Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2775 dnia: Październik 16, 2014, 08:31:06 am »
Którym filmie? Były trzy. Wszystkie moim zdaniem gorsze od komiksu.

"Point Blank" Boormana też? Jest inny niż komiks, ale równie stylowy i klimatyczny.

Offline Szekak

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2776 dnia: Październik 16, 2014, 08:55:51 am »
Czytaliście? Ciekawy wywiad.
Faktycznie, ciekawy. W końcu dowiedziałem się, czemu jeszcze nie wydano pozostałych tomów Y i czemu pewnie już nie będą wydane... :(

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2777 dnia: Październik 16, 2014, 09:01:06 am »
http://imagecomicsjournal.blogspot.com/2014/10/dzieki-zywym-trupom-mamy-spokoj-wywiad.html

Czytaliście? Ciekawy wywiad.


Rozumiem, że jest to blog poświęcony komiksom Image ale można było (chociażby ze zwykłej przyzwoitości) zapytać o inne tytuły Taurusa jak "Nokturno" czy "Najgorsza kapela świata" a także o "Bouncera".

"Point Blank" Boormana też? Jest inny niż komiks, ale równie stylowy i klimatyczny.

Ja wolałem "Payback" z Gibsonem. On jakoś bardziej pasuje mi do postaci Parkera. Jest w nim takie jakieś ukryte szaleństwo, że człowiek zaczyna naprawdę czuć gniew Parkera.

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2778 dnia: Październik 16, 2014, 09:10:47 am »
Rozumiem, że jest to blog poświęcony komiksom Image ale można było (chociażby ze zwykłej przyzwoitości) zapytać o inne tytuły Taurusa jak "Nokturno" czy "Najgorsza kapela świata" a także o "Bouncera".

wyślij maila, zadzwoń do Centrum Komiksu, jedź na targi i zapytaj osobiście. Jak kogoś nie interesują te tytuły, to po prostu nie pyta. A jak Ci zależy to działaj...

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2779 dnia: Październik 16, 2014, 09:16:24 am »
wyślij maila, zadzwoń do Centrum Komiksu, jedź na targi i zapytaj osobiście.

Piszę, niestety bez odzewu. Komunikacja z Taurusem jest niestety bardzo utrudniona. Tym bardziej dziwi brak skorzystania z okazji, gdy ta się nadarza.

Jak kogoś nie interesują te tytuły, to po prostu nie pyta.

To jest twoje zdanie. Mnie takie samolubne podejście jest obce. Gdybym przeprowadzał taki wywiad to byłby on przekrojowy, a nie ograniczał się jedynie do moich zachcianek.

Tak w ogóle to myślę, że czas zorganizować turę pytań do Taurusa (coś na wzór pytań do Egmontu) i niech odpowiedzą. Wtedy każdy będzie zadowolony.

Offline vision2001

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2780 dnia: Październik 16, 2014, 09:19:05 am »
Tak w ogóle to myślę, że czas zorganizować turę pytań do Taurusa (coś na wzór pytań do Egmontu) i niech odpowiedzą. Wtedy każdy będzie zadowolony.
Zmusisz ich do tego tak samo jak zmusisz by odpowiedzieli na maila.  :lol:


BTW -> łap.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Gmork

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2781 dnia: Październik 16, 2014, 09:30:36 am »
Byloby świetnie Okko, Wollodrïn od Delcourt,
lub Oracle, Elfes, Mortepierre od Soleil.  :wink:

Offline horror

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2782 dnia: Październik 16, 2014, 10:08:47 am »
bardzo się cieszę na Queen and Country. Moze, mozna by dopytac KIEDY?

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2783 dnia: Październik 16, 2014, 03:31:11 pm »
Rozumiem, że jest to blog poświęcony komiksom Image ale można było (chociażby ze zwykłej przyzwoitości) zapytać o inne tytuły Taurusa jak "Nokturno" czy "Najgorsza kapela świata" a także o "Bouncera".

Piszę, niestety bez odzewu. Komunikacja z Taurusem jest niestety bardzo utrudniona. Tym bardziej dziwi brak skorzystania z okazji, gdy ta się nadarza.

Drogi panie "skrytykować wszystko" - mój blog jest o Image Comics, prowadzę będąc fanem tego wydawnictwa, przypuszczam że odwiedzają go głównie osoby zainteresowane komiksami z Image. I podobnie jak w przypadku wywiadu z panią Meyer z Muchy pytałem przede wszystkim o komiksy z Image, bo chciałem, bo mogłem i bo takie miałem "widzimisię". Jako że argument o przyzwoitości jakoś szczególnie mnie nie rusza, jestem szalenie ciekaw dlaczego na potrzeby bloga o jednym konkretnym wydawnictwie z USA, miałem pytać przedstawicieli Taurusa o wszystko co wydają i jeszcze więcej? I tak pytałem o tytuły z IDW, bo rozmowa akurat w takim kierunku poszła, a nie planowałem tego wcześniej.

Natomiast komunikacja z Taurusem wcale nie jest aż tak trudna.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2784 dnia: Październik 16, 2014, 03:36:58 pm »
Jako że argument o przyzwoitości jakoś szczególnie mnie nie rusza, jestem szalenie ciekaw dlaczego na potrzeby bloga o jednym konkretnym wydawnictwie z USA, miałem pytać przedstawicieli Taurusa o wszystko co wydają i jeszcze więcej?

Może dlatego, że bez tych innych komiksów, niedługo może nie być o co pytać. Myślę też, że większość osób jest zainteresowana "dobrymi komiksami" a nie tylko "komiksami z Image".

Natomiast komunikacja z Taurusem wcale nie jest aż tak trudna.

Powiedz to osobom, które po raz dziesiąty na fejsie zadają to samo pytanie i nie otrzymują odpowiedzi. Nie każdy ma czas i okazję porozmawiać sobie prywatnie.

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2785 dnia: Październik 16, 2014, 05:35:10 pm »
Może dlatego, że bez tych innych komiksów, niedługo może nie być o co pytać. Myślę też, że większość osób jest zainteresowana "dobrymi komiksami" a nie tylko "komiksami z Image".

tylko, że Lokus prowadzi bloga o komiksach z Image, jakby wrzucał wywiad na aleję czy gildię twoje pretensje miałyby uzasadnienie. A tak skupił się na tym o czym prowadzi bloga.

Cytuj
Powiedz to osobom, które po raz dziesiąty na fejsie zadają to samo pytanie i nie otrzymują odpowiedzi. Nie każdy ma czas i okazję porozmawiać sobie prywatnie.

przecież oprócz fejsa masz jeszcze infolinię centrum komiksu, może tam znajdziez informacje, których szukasz

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2786 dnia: Październik 16, 2014, 06:07:04 pm »
no maxi nie przesadzaj. Dobrze, że Lokus lepiej od Ciebie rozumie,ze zamiast się rozdrabniać się o duperele niezwiązane z jego blogiem lepiej sie dokładnie wypytać o bliski mu temat. Takiej fachowości próżno szukać szerzej w Polskim Internecie.

A ty się czepiasz niestety zupełnie nie mając racji {w mojej oczywiście opinii)

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2787 dnia: Październik 16, 2014, 06:18:06 pm »
Dobra, może mówię z mojej perspektywy. Wiadomo, że nie ma obowiązku i nie każdy chce. Ale w zasadzie co szkodzi spytać skoro ma się okazję?

Ale kończymy temat, nieważne. Przepraszam Lokusa jeśli go uraziłem.

Ja jestem nadal za rozwiązaniem w postaci tury pytań od użytkowników forum. Myślę, że to by trochę uporządkowało sprawę.

Offline Szekak

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2788 dnia: Październik 16, 2014, 07:23:17 pm »
Niby nic nie szkodzi, ale jakby tak się pytać o wszystko, to by wywiad zajął 4 godziny. Mi się bardzo podobał wywiad.




Orientuje się ktoś od którego tomu Żywe Trupy zostały powiększone? Chodzi o pierwsze wydanie, bo coś mi świta, że od któregoś tomu zaczęły wychodzić troszkę większe.

Offline alfred2001

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2789 dnia: Październik 16, 2014, 08:39:05 pm »

Orientuje się ktoś od którego tomu Żywe Trupy zostały powiększone? Chodzi o pierwsze wydanie, bo coś mi świta, że od któregoś tomu zaczęły wychodzić troszkę większe.

Jeśli chodzi o pierwsze wydania to tomy 1 i 2 są niższe