trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2745 dnia: Październik 15, 2014, 08:58:05 pm »
Prawdę mówiąc, wolałbym raczej kontynuację ("Le Pape terrible") niż powielanie tego co zostało wydane.

Offline Holsten

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2746 dnia: Październik 15, 2014, 09:21:54 pm »
7
Ciekaw jestem czy w przyszłym roku nam Taurus zafunduje taki o to prezent?
Borgia 1-4 w integralu

http://www.bedetheque.com/BD-Borgia-INT-Integrale-142114.html
Jestem za. Pierwszy tom jest już niestety niedostępny.

Offline Kris1982

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2747 dnia: Październik 15, 2014, 09:23:21 pm »
Oj dużo bym dał żeby taki integral przytulić.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2748 dnia: Październik 15, 2014, 09:25:47 pm »
Okładka naprawdę robi wrażenia, przychylam się do postów powyżej, sam również z wielką chęcią zakupiłbym taki integral.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2749 dnia: Październik 15, 2014, 09:29:56 pm »
Jest to całkowicie nierealne w kontekście tego, że trzeci tom zalega od sześciu, a czwarty od czterech lat. Zamiast planować "tulenie" integrala proponuję wiec zakupić wspomniane tomy.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2750 dnia: Październik 15, 2014, 09:36:33 pm »
Tylko obecnie zakup dwóch pierwszych tomów byłby większy niż całego integrala.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2751 dnia: Październik 15, 2014, 09:39:03 pm »
Tylko obecnie zakup dwóch pierwszych tomów byłby większy niż całego integrala.

Tylko, że wydawnictwo wydając integral, gdy na rynku są dostępne 2 tomy, dołożyłoby do tego interesu. Dlatego jest to całkowicie nierealne.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2752 dnia: Październik 15, 2014, 09:41:21 pm »
Pomarzyć zawsze można :wink: Z drugiej strony integral z pewnością cieszyłby się większą popularnością. Zawsze również można dodrukować pierwsze tomy, ale to chyba jeszcze mniej realne.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2753 dnia: Październik 15, 2014, 09:44:35 pm »
Zawsze również można dodrukować pierwsze tomy, ale to chyba jeszcze mniej realne.

Dwa pierwsze tom są w innym formacie niż dwa pozostałe. Zmienia się też szata graficzna. Taurus zmienił chyba drukarnię, stąd takie ekscesy. Moim zdaniem nie ma szans na dodruk, takie pytania padały na fejsie.

Ja byłbym jednak za wydaniem kontynuacji. Do jej czytania nie jest konieczna znajomość "Borgii".

Offline pokia

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2754 dnia: Październik 15, 2014, 09:47:31 pm »
Tylko, że wydawnictwo wydając integral, gdy na rynku są dostępne 2 tomy, dołożyłoby do tego interesu. Dlatego jest to całkowicie nierealne.

Nie zgodzę się z tym. Jakbym mógł kupić tomy 1 i 2, to kupiłbym 3 i 4. A tak nie mając początku historii, nie będę kupował zakończenia.
Integral za 100-120 zł (okładkowe) kupiłbym bez wahania.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2755 dnia: Październik 15, 2014, 09:57:46 pm »
Nie zgodzę się z tym. Jakbym mógł kupić tomy 1 i 2, to kupiłbym 3 i 4. A tak nie mając początku historii, nie będę kupował zakończenia.
Integral za 100-120 zł (okładkowe) kupiłbym bez wahania.

Sorry ale przy takim myśleniu to nie opłaca się kupować żadnej serii,  bo może być integral. Po co kupować "Blacksada" w pojedynczych zeszytach skoro na zachodzie wychodzi w integralu?
Wydawnictwo nie może odpowiadać za to, że klient przespał kupno tomu, gdy ten był dostępny.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2756 dnia: Październik 15, 2014, 09:59:58 pm »
Wydawnictwo nie może odpowiadać za to, że klient przespał kupno tomu, gdy ten był dostępny.

Nie bierzesz pod uwagę tego, że po kilku latach pojawia się nowa rzesza czytelników, czytaj potencjalnych klientów?

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2757 dnia: Październik 15, 2014, 10:04:23 pm »
Nie bierzesz pod uwagę tego, że po kilku latach pojawia się nowa rzesza czytelników, czytaj potencjalnych klientów?

Nie może być w kółko dodruków, bo żadne wydawnictwo tego nie wytrzyma. Licencja nie jest wykupiona do końca świata, a jedynie na kilka lat. To jest niestety ryzyko, które się ponosi. Przespałeś? Pozostaje rynek wtórny. Ja przespałem i nie płaczę, że musiałem przepłacić na allegro. Po prostu warto. Więc zamiast rozważać rzeczy nierealne, polecam zakupić dostępne tomy a z czasem także te niedostępne.
Tu jest aukcja http://allegro.pl/komiks-borgia-jodorowsky-manara-tom-1-2-3-i4678511919.html

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2758 dnia: Październik 15, 2014, 10:07:07 pm »
Dlatego integral byłby obecnie atrakcyjny dla wielu czytelników. Nie mam zamiaru przepłacać, lepiej wydać pieniądze na nowości.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2759 dnia: Październik 15, 2014, 10:08:22 pm »
Nie mam zamiaru przepłacać, lepiej wydać pieniądze na nowości.

A później się dziwimy, że nie ma Moore'a, Jodo czy innych ...