Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157114 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1995 dnia: Maj 23, 2013, 04:11:21 am »
Podobno w najbliższym czasie mają wyjść: Skorpion, Murena, WEST, Orły Rzymu plus może Zabójca, Sentinelles. 

Czyli nic, co mógłbym sobie odpuścić. Choć te "może" przy Zabójcy troche martwi.

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1996 dnia: Maj 23, 2013, 06:17:05 am »
Podobno w najbliższym czasie mają wyjść: Skorpion, Murena, WEST, Orły Rzymu plus może Zabójca, Sentinelles.
Fakt gildia ma Orły rzymu na lipiec. A w zapowiedziach WEST 3 na maj :(
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline weiter

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1997 dnia: Maj 23, 2013, 05:58:30 pm »
Czyli nic, co mógłbym sobie odpuścić. Choć te "może" przy Zabójcy troche martwi.
Martwi i to bardzo, tym bardziej, że czwarty "Zabójca" był już zapowiedziany na kwiecień.
Czyżby się skończyła hossa na komiksy frankofońskie?
Jeszcze niedawno wydawca chętnie udzielał się na fejsie,
teraz i tam nie można doczekać się odpowiedzi na pytanie.
Szkoda.

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1998 dnia: Maj 23, 2013, 06:33:26 pm »
Witam

wezwany "do tablicy" informuję:

- Czerwiec (ok. 18-tego): "Murena 6", "Skorpion 8", "W.E.S.T 3" - przy ostatnim tytule z powodu przesłania nam nie tych co trzeba materiałów byliśmy zmuszeni przesunąć premierę o miesiąc.

- Lipiec: "Orły Rzymu 1", "Zabójca 4"

- Sierpień: "Asgard 2" (ostatni tom), "Żywe Trupy 18"

Dodruk Żywych tom 7 trafi do druku w przyszłym tygodniu. Do sprzedaży zaś trochę wcześniej niż pakiet czerwcowy.

W późniejszym czasie: ostatni tom "Jednorożca" i inne kontynuacje serii oraz pierwsze tomy "Sentinelli" i "Urbana"

pozdrawiam
Taurus Media
TAURUS MEDIA

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1999 dnia: Maj 23, 2013, 06:54:37 pm »
To super. Czyli nie mamy się co martwić? Sprzedaż serii frankofońskich idzie ok? A co z Infamis?

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2000 dnia: Maj 23, 2013, 06:58:50 pm »
Witam

wezwany "do tablicy" informuję:

- Czerwiec (ok. 18-tego): "Murena 6", "Skorpion 8", "W.E.S.T 3" - przy ostatnim tytule z powodu przesłania nam nie tych co trzeba materiałów byliśmy zmuszeni przesunąć premierę o miesiąc.

- Lipiec: "Orły Rzymu 1", "Zabójca 4"

- Sierpień: "Asgard 2" (ostatni tom), "Żywe Trupy 18"

Dodruk Żywych tom 7 trafi do druku w przyszłym tygodniu. Do sprzedaży zaś trochę wcześniej niż pakiet czerwcowy.

W późniejszym czasie: ostatni tom "Jednorożca" i inne kontynuacje serii oraz pierwsze tomy "Sentinelli" i "Urbana"

pozdrawiam
Taurus Media

Dzieki serdeczne!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline comadonroberto

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2001 dnia: Czerwiec 01, 2013, 03:10:45 pm »
Wybór tytułów optymalny (na kontynuację Skorpiona czekałem latami). Z całą pewnością kupię wszystko. Olbrzymi plus dla "Byczka" za systematyczny kontakt z czytelnikami na  forum gildii. Pozdrawiam i czekam na kolejne komiksy!

Offline Jelsky

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2002 dnia: Czerwiec 01, 2013, 10:28:07 pm »
Ja również czekam na czwartego "Zabójcę" i w tej chwili wyglądam go bardziej niż jakiegokolwiek innego komiksu Taurusa. Chciałbym żeby to nie skończyło się tylko na pierwszym cyklu... Poza tym "W.E.S.T", "Orły Rzymu" (bardzo ciekawi mnie cóż tam ze swoją kreską uczynił Marini, że niby taka inna) i naturalnie "Asgard" którym jestem trochę podjarany: ogólnie bardzo spodobała mi się pierwsza część dyptyku, jest tam bohater który ma coś do powiedzenia, coś do ukrycia i coś do udowodnienia,  a ja lubię takie postacie. Szkoda, że taki krótki żywot tego komiksu, ale okoliczności są zrozumiałe. Obecnie jestem na etapie powtórki z Long Johna bo od KW czwarta część wciąż stoi na półce nietknięta i czas się nią uporać - parę rzeczy jednak uleciało, stąd powtórka z poprzednich części.

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2003 dnia: Czerwiec 01, 2013, 10:32:01 pm »
Przeczytałem w końcu trójkę Long John Silvera i to chyba najlepszy tom tej serii. Mam nadzieję, że nie spieprzyli zakończenia w czwórce. Najlepsza taurusowa seria.  :smile:

N.N.

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2004 dnia: Czerwiec 01, 2013, 11:17:32 pm »
Ja również czekam na czwartego "Zabójcę" i w tej chwili wyglądam go bardziej niż jakiegokolwiek innego komiksu Taurusa.
A ja z kolei odczuwam coraz większe rozczarowanie. Na poczatku bohater był precyzyjną maszyną do zabijania, a z odcinka na odcinek popełnia coraz więcej coraz głupszych błedów. Jakby go zamienili na jakąś podróbę.

Offline Jelsky

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2005 dnia: Czerwiec 02, 2013, 11:18:36 am »
A ja z kolei odczuwam coraz większe rozczarowanie. Na poczatku bohater był precyzyjną maszyną do zabijania, a z odcinka na odcinek popełnia coraz więcej coraz głupszych błedów. Jakby go zamienili na jakąś podróbę.

Bohater podąża w złym kierunku, nie zaprzeczam, ale może to jest część większego planu (tak, naiwnie w to wierzę) i na samym końcu cała precyzja wyjdzie na jaw. Zresztą ten zabójca, jak widać, nie jest do końca maszyną, a błądzić jest przecież rzeczą ludzką. Słynny Leon też w pewnym sensie się pomylił, otwierając drzwi w kluczowej scenie. Z drugiej strony: mnie po prostu trochę już niecierpliwi czekanie na kolejną cześć. Może dlatego też chciałbym "Zabójcę" dostać do rąk w pierwszej kolejności. 

N.N.

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2006 dnia: Czerwiec 02, 2013, 11:25:50 am »
Bohater podąża w złym kierunku, nie zaprzeczam, ale może to jest część większego planu (tak, naiwnie w to wierzę) i na samym końcu cała precyzja wyjdzie na jaw. Zresztą ten zabójca, jak widać, nie jest do końca maszyną, a błądzić jest przecież rzeczą ludzką. Słynny Leon też w pewnym sensie się pomylił, otwierając drzwi w kluczowej scenie.
Och. Pomyłka Leona jest bardzo dobrze uzasadniona przez rozwój wydarzeń w filmie (zwłaszcza w wersji rezyserskiej to widać). W rozwoju komiksowej fabuły widze raczej bezradność scenarzystów. Następną część kupię i przeczytam. Jeśli będzie ich więcej, to pewnie też, a w cudowne poukładanie rozsypującej się fabuły w precyzyjnie skonstruowaną całość, która nas zaskoczy - nie wierzę.

Offline Thomas29Needles

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2007 dnia: Czerwiec 05, 2013, 04:19:58 pm »
A ja mam nieśmiałe pytanie, czy z racji wznawiania kilku porzuconych serii, istnieje szansa na kontynuację "Trzeciego Testamentu" Dorisona i Alice? Właśnie ukazał się drugi tom drugiego cyklu :smile:

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2008 dnia: Czerwiec 05, 2013, 05:43:51 pm »
A ja mam nieśmiałe pytanie, czy z racji wznawiania kilku porzuconych serii, istnieje szansa na kontynuację "Trzeciego Testamentu" Dorisona i Alice? Właśnie ukazał się drugi tom drugiego cyklu :smile:


Fajna seria, ale na końcu to już scenarzysta nieźle odleciał.
Poza tym z Gdańska wypłynęli drakkarem. Kiedy niby u nas były drakkary?  :biggrin:

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2009 dnia: Czerwiec 05, 2013, 05:52:01 pm »
Właśnie ukazał się drugi tom drugiego cyklu :smile:
O, to bym chętnie łyknął.

Kiedy niby u nas były drakkary?  :biggrin:
Tuż po pierwszej wizycie Lanfeusta z Troy w Gdańsku. Nie pamiętasz z lekcji historii? :roll:

 

anything