Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2490 dnia: Maj 17, 2014, 12:01:17 pm »
Tak, tak...mając do wyboru zniżkę 25% lub 44% na pewno wybiorę opcję numer jeden...
Ale kupując Hawkera i Wilcze tropy (najlepsze polskie komiksy realistyczne ostatnich 20 lat) będziesz musiał skorzystać z usług Gildii, bo w dyskontach nie będzie. :smile:
U mnie Wilcze tropy 1 (jedyny tom, którego nie mam, choć czytałem z biblio) już w koszyku i czeka na pana Hawkera aż się pojawi zapowiedź w sklepie.

Offline FloreK9

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2491 dnia: Maj 17, 2014, 04:58:23 pm »
Skąd to info, że komiksów IPN-u nie uświadczymy w takim chociażby Proficie?

Offline adro

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2492 dnia: Maj 17, 2014, 06:22:16 pm »
Dokladnie, nie wszystko da sie kupic w proficie czy innych dyskontach i dlatego gildia jest niezbedna :razz:
Itachi ja to rozumiem, jezeli najnowszy supek byl w proficie za 5 dych, to jest to juz naprawde spora roznica w stosunku do znizki 25 %. Na jednym komiksie mozna bylo oszczedzic 17 zlotych, to jest mimo wszystko duzo.
pzdr   
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2493 dnia: Maj 17, 2014, 08:05:58 pm »
Itachi ja to rozumiem, jezeli najnowszy supek byl w proficie za 5 dych, to jest to juz naprawde spora roznica w stosunku do znizki 25 %. Na jednym komiksie mozna bylo oszczedzic 17 zlotych, to jest mimo wszystko duzo.

Nie wiem za ile był supek w proficie, bo ta seria mnie nie interesuje. Ale patrząc na ceny innych komiksów w proficie/bonito oraz ilość tytułów na przełomie maja/czerwca trzeba tak kombinować, aby wystarczyło na wszytko. Masz jednak całkowitą rację odnośnie zaoszczędzonych pieniędzy na jednym tytule, największa różnica wynosiła ponad 30 zł! A to jest np. jeden tom Elryka :wink:

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2494 dnia: Maj 17, 2014, 11:48:00 pm »
Skąd to info, że komiksów IPN-u nie uświadczymy w takim chociażby Proficie?
A widziałeś tam kiedyś jakiś komiks z IPN? W ubiegłym roku wyszły dwa...

Offline FloreK9

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2495 dnia: Maj 18, 2014, 08:38:29 am »
A widziałeś tam kiedyś jakiś komiks z IPN? W ubiegłym roku wyszły dwa...

Śledze ten sklep od moze dwoch/trzech miesiecy czyli nakłady tych komiksów były juz dawno wyczerpane. Patrzylem na listę wydawnictw na ich stronie i posiadaja pozycje z kilku "odłamów" IPN-u. Napisalem tez maila jakis tydzien temu z zapytaniem czy dodruki tych komiksów znajdą sie w ich ofercie. Odpowiedź mnie nie usatysfakcjowala bo stwierdzili, że jak komiksy trafia do ich magazynu to pojawia sie na stronie wiec mam ja śledzić. Myślę tez, że komiksy są u nich ostatnio hitem wiec mogą nabrać ochoty do poszerzania oferty. Aczkolwiek to wszystko nie musi świadczyć o tym, że te dodruki będą dostępne na 100% u nich. Pytałem bo myślałem, że masz jakies pewne info. Pozdrawiam

Offline wilk

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2496 dnia: Maj 22, 2014, 02:45:14 pm »
Według allegrowych sprzedawców drugie wydania tomów 10 i 11 Żywych trupów mają pojawić się 26 lub 28 czerwca. Według wydawnictwa te komiksy miały się pojawić koło 10 czerwca wiec pewnie szykuje się mała obsuwa.

Offline Piotruposz

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2497 dnia: Czerwiec 01, 2014, 12:59:22 pm »

Offline isteklistek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2498 dnia: Czerwiec 01, 2014, 03:42:06 pm »
Fajny tytuł się zapowiada, czytałem, że spory sukces odniósł. Może ta pozycja to krok bliżej do wydania "The Manhattan Projects", którego wydaniem Taurus powinien się jak najszybciej zainteresować.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2499 dnia: Czerwiec 01, 2014, 04:44:10 pm »
Black Science oficjalnie potwierdzone:

Fajnie. Czekam na te wszystkie zapowiadane, nowe amerykańskie serie, nie tylko te z Taurus Media. Moimi faworytami są Parker, Fatale, The Sixth Gun i Saga, ale na pewno spróbuję każdej. Liczę jeszcze, że ktoś wyskoczy z Criminal i Scalped.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2500 dnia: Czerwiec 01, 2014, 07:38:24 pm »
Black Science oficjalnie potwierdzone:

http://imagecomicsjournal.blogspot.com/2014/06/wiesci-od-taurusa-i-inne-ciekawostki.html
Po fantastycznym "Fear Agent", równie udanych "Uncanny X-Force" i nie-takim-złym Kapitanie moje oczekiwania są ogromne. Jaram się, jaram.  :D

Offline budyn2h

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2501 dnia: Czerwiec 01, 2014, 08:53:12 pm »
Czy ktoś może przybliżyć  bliżek ten tytuł?

Offline Grzesiek744

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2502 dnia: Czerwiec 02, 2014, 10:49:11 am »
Black Science oficjalnie potwierdzone:

http://imagecomicsjournal.blogspot.com/2014/06/wiesci-od-taurusa-i-inne-ciekawostki.html

W sumie już czerwiec może by tak więc Taurus podał jakieś konkretniejsze zapowiedzi na drugą połowę roku? Wydają dużo naprawdę fajnych komiksów, i kontynuacji wielu z nich nie mogę się doczekać.

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2503 dnia: Czerwiec 02, 2014, 01:25:04 pm »
Witam

proszę bardzo, oto plan na okres czerwiec - grudzień 2014 (uwaga plan może ulec zmianie):

Czerwiec (23.06):
- Żywe Trupy tom 20
- Srebrny Księżyc nad Providence tom 2 (koniec serii)
- Silas Corey: Siatka Aquili 2 z 2

Sierpień (26.08):
- Murena tom 8 (zakończenie drugiego cyklu)
- Skorpion tom 10
- Locke & Key tom 1

Wrzesień (26.09)
- Żywe Trupy tom 21
- Orły Rzymu tom 3

Październik (28.10)
- WEST tom 5
- Wartownicy tom 3

Listopad (25.11)
- Black Science tom 1
- Valerian integral tom 1
- Elryk tom 2

pozdrawiam
Taurus Media
TAURUS MEDIA

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2504 dnia: Czerwiec 02, 2014, 01:28:38 pm »
No! To wiadomo czego oczekiwać do końca roku. Wszystko super, tylko szkoda, że nie ma drugiego tomu Parkera.