trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Holsten

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2610 dnia: Sierpień 23, 2014, 08:19:53 pm »
Ja wczoraj zamówiłem pierwsze pięć tomów w pakiecie w sklepie gildii w dobrej cenie 128,90 zł. W poniedziałek powinienem mieć komiks w ręce.

Offline kenji

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2611 dnia: Sierpień 23, 2014, 08:28:05 pm »
Czeka Cię fajna rozrywka:)

Offline DarekŻory

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2612 dnia: Sierpień 24, 2014, 12:26:51 pm »
Black Science - wiecie coś o tym komiksie. Czy warto się na niego czekać i kupić ??

Offline [robak]

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2613 dnia: Sierpień 24, 2014, 12:59:31 pm »
Pisałem w innych wątku, że wg mnie ciekawe sci-fi. Fabuła jest tak skonstruowana, że daje nieograniczone możliwości scenarzystom w kreowaniu światów i przygód głównych bohaterów. Przeczytałem pierwszego trejda i na pewno kupię kolejny.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2614 dnia: Sierpień 25, 2014, 02:43:47 pm »
W tym tygodniu premiera komiksu Locke&Key, dla niezdecydowanych polecam Szafę z komiksami:

Offline donTomaszek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2615 dnia: Sierpień 25, 2014, 03:17:42 pm »
Black Science - wiecie coś o tym komiksie. Czy warto się na niego czekać i kupić ??
Bardzo dobry komiks! Pomysl banalny, ale wykonanie mistrzowskie.
Zdecydowanie polecam.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2616 dnia: Sierpień 25, 2014, 03:45:49 pm »
Bardzo dobry komiks! Pomysl banalny, ale wykonanie mistrzowskie.
Zdecydowanie polecam.
Przyłączam się do pozytywnej opinii. Jako fan zakręconych tworów Remendera nie powinienem zabierać głosu, ale naprawdę polecam tą fabularną jazdę bez trzymanki.  Jedyny minus, to lekki spadek oprawy graficznej po pierwszym (ślicznym) zeszycie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2014, 04:13:27 pm wysłana przez Blaskowitz »

Offline donTomaszek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2617 dnia: Sierpień 25, 2014, 04:08:08 pm »
Spadek oprawy graficznej po pierwszym zeszycie?
Hmmm, nie zauwazylem.
Pozyczylem ten komiks znajomej(!) z pracy i akurat nie moge sprawdzic, ale chyba rzeczywiscie w pierwszym zeszycie jest wiecej plansz malowanych farbkami. Anyway, caly album i tak trzyma wysoki, solidny poziom w warstwie graficznej.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2014, 05:16:23 pm wysłana przez donTomaszek »
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2618 dnia: Sierpień 25, 2014, 04:12:51 pm »
w pierwszym zeszycie jest wiecej plansz malowanych farbkami.
Dokładnie o to mi chodzi. Te plansze narobiły mi smaka na więcej.  :smile:
Anyway, caly album i tak trzyma wysoki, solidny poziom w warstwie graficznej.
Jak najbardziej się zgadzam.

Offline AvengerGT

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2619 dnia: Sierpień 25, 2014, 05:31:12 pm »
W tym tygodniu premiera komiksu Locke&Key, dla niezdecydowanych polecam Szafę z komiksami: https://www.youtube.com/watch?v=mjRBsABgCI8
O, dzięki za link. Szafę oglądam regularnie, ale o tej recenzji zdążyłem już zapomnieć (a może z braku czasu pominąłem..., nieważne). Po obejrzeniu materiału, jestem przekonany o słuszności umieszczenia Locke&Key w koszyku.

Offline adro

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2620 dnia: Sierpień 25, 2014, 06:12:32 pm »
Z taurusa szykuje sie duzo smakowitych kaskow  :biggrin: :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2621 dnia: Sierpień 25, 2014, 07:00:22 pm »
O, dzięki za link. Szafę oglądam regularnie, ale o tej recenzji zdążyłem już zapomnieć (a może z braku czasu pominąłem..., nieważne). Po obejrzeniu materiału, jestem przekonany o słuszności umieszczenia Locke&Key w koszyku.

Również po obejrzeniu filmiku zdecydowałem się na zakup, do tego we wstępie bodajże pierwszego tomu Amerykańskiego Wampira, Stephen King również ciepło wyraża się o tym tytule, więc musiałem zamówić.
Jeśli chodzi o Szafę z komiksami, to polecam również odcinek poświęcony nowości od Muchy, a mianowicie Sadze.

Offline Shinue

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2622 dnia: Sierpień 25, 2014, 07:23:25 pm »
Szkoda, że polska wersja będzie SC. Dopłaciłbym dyszkę lub nawet dwie za HC.
Na Book Depository HC kosztuje 85zł :(


Offline AvengerGT

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2623 dnia: Sierpień 25, 2014, 07:42:48 pm »
Jeśli chodzi o Szafę z komiksami, to polecam również odcinek poświęcony nowości od Muchy, a mianowicie Sadze.
Saga już wisi u mnie w koszyku w sklepie gildii (bo jak mniemam, w większości innych internetowych księgarń, oferujących rabaty w okolicach 30%, nowych tytułów od Muchy w najbliższym czasie nie będzie - np. niezmienna sytuacja z Catwoman czy Loganem). Szafę mam mniej więcej obcykaną, tylko coś mi ten odcinek z L&K umknął.

Szkoda, że polska wersja będzie SC. Dopłaciłbym dyszkę lub nawet dwie za HC.
Na Book Depository HC kosztuje 85zł :sad:
Auć, rzeczywiście jest w SC. Szkoda.

Offline Murazor

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2624 dnia: Sierpień 25, 2014, 07:59:02 pm »
Saga już wisi u mnie w koszyku w sklepie gildii (bo jak mniemam, w większości innych internetowych księgarń, oferujących rabaty w okolicach 30%, nowych tytułów od Muchy w najbliższym czasie nie będzie - np. niezmienna sytuacja z Catwoman czy Loganem).


Być może wrócą też do dyskontów  :smile:  - odpowiedź na pytanie czy Saga się w nich pojawi:
"It looks like we will be closing a deal with Bonito, so they will also be carrying Mucha's books in the future." - Christine Meyer

 

anything