trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2100 dnia: Wrzesień 26, 2013, 03:55:14 pm »
Witam

odpowiadając:

1. Rzeczywiście przerwa pomiędzy 4 i 5 tomem "Zabójcy" będzie nieco dłuższa ale proszę się nie obawiać zakończymy pierwszy cykl tej serii do maja 2014

2. Część nowych seri jest już zakończone (Srebrny Księżyc - 2 tomy, Silas Corey - 2 tomy) lub według licencjodawców mają mieć maksymalnie 4-6 tomów.

3. Ilość tomów EKHO jest póki co rzeczywiście niewiadomą ale musicie nam wybaczyć :) po prostu uwielbiamy Barbuccie'go

4. Pragniemy przybliżać polskiemu czytelnikowi nowe serie a nie zajmować się tylko kończeniem serii porzuconych. Chociaż jak pokazuje przykład Mureny czy Skorpiona nie unikamy tego tematu. Myślę że w niedalekiej przyszłości (po "dociągnięciu" na bieżąco kilku serii) zajmiemy się też innymi np. Bouncerem.

5. W przypadku serii straszych tj. z lat 80-tych to mamy sygnały że są wydawcy (istniejący ale też i nowi) zainteresowani wydawaniem "Bruce'a Hawkera" "Comanche" czy "Jeremiaha"

Pozdrawiam
Tauruis Media
TAURUS MEDIA

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2101 dnia: Wrzesień 26, 2013, 04:13:19 pm »
Bardzo fajnie jak się dostaje dużo konkretów. Tak się buduje bazę klientów, tak się zdobywa ich zaufanie.
Świetna robota. Bardzo dziękuję.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2102 dnia: Wrzesień 26, 2013, 04:21:13 pm »
Dokładnie wszystko jasne i przejrzyste! Nie jedno wydawnictwo mogłoby się od Was uczyć :smile:

Offline Tomasz 66

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2103 dnia: Wrzesień 26, 2013, 05:31:28 pm »
Po cichu liczyłem jednak, że pojawi się zapowiedz Locke & Key, a tu niestety nie  :(

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2104 dnia: Wrzesień 26, 2013, 07:58:06 pm »
Myślę że w niedalekiej przyszłości zajmiemy się też innymi np. Bouncerem.

Super wiadomość!

W przypadku serii straszych tj. z lat 80-tych to mamy sygnały że są wydawcy (istniejący ale też i nowi) zainteresowani wydawaniem "Bruce'a Hawkera" "Comanche" czy "Jeremiaha"

Jeszcze lepsza wiadomość! Ciekawe kto? Z istniejących obstawiam Wydawnictwo Komiksowe, z nowych tajemnicze wydawnictwo Sideca. Takiego Bruce J. Hawkera to najlepiej żeby wydało Wydawnictwo Komiksowe na zasadach jak Wieże Bois Maury - miesięczny cykl i prenumerata :)

Offline mr.castor

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2105 dnia: Wrzesień 26, 2013, 10:19:46 pm »
Taurusie  :eek:  czy jest może szansa aby z okazji zbliżającej się premiery kinowej drugiej części 300 wypuścić na rynek reedycję tego komiksu który wydaliście kilka lat temu? Niestety wtedy miałem przerwę w komiksowie i  300 nie kupiłem. Podejrzewam że wiele osób też by pewnie się skusiło. A tak poza tym to wydajecie naprawdę fajne komiksy za co wielkie dzięki. Pozdrawiam i życzę sukcesów wydawniczych.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2013, 07:09:16 am wysłana przez mr.castor »

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2106 dnia: Wrzesień 26, 2013, 11:48:28 pm »
Myślę że w niedalekiej przyszłości (po "dociągnięciu" na bieżąco kilku serii) zajmiemy się też innymi np. Bouncerem.
Bierzcie się za Skład główny. Genialność tego komiksu nie podlega żadnej dyskusji.  :smile:

Offline eskos

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2107 dnia: Wrzesień 27, 2013, 07:22:39 am »
Bardzo, ale to bardzo, cieszą mnie te zapowiedzi. Taurus Media trzyma poziom. Większość, o ile nie wszystkie, z zapowiadanych tytułów zakupię.

Offline Jelsky

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2108 dnia: Wrzesień 27, 2013, 09:32:52 am »
Tak samo, jak niektórych, cieszą mnie wszystkie zapowiedzi. Kupię pewnie wszystko, nawet fatasy-lampasy (z którym nie do końca jestem w zgodzie) EKHO, bo wizualnie jest bardzo słodkie. Również jestem za tym, żeby wydawnictwo skupiało sie raczej na nowych seriach - prywatnie, wróciłem do komiksu po paru latach, sporo straciłem i raczej już tego nie odzyskam - przykład Mureny, nie kupiłem nowego cyklu, bo nie znałem poprzedniego (a zakupić go w całości też było dla mnie trudne, nieopłacalne, i ogólnie - nie chciało mi się :P ). Za to otwartymi ramionami czekam na stare serie ale jeszcze u nas nie wydane (przykładowe Wieże Bois -Maury) albo restartowane.

Offline koziorozec1979

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2109 dnia: Wrzesień 27, 2013, 09:47:53 am »
ja natomiast najbardziej czekam na te jeszcze dokładnie niezapowiedziane dalsze albumy Bouncera(yes!,yes!,yes!) i Zabójcy. Te nowe serie raczej nie dla mnie.
Bardzo dobrze że jest jakieś wydawnictwo które nie przekreśla serii zarzuconych przez innych wydawców i sukcesywnie wchodzi w kontynuację co ciekawszych tytułów(Murena, Bouncer).
Mogliby jeszcze przyjrzeć się możliwości przejęcia od Egmontu (temu chwała chociaż za Blacksada) jeszcze np. Blueberrego czy Pirata Izaaka
Ciekawe które wydawnictwo jest zainteresowane Jeremiahem (bardzo na to czekam) i Comanche (ciekawe czy to faktycznie tak dobre) - czyżby WK podeszło tak całościowo do Hermanna?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2013, 09:54:42 am wysłana przez koziorozec1979 »

Offline Grzesiek744

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2110 dnia: Wrzesień 27, 2013, 02:39:31 pm »
A co z komiksem INFAMIS? Kiedyś Taurus wspominał o dokończeniu serii JA WAMPIR i od tej pory nic o tych komiksach nie słychać, czy jest możliwość zobaczenia tych komiksów jeszcze kiedyś w ofercie Taurusa?

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2111 dnia: Wrzesień 27, 2013, 02:42:55 pm »
Infamis to jeden długi komiks, który został sztucznie podzielony na dwie części.
Z tego co gdzieś tam widziałem na Fejsie, to ktoś zaczepił w jakimś komentarzu innego kogoś i zapytał czy już skończył kolorować plansze Infamisa. Więc taka może być przyczyna, że ktoś nie miał czasu czegoś tam dokończyć. Bo narysowany to ten Infamis jest od dawna do końca.

Offline marceli

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2112 dnia: Wrzesień 27, 2013, 02:53:28 pm »
Kontynuacja Bouncera - dobra wiadomość.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Grzesiek744

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2113 dnia: Wrzesień 27, 2013, 03:28:27 pm »
Dzięki za odpowiedź DEATH, komiks INFAMIS niezbyt mi się podobał (rysunki, natomiast fabuła ujdzie) z tym, że mam część pierwszą i chciałbym w końcu doczekać się drugiej, czyli zakończenia.

Offline slay

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2114 dnia: Wrzesień 30, 2013, 07:37:28 am »
ogłoszenie z FB:
Listopad 2013:
 - Urban tom 1 (Sci-Fi)
 - Orbital 4 (tom zamykający 2 cykl)
 - Srebrny Księżyc nad Providence tom 1 (dwuczęściowy Horror/Western)
 
 Styczeń 2014:
 - Murena tom 7
 - Skorpion tom 9
 
 Luty 2014:
 - WEST tom 4
 - Żywe Trupy tom 19
 - EKHO tom 1 (Fantasy autorstwa Arlestona z rysunkami Barbucci'ego)
 
 Marzec 2014:
 - Orły Rzymu tom 2
 - Silas Corey tom 1 (dwuczęściowa sensacja szpiegowska dziejąca się w okresie I Wojny Światowej)
 
 pozdrawiam
 Taurus Media