trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thomas29Needles

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1980 dnia: Marzec 27, 2013, 07:44:42 pm »
Fantasy Komiks obrzydził Ci komiksy frankofońskie? Nie lepiej było odpuścić sobie FK po pierwszym numerze? Ja tak zrobiłem. Mimo wszystko z tych frankofońskich serii Taurusa, powinieneś dać szansę przynajmniej Long John Silver.
...i przynajmniej W.E.S.T.owi ;)

Offline Jelsky

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1981 dnia: Marzec 28, 2013, 09:05:23 pm »
...i przynajmniej W.E.S.T.owi :wink:

Ja bym dał tą szansę jeszcze Zabójcy i Orbitalowi. I mamy prawie całość (nie licząc schedy po Egmoncie w postaci Skorpiona i Mureny). Taurus nie wydaje obecnie złych komiksów a jak już wyda zły (vide Jednorożec) to jest to komiks zły "inaczej".

Asgard kupiłem w ciemno, nawet się za bardzo nie zastanawiałem. Jeszcze nie czytałem, ale ładny jest, bardzo klasyczny.

Za imperium nie kupiłem. Przeglądałem tylko i pierwsze wrażenie było dobre. Jest tylko pewien mały szczegół: komiks źle leży w łapie. Okładka nie nadaje się do niczego...

Offline Thomas29Needles

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1982 dnia: Marzec 30, 2013, 10:16:48 pm »
Ja bym dał tą szansę jeszcze Zabójcy i Orbitalowi. I mamy prawie całość (nie licząc schedy po Egmoncie w postaci Skorpiona i Mureny). Taurus nie wydaje obecnie złych komiksów a jak już wyda zły (vide Jednorożec) to jest to komiks zły "inaczej".

Asgard kupiłem w ciemno, nawet się za bardzo nie zastanawiałem. Jeszcze nie czytałem, ale ładny jest, bardzo klasyczny.

Za imperium nie kupiłem. Przeglądałem tylko i pierwsze wrażenie było dobre. Jest tylko pewien mały szczegół: komiks źle leży w łapie. Okładka nie nadaje się do niczego...
Do "Zabójcy" jakoś nie mogę się przekonać. Może inaczej sprawa by wyglądała gdyby nie było tylu komiksów na rynku ;)

"Asgard" na pewno kupię bowiem rysunek świetnie wygląda, klasycznie, jak już napisałeś. Lubię taką stylistykę. "Za Imperium' czeka w kolejce i na półce stanie na pewno :)

Offline freshmaker

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1983 dnia: Maj 22, 2013, 01:53:22 pm »
w newsletterze CK informuje o wyprzedazy komiksow koziorozec oraz o tym ze seria bedzie kontynuowana przez inne wydawnictwo. szczegoly wkrotce.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Nawimar

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1984 dnia: Maj 22, 2013, 02:00:25 pm »
Naczelny "Byk" już lata temu deklarował swoją chęć na ten tytuł. Można zatem na 95 procent założyć, że to właśnie Taurus przejmie "Kozia". I dobrze, bo wysoka jakość edytorska zapewniona.

Offline donTomaszek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1985 dnia: Maj 22, 2013, 02:22:44 pm »
Swietna wiadomosc!
Koziorozec to super komiks i szkoda byloby gdyby stal sie kolejnym urwanym cyklem. Juz nie moge sie doczekac. Obojetnie jakie wydawnictow, aby tylko w tym samym formacie i normalna czestotliwoscia.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1986 dnia: Maj 22, 2013, 02:34:50 pm »
Witam

niestety nie Taurus  :cry: (informację o "restrukturyzacji' dotychczasowego wydawcy "Koziorożca" otrzymaliśmy z Francji).
Ze swej strony obiecuję monitorować sytuację i w razie czego działać.

pozdrawiam
Naczelny "Byk"
TAURUS MEDIA

Offline wilk

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1987 dnia: Maj 22, 2013, 02:55:50 pm »
No szkoda. Ale trzymamy kciuki w sprawie ewentualnych działań. :)

Offline Mefisto76

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1988 dnia: Maj 22, 2013, 03:44:46 pm »
Asgard kupiłem w ciemno, nawet się za bardzo nie zastanawiałem. Jeszcze nie czytałem, ale ładny jest, bardzo klasyczny.

Miałem podobnie - kupiłem w ciemno i zachwycałem się wydaniem. A potem przeczytałem... Niestety, ja osobiście rozczarowałem się tym tytułem, w ogóle mi się nie podoba :???:
I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline vision2001

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1989 dnia: Maj 22, 2013, 03:53:42 pm »
Miałem podobnie - kupiłem w ciemno i zachwycałem się wydaniem. A potem przeczytałem... Niestety, ja osobiście rozczarowałem się tym tytułem, w ogóle mi się nie podoba :???: ??:
D...py nie urywa. To fakt. Ale komiks dobrze się czyta. Mam nadzieję, że druga część nie będzie gorsza od pierwszego albumu.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline amsterdream

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1990 dnia: Maj 22, 2013, 04:05:54 pm »
Ja bym wiele oddał za kontynuacje Y: Ostatni z mężczyzn. Taurus mógłby się zainteresować tą serią.

Offline marceli

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1991 dnia: Maj 22, 2013, 04:21:12 pm »
Czytałem  i muszę powiedzieć, że cała seria mi się podobała. Mógłby to ktoś wydać w zbiorczych tomach.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1992 dnia: Maj 22, 2013, 09:52:47 pm »
Naczelny "Byku" mozesz zdradzic zapowiedzi Taurusa na czerwiec/lipiec/sierpien?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline badday

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1993 dnia: Maj 22, 2013, 11:24:54 pm »
Naczelny "Byku" mozesz zdradzic zapowiedzi Taurusa na czerwiec/lipiec/sierpien?

I kiedy wydacie wznowienie Żywych trupów -tom 7 - Cisza przed burzą?

Offline pioma10

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1994 dnia: Maj 23, 2013, 03:05:40 am »
Naczelny "Byku" mozesz zdradzic zapowiedzi Taurusa na czerwiec/lipiec/sierpien?

Podobno w najbliższym czasie mają wyjść: Skorpion, Murena, WEST, Orły Rzymu plus może Zabójca, Sentinelles.