Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3270 dnia: Wrzesień 19, 2015, 10:06:18 am »
Mimo wszystko chyba kupisz tego Bouncera od Taurusa? Bo jak w końcu będzie wznowione pierwszego integrala (o ile będzie), to wówczas ten od Taurusa może być wyprzedany...

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3271 dnia: Wrzesień 19, 2015, 10:23:06 am »
To będzie jeden z nielicznych tytułów, których nie mogę się doczekać i mam nadzieję, kupię i przeczytam od razu, gdy będzie dostępny.
Jeśli idzie o tomy poprzednie, to wrzucę swoje trzy grosze. Kibicuję Taurusowi, by mimo wszystko dogadał się jakoś z Humanoidami. Taurus zapewne wydałby je "z głową", czyli w pierwszej kolejności brakujące tomy 6-7, a następnie być może 1-5. Choć w zasadzie Scream też zaczyna wydawać swoje dwutomowce, czyli może będzie dobrze! ;)
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline blackwaterpark

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3272 dnia: Wrzesień 19, 2015, 10:46:11 am »
Mimo wszystko chyba kupisz tego Bouncera od Taurusa? Bo jak w końcu będzie wznowione pierwszego integrala (o ile będzie), to wówczas ten od Taurusa może być wyprzedany...

Trzeba kupić.
Poczekamy, może akcja się rozwinie po naszej myśli...?

(coś wiadomo o objętości komiksu?)

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3273 dnia: Wrzesień 19, 2015, 10:56:24 am »
(coś wiadomo o objętości komiksu?)
pewnie coś powyżej 120 stron (tom 8: 58, tom 9: 64 str). z tego co wiem, nie istnieje oryginalny integral tomów 8 i 9, więc pewnie i dodatków nijakich nie uświadczymy.



Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Koalar

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3274 dnia: Wrzesień 19, 2015, 11:33:01 am »
Ja niestety Bouncera z Egmontu nie posiadam i pozostaje mi czekać, aż się wydawca zlituje i wyda go ponownie.

Im więcej osób będzie czekać, tym mniejsza szansa, że 1-5 zostanie wydane ponownie (ale i tak wątpię, że nawet przy dobrej sprzedaży 8-9, zostanie wznowione 1-5). Takie wydawnicze błędne koło.
Spoko, kupi część posiadaczy 1-5 (musowy zakup dla mnie) i część nieposiadaczy też. A przy dobrych wiatrach dostaniemy też 6-7.
Byłoby jednak zabawnie, gdyby Egmont wznowił 1-5, Taurus wydał 8-9, a Scream - 6-7 :)
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3275 dnia: Wrzesień 19, 2015, 11:39:18 am »
Im więcej osób będzie czekać, tym mniejsza szansa, że 1-5 zostanie wydane ponownie (ale i tak wątpię, że nawet przy dobrej sprzedaży 8-9, zostanie wznowione 1-5). Takie wydawnicze błędne koło.
Spoko, kupi część posiadaczy 1-5 (musowy zakup dla mnie) i część nieposiadaczy też. A przy dobrych wiatrach dostaniemy też 6-7.
Byłoby jednak zabawnie, gdyby Egmont wznowił 1-5, Taurus wydał 8-9, a Scream - 6-7 :smile:
byłoby zabawne, ale to chyba niemożliwe.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3276 dnia: Wrzesień 19, 2015, 11:46:44 am »
byłoby zabawne, ale to chyba niemożliwe.

No chyba nie jest możliwe, by licencję na Bouncera od Humanoides miały jednocześnie dwa wydawnictwa.

Offline Holsten

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3277 dnia: Wrzesień 19, 2015, 12:38:06 pm »
Mimo wszystko chyba kupisz tego Bouncera od Taurusa? Bo jak w końcu będzie wznowione pierwszego integrala (o ile będzie), to wówczas ten od Taurusa może być wyprzedany...
  Oczywiście. Jest to pozycja na mojej liście obowiązkowej.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3278 dnia: Wrzesień 30, 2015, 08:06:11 am »
Jest juz w sklepach tom 23 Żywych Trupów?

Lokus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3279 dnia: Wrzesień 30, 2015, 08:16:14 am »
Tylko w Centrum Komiksu i to w dodatku stacjonarnym. Wszędzie będzie po Festiwalu

Offline amsterdream

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3280 dnia: Październik 02, 2015, 03:14:54 pm »
Zapowiedzi Taurusa na najbliższe miesiące:
http://paradoks.net.pl/read/27702

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3281 dnia: Październik 02, 2015, 04:06:25 pm »
Niezła końcówka roku! Same wyczekiwane tytuły: Bouncer, Parker, Valerian i Locke & Key!

Cytuj
możemy się spodziewać „Klika”

A jednak Taurus bierze się za Manarę...

Cytuj
29. Co sądzicie o wydawaniu w przyszłości krótkich, zamkniętych serii w integralach? Swego czasu byliście temu przeciwni, ale o ile dobrze pamiętam, było to jak zaczynaliście z komiksami frankofońskimi. Zmieniło się coś od tego czasu? Z tych już wydanych, taki „Long John Silver", czy „W.E.S.T." idealnie pasowałyby do takiego formatu. Z tych niewydanych, „Sherman" Densberga i Griffo, czy „Juan Solo" Jodorowskyego i Bessa w integralach, to by było coś...
 
Jest to bardzo interesujące, poważnie rozważamy ten pomysł (chociaż na początek myśleliśmy raczej o MM) 

I jak słusznie wytypował Sokratesik:

Może Milo Manara...?

Tylko czemu akurat ten głupkowaty Klik... :doubt:
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2015, 04:11:32 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline misiokles

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3282 dnia: Październik 02, 2015, 04:10:24 pm »
Same właściwie spodziewane rzeczy, gdyż Taurus od dawna zapowiadał ile tomów Valeriana, Locke & Key czy Parkera chce wydać w 2015 - nie zmienia to rzeczy, że to są same gorące, wyczekiwane premiery!

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3283 dnia: Październik 02, 2015, 04:18:40 pm »
Same właściwie spodziewane rzeczy

Czy Klik taki spodziewany? Bo o pozostałych to rzeczywiście było wiadomo. Mi brakuje jakiejś nowej serii z Image, może na wiosnę wprowadzą.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3284 dnia: Październik 02, 2015, 07:13:31 pm »
Ciekawe jaka wersja Klika? Czarno-biała, kolor w starszej wersji, kolor w nowej wersji?
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

 

anything