak kombinować, najlepsze byłoby staropolskie "Zaj*****m.."