trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2685 dnia: Wrzesień 17, 2014, 09:15:32 pm »
Nie miałem żadnego zamiaru porównywania dostępności tytułów Muchy i Taurusa, w żadnym wypadku :wink:
Z rozmów jednak wiem, że sporo osób wstrzymało się z zamówieniami w Literackiej, ze względu na ten tytuł.

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2686 dnia: Wrzesień 17, 2014, 09:39:11 pm »
Nie miałem żadnego zamiaru porównywania dostępności tytułów Muchy i Taurusa, w żadnym wypadku :wink:
Ale ja nawet tego nie zasugerowalem :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2687 dnia: Wrzesień 24, 2014, 10:29:45 am »
Na fejsie Taurus potwierdził zamiar wydania w przyszłym roku integrala "Bouncera". Ale co ciekawe i dziwne zarazem integral ma zbierać jedynie 2 ostatnie tomy czyli zostajemy z 2tomową wyrwą pomiędzy wydaniami Egmontu i Taurusa.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2688 dnia: Wrzesień 24, 2014, 10:37:03 am »
ale dostaniemy kompletną historię -- To Hell and Back

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2689 dnia: Wrzesień 24, 2014, 10:39:10 am »
ale dostaniemy kompletną historię -- To Hell and Back

Ale nie bardzo rozumiem dlaczego nie można wydać integrala składającego się ze wszystkich niewydanych tomów? Nie znam co prawda francuskiego ale przypuszczam, że poprzez niewydanie tomów 6 i 7 ominie nas jednak coś istotnego dla fabuły.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2690 dnia: Wrzesień 24, 2014, 11:23:27 am »
Może Egmont ma licencję na tomy 6 i 7? Dziwne, że Taurus się decyduje na dokończenie serii z taką luką.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2691 dnia: Wrzesień 24, 2014, 11:26:14 am »
Może Egmont ma licencję na tomy 6 i 7? Dziwne, że Taurus się decyduje na dokończenie serii z taką luką.

Dziwi to tym bardziej, że w tamtym roku wyszedł integral zbierający albumy 6 i 7 http://www.bedetheque.com/BD-Bouncer-INT3-La-veuve-noire-Coeur-double-186484.html
Nie wiem więc dlaczego najpierw nie zainteresowano się tym wydaniem.

Offline raj666

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2692 dnia: Wrzesień 24, 2014, 11:51:10 am »
nie jestem pewien ale chyba zmienił się wydawca, te dwa ostatnie tomy były wydane przez Glenat, poprzednie przez Humanoids

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2693 dnia: Wrzesień 24, 2014, 11:57:34 am »
nie jestem pewien ale chyba zmienił się wydawca, te dwa ostatnie tomy były wydane przez Glenat, poprzednie przez Humanoids

Czyli pewnie poszło o koszt licencji. Chociaż prawdę mówiąc ja bym wolał wydanie takiego integrala z tomami Humanoids http://www.bedetheque.com/BD-Bouncer-INT-117132.html
a gdy się uzbiera więcej tomów Glenatu postąpienie podobnie także z nimi. Takie działanie pewnie by przyciągnęło nowych czytelników, którzy nie chcą płacić po 300 złotych za "Bouncera" na allegro.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2694 dnia: Wrzesień 24, 2014, 02:10:52 pm »
Czyli pewnie poszło o koszt licencji. Chociaż prawdę mówiąc ja bym wolał wydanie takiego integrala z tomami Humanoids http://www.bedetheque.com/BD-Bouncer-INT-117132.html
a gdy się uzbiera więcej tomów Glenatu postąpienie podobnie także z nimi. Takie działanie pewnie by przyciągnęło nowych czytelników, którzy nie chcą płacić po 300 złotych za "Bouncera" na allegro.
Ty byś wolał - to rozumiem, a co z tymi wszystkimi, którzy mają tom Egmontu??? Takie pomysły są trochę niedorzeczne, bez urazy.....
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2695 dnia: Wrzesień 24, 2014, 02:36:47 pm »
Ty byś wolał - to rozumiem, a co z tymi wszystkimi, którzy mają tom Egmontu??? Takie pomysły są trochę niedorzeczne, bez urazy.....

Wyobraź sobie, że mam integral Egmontu i chętnie bym kupił jeszcze taki zbierający 2 niewydane u nas tomy. Moim zdaniem to lepszy pomysł niż wycinanie serii, co byłoby chyba ewenementem.

Offline donTomaszek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2696 dnia: Wrzesień 24, 2014, 02:58:34 pm »
Ja rowniez mam wydanie Egmontu, a takiego proponowanego przez Ciebie integrala bym nie kupil.
I kto ma racje?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2697 dnia: Wrzesień 24, 2014, 03:05:20 pm »
I kto ma racje?

To nie jest kwestia tego kto ma rację. To po prostu pokazuje, że nie można uogólniać. Nie można tez odmawiać nowym czytelnikom prawa do zapoznania się z serią, bo obawiam się że jedynie na tych, którzy posiadają integral Egmontu (i to nie wszystkich) wydany w małym nakładzie, sprzedaży się nie zbuduje i za chwilę możemy znowu czekać 7 lat na kontynuację.

Offline mr.castor

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2698 dnia: Wrzesień 24, 2014, 03:50:32 pm »
Kurcze chciałbym przeczytać Bouncera od początku ( nie mam tego Egmontowego ), ale rozumiem też tych którzy nie chcą wydawać zapewne niemałej kasy za to samo tylko rozszerzone. Złotym środkiem było by pewnie wydanie pierwszego integrala w takiej formie jak Egmont i kontynuacja od tego momentu ale pewnie nikt przy zdrowych zmysłach w PL tego nie zrobi. Mam nadzieję że kolejne historie można czytać bez znajomości poprzednich

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2699 dnia: Wrzesień 24, 2014, 04:02:57 pm »
Jestem w takim samym położeniu jak mr.castor ale wydanie Taurusa zakupię z wielką chęcią, może jednak Egmont wyda brakujące tomy.