Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2340 dnia: Marzec 28, 2014, 09:24:21 am »
"Parker", "Locke & Key", "Black Science".
W końcu jakieś ciekawe serie z rynku amerykańskiego. Black Science chyba dotąd nie była anonsowana. Dorzucając do tego Chew i Sagę od Muchy, robi się prawdziwy urodzaj. Jeszcze Criminal i Scalped i nie sposób narzekać.

Offline horror

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2341 dnia: Marzec 28, 2014, 11:41:19 am »
Ja bym poprosil Queen&Country

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2342 dnia: Marzec 28, 2014, 11:55:58 am »
A ja się cieszę z Black Science, kolejne fajne czytadło od Image, dobrze napisane i świetnie narysowane. Do tego żaby z pierwszego numeru wymiatają (jakbym widział Żabole ze Smerfów).

Ciekawe czy Locke & Key zadebiutuje w tym roku, oby nie skończył jak inna seria z Kingiem (starszym) na okładce...

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2343 dnia: Marzec 28, 2014, 09:58:39 pm »
Dziwna sprawa, przecież Black Science wyszło dopiero ile? Trzy numery? Jeśli informacje te są potwierdzone, to Taurus nieźle ryzykuje, zwłaszcza że Rick Remender to scenarzysta który potrafi strzelić takiego samobója, że głowa mała.

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2344 dnia: Marzec 28, 2014, 10:44:12 pm »
Dziwna sprawa, przecież Black Science wyszło dopiero ile? Trzy numery? Jeśli informacje te są potwierdzone, to Taurus nieźle ryzykuje, zwłaszcza że Rick Remender to scenarzysta który potrafi strzelić takiego samobója, że głowa mała.

wyszły 4 numery, 5 się czai za rogiem, trade w USA zapowiedziany na maj (na ten moment)

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2345 dnia: Marzec 28, 2014, 10:56:05 pm »
wyszły 4 numery, 5 się czai za rogiem, trade w USA zapowiedziany na maj (na ten moment)
Niemniej wciąż nie sądzę, by Remender był marką wartą takiego ryzyka. Facet potrafi zrobić niesamowity komiks (np. Fear Agent, Uncanny X-Force), by jakiś czas później strzelić niebywała kupę (np. Franken-Castle, obecna seria Kapitana Ameryki). Pięć numerów Black Science to niewiele, a wcale nie jest powiedziane, że dalej nie będzie dużo gorzej. W sensie na razie jest nieźle, ale można to zepsuć

Offline Julek_

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2346 dnia: Marzec 29, 2014, 01:54:48 pm »
Zgadzam się z Lokusem. Remander to nie jest jeszcze nazwisko klasy Brubakera czy choćby Hickmana, a w dodatku w Polsce to twórca nieznany (tzn. żaden jego komiks się jeszcze nie ukazał).

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2347 dnia: Marzec 29, 2014, 01:59:10 pm »
a w dodatku w Polsce to twórca nieznany (tzn. żaden jego komiks się jeszcze nie ukazał).

ja ciągle pamiętam czasy jak w Polsce nie ukazał się jeszcze żaden komiks Alana Moore'a... a chyba dobrze, że ktoś zaryzykował, co???

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2348 dnia: Marzec 29, 2014, 02:41:28 pm »
Zgadzam się z Lokusem. Remander to nie jest jeszcze nazwisko klasy Brubakera czy choćby Hickmana, a w dodatku w Polsce to twórca nieznany (tzn. żaden jego komiks się jeszcze nie ukazał).

Poza Zimowym Żniwiarzem nic autorstwa tej trójki nie wyszło w Polsce... Może jak BM się sprzeda to kiedyś zobaczymy w Polsce Fatale czy East of West...

Offline Piotruposz

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2349 dnia: Marzec 29, 2014, 07:27:14 pm »
"Black Science" się dobrze czyta i jeszcze lepiej ogląda. Scalera ma swój charakterystyczny styl, a White często używa fajnej palety barw. Zeszyty 1 - 4 ledwo rozwijają historię, ale robią to poprawnie. Grupa ludzi ląduje w niekorzystnych dla nich warunkach. Skakanie po alternatywnych rzeczywistościach jest dobrym pretekstem do popisania się wyobraźnią. Najciekawsza kreacja została przedstawiona na samym początku, gdzie rzucono czytelnika w wir akcji. Remender zapowiada przyspieszenie tempa w kolejnym odcinku.
Strona z preview:


Zarzut, że to twórca nieznany na polskim rynku, nie ma dla mnie sensu.

Offline nexus6

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2350 dnia: Marzec 30, 2014, 01:18:09 pm »
Black science kupiłbym w ciemno :)

Offline slay

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2351 dnia: Marzec 30, 2014, 03:40:42 pm »
Black science kupiłbym w ciemno :smile:
Ja tak samo razem z  "Locke & Key". Dwie serie, które miałem zamiar kupować w oryginale, a tu taka niespodzianka. Nie mogę się doczekać.

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2352 dnia: Marzec 30, 2014, 05:35:49 pm »
Ja tak samo razem z  "Locke & Key". Dwie serie, które miałem zamiar kupować w oryginale, a tu taka niespodzianka. Nie mogę się doczekać.
Mam podobnie, ale... poczekam na ogłoszenie ceny i rodzaju wydania tego komiksu

Offline slay

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2353 dnia: Marzec 30, 2014, 07:33:27 pm »
Mam podobnie, ale... poczekam na ogłoszenie ceny i rodzaju wydania tego komiksu
Ma to wydać Taurus, który z cenami jest raczej mocno racjonalny więc ja się nie martwię.
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2014, 08:32:17 pm wysłana przez slay »

Offline adro

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2354 dnia: Marzec 30, 2014, 08:00:12 pm »
tez czekam na locke and key i to bardzo.....
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

 

anything