trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2700 dnia: Wrzesień 24, 2014, 04:05:47 pm »
może jednak Egmont wyda brakujące tomy.

To był żart, prawda?

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2701 dnia: Wrzesień 24, 2014, 04:09:16 pm »
Dla Ciebie może być żart.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2702 dnia: Wrzesień 24, 2014, 04:11:55 pm »
Dla Ciebie może być żart.

Naprawdę Myślisz, że wydawnictwo które nie ma planach kontynuowania serii (podobnie zresztą jak innych, np. "Skład Główny") będzie robić dodruk, jeśli wie, że kontynuację wyda inne wydawnictwo?

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2703 dnia: Wrzesień 24, 2014, 04:17:22 pm »
Skoro Taurus wyda dwa ostatnie tomy, to czemu nie? Egmont zarzekał się już w wielu kwestiach, ale ostatnio zaczyna zmieniać zdanie w sprawie wznowień/dodruków czy kontynuacji serii. Przecież te braki, ktoś prędzej czy później musi uzupełnić. Egmont czy Taurus to kwestia drugoplanowa.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2704 dnia: Wrzesień 24, 2014, 04:30:14 pm »
Ja w takie cuda nie wierzę z jednego powodu: "rachunek ekonomiczny".

Offline donTomaszek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2705 dnia: Wrzesień 24, 2014, 04:46:47 pm »
Ja bardzo bym chcial aby Taurus wydal w koncu druga czesc Nokturno. Jedynka ukazala sie w 2010 roku i cisza. Wydaja tyle coraz to nowych serii, biora sie za kontynuacje po innych wydawcach, a tego tytulu jakos nie moga. Dziwne.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2706 dnia: Wrzesień 24, 2014, 04:53:31 pm »
Ja bardzo bym chcial aby Taurus wydal w koncu druga czesc Nokturno.
Popieram. Ale to chyba nierealne. Już sporo pytań było na fejsie o ten komiks, bez odpowiedzi.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2707 dnia: Wrzesień 24, 2014, 05:01:10 pm »
Popieram. Ale to chyba nierealne. Już sporo pytań było na fejsie o ten komiks, bez odpowiedzi.
Też popieram. Ale dlaczego wg Ciebie jest to nierealne? Przeciez na pierwszy rzut oka wydaje sie, ze i licencja i samo wydanie nie powinny byc jakos masakrycznie kosztowne. I ciekawe dlaczego te pytania na fejsie pozostają bez odpowiedzi.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2708 dnia: Wrzesień 24, 2014, 05:08:14 pm »
Też popieram. Ale dlaczego wg Ciebie jest to nierealne? Przeciez na pierwszy rzut oka wydaje sie, ze i licencja i samo wydanie nie powinny byc jakos masakrycznie kosztowne.
Może to bardziej kwestia samego autora, który teraz pracuje dla Timofa i nie wiem czy chciałby wspierać konkurencję.

I ciekawe dlaczego te pytania na fejsie pozostają bez odpowiedzi.

Pada wiele pytań nie tylko o "Nokturno" ale i "Najgorszą kapelę świata" i o kontynuację "Borgii" ("Le Pape Terrible") ale Taurus nie odpowiada (chociaż na inne tematy udziela się prawie codziennie) więc wnioskuję, że kontynuacje tych serii są odłożone "na wieczne nigdy".

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2709 dnia: Wrzesień 24, 2014, 05:12:32 pm »
Może to bardziej kwestia samego autora, który teraz pracuje dla Timofa i nie wiem czy chciałby wspierać konkurencję.
Ale autor nie pracuje dla Timofa, tylko Timof dla niego :)  A poza tym nie mozna rozpatrywac doslownie Timofa i Taurusa jako konkurencje, skoro Maciej Pietrasik razem z Timofem wydaja pod szyldem Mroja Press :) (no chyba ze sie cos zmienilo, ale Timof Comics milo wydawac pomysly Timofa, a Mroja pomysly trzech osob - Timofa, Pietrasika i ostatniej nie pamietam).
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2710 dnia: Wrzesień 24, 2014, 05:29:55 pm »
Wyobraź sobie, że mam integral Egmontu i chętnie bym kupił jeszcze taki zbierający 2 niewydane u nas tomy. Moim zdaniem to lepszy pomysł niż wycinanie serii, co byłoby chyba ewenementem.
nie wiem, co masz na myśli, mówiąc "wycinanie serii". najlepszym pomysłem jest wydanie wszystkiego po kolei. jeśli miałaby być powtórka, tego co już jest wydane, to nie wyobrażam sobie, by to łączyć z nowymi tomami. poza tym taki pomysł jest również mało realny z innego powodu: 7 tomów w jednym? kto jak kto, ale Taurus na pewno na to nie pójdzie! jedynym wydawnictwem, które to przełknie bez czkawki jest Egmont, a głowę daję, że oni nie strzelą sobie w stopę. myślę, że po prostu nie ma o czym mówić.....
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2711 dnia: Wrzesień 24, 2014, 05:51:09 pm »
Ze  sporym opoznieniem, ale ostatnie tytuly Taurusa pojawily sie w literackiej: http://www.literacka.pl/product_info.php?products_id=301404
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2712 dnia: Wrzesień 28, 2014, 09:03:57 am »
Kończąc jeszcze poprzednią rozmowę odnośnie Bouncera, Taurus napisał:

Nie porzucamy możliwości wydania albumów 6 i 7 lecz wszystko rozbija się o warunki jakie stawia wydawnictwo Les Humanoïdes. Proszę jednak nam wierzyć, że będziemy walczyć.

Szansa więc jest :wink:

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2713 dnia: Październik 02, 2014, 10:21:23 am »
Świetne info z Facebooka Taurus Media na temat drugiego tomu Ekho: "ukaże się w drugiej połowie października".

Offline TePe

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2714 dnia: Październik 02, 2014, 10:54:28 am »
Świetne info z Facebooka Taurus Media na temat drugiego tomu Ekho: "ukaże się w drugiej połowie października".
Mam nadzieję, że nie odrzucą przez to W.E.S.T. i Wartowników na "za miesiąc"...

 

anything