Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2970 dnia: Listopad 25, 2014, 09:25:29 am »
A jest może szansa na wydanie komiksu "Wody Morteluny" ?

I chyba właśnie o to chodziło Taurusowi, w zwrocie:

Na większość z Waszych, nasi Drodzy pytań niejednokrotnie udzielaliśmy odpowiedzi !!!
Wybaczcie ale żeby odpowiadać każdemu indywidualnie nie mamy czasu. Nie robilibyśmy niczego tylko z Wami korespondowali

 :wink:


Offline Archie

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2971 dnia: Listopad 25, 2014, 01:22:01 pm »
Wybaczcie ale żeby odpowiadać każdemu indywidualnie nie mamy czasu. Nie robilibyśmy niczego tylko z Wami korespondowali
Ale raz na kwartał moglibyście odpowiadać na Gildii na zbiorcze pytania. Tak jak to robi Egmont na Alei.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2972 dnia: Listopad 25, 2014, 03:01:34 pm »
Witam ponownie.

Ale raz na kwartał moglibyście odpowiadać na Gildii na zbiorcze pytania. Tak jak to robi Egmont na Alei.

Możemy się tak umówić ale mam prośbę ktoś z Państwa by te pytania zebrał, pogrupował i przesłał raz w kwartale na adres:

maciej.pietrasik@taurusmedia.pl

Możemy umówić się na pierwszą turę w styczniu :) Tylko kto byłby tym "moderatorem"?


Maciej Pietrasik
Taurus Media
TAURUS MEDIA

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2973 dnia: Listopad 25, 2014, 03:04:21 pm »
Możemy umówić się na pierwszą turę w styczniu :smile: Tylko kto byłby tym "moderatorem"?

Myślę, że najwygodniej będzie założyć oddzielny wątek, przeznaczony na pytania, które zostaną następnie zebrane i wysłane przez moderatora forum.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2974 dnia: Listopad 25, 2014, 03:13:46 pm »
O, świetny pomysł! Pytania raz na kwartał w osobnym wątku, jestem za.

Offline vision2001

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2975 dnia: Listopad 25, 2014, 03:24:05 pm »
O, świetny pomysł! Pytania raz na kwartał w osobnym wątku, jestem za.
Pytania, pytania, pytania! A Taurus musi i tak się zobligować czy będzie na nie odpowiadał. A wcale nie muszą tego robić :smile:
I nawet jeśli będą udzielać odpowiedzi to i tak znajdą się tutaj tacy co będą pisać:
Cytuj
te odpowiedzi przedstawiają niewielką wartość [...] Jest to zwykłe olewanie czytelników. [...] w końcu łaski nie robi, odpowiadając na pytania
i takie inne.
 :wink:
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2976 dnia: Listopad 25, 2014, 03:40:11 pm »
i takie inne.
 :wink:


I bardzo słusznie "ktoś" napisał. Widać, że nie łyka wszystkiego jak pelikan. A odpowiedzi na 1/3 pytań czytelników przedstawiają naprawdę niewielką wartość.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2977 dnia: Listopad 25, 2014, 03:45:53 pm »
I będziemy wysyłać co kwartał x pytań ( a wydacie to? a czemu nie wydajecie tego? czy zamierzacie wydać tą serię? a może tą? a tą? a może jednak? nie? to szkoda, a może jednak?). Taususie, aleś się wpakował, współczuję :wink:

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2978 dnia: Listopad 25, 2014, 03:47:30 pm »
I będziemy wysyłać co kwartał x pytań ( a wydacie to? a czemu nie wydajecie tego? czy zamierzacie wydać tą serię? a może tą? a tą? a może jednak? nie? to szkoda, a może jednak?). Taususie, aleś się wpakował, współczuję :wink:

Można przecież nie brać pod uwagę powtarzających się pytań.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2979 dnia: Listopad 25, 2014, 03:47:58 pm »
Hmm, może rzeczywiście to nie jest dobry pomysł z tymi pytaniami, skoro ewentualne odpowiedzi miałyby spotkać się z takim niezadowoleniem...

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2980 dnia: Listopad 25, 2014, 03:55:17 pm »
I będziemy wysyłać co kwartał x pytań ( a wydacie to? a czemu nie wydajecie tego? czy zamierzacie wydać tą serię? a może tą? a tą? a może jednak? nie? to szkoda, a może jednak?). Taususie, aleś się wpakował, współczuję :wink:
Itachi, nie siej fermentu. Bardzo dobrze, że Taurus w końcu wystąpił z inicjatywą, sensowną zarówno dla Niego jaki i dla nas, ponieważ i On będzie miał lepsze rozeznanie w oczekiwaniach i chęciach potencjalnych nabywców, co ma szansę przełożyć się na konkret ekonomicznych (i.e., konkretną kasę), a i my będziemy mieli większą szansę dostać to, co chcemy.


Moderator lub ktoś wytypowany przejedzie po pytaniach i je po prostu racjonalnie zmoderuje w kilku przebiegach, konsultując moderowanie listy z nami. Tak to widzę. 

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2981 dnia: Listopad 25, 2014, 03:57:08 pm »
Pomysł dobry, ale zależy od tego jaki będziemy mieli cel. Możemy pytać o serie, które wydaje Taurus i co kwartał wybierać powiedzmy od trzech do pięciu innych komiksów, w ramach tego co chcielibyśmy zaproponować.

Inaczej to wyjdzie z tego wielka dupa, jak w temacie WKKM. Każdy powysyła swoje pytania i będzie miał ... na innych :wink: Co Wy na to?

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2982 dnia: Listopad 25, 2014, 03:59:15 pm »
Pomysł dobry, ale zależy od tego jaki będziemy mieli cel. Możemy pytać o serie, które wydaje Taurus i co kwartał wybierać powiedzmy od trzech do pięciu innych komiksów, w ramach tego co chcielibyśmy zaproponować.

Inaczej to wyjdzie z tego wielka dupa, jak w temacie WKKM. Każdy powysyła swoje pytania i będzie miał ... na innych :wink: Co Wy na to?
Żeby nie wyszła dupa, to trzeba wysłać jedną przygotowaną demokratycznie listę.

Offline maximumcarnage

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2983 dnia: Listopad 25, 2014, 04:01:30 pm »
Już lepiej określić limit pytań na osobę w jednej turze niż ograniczać zakres tematyczny.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #2984 dnia: Listopad 25, 2014, 04:04:36 pm »
To wiadomo, obowiązkowo demokratyczną (ciekawe kto będzie liczył głosy!) :wink:

Nie wiem czy zauważyliście, ale ja nie hejtuję pomysłu, ani listy. Mam jednak wątpliwości odnośnie jakości pytań. Moim zdaniem wybranie kilku propozycji będzie lepsze, niż np sytuacja, w której 20 użytkowników zapyta: czy wydacie... I tyle.

Już lepiej określić limit pytań na osobę w jednej turze niż ograniczać zakres tematyczny.

Jestem za!