Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3495 dnia: Styczeń 28, 2016, 02:26:02 pm »
Macie część stron nieostrych w Bouncerze? np: 20, 36, 97, 100 (tu dobrze widać porównując ze 101)
Kolejna drukarnia, która powinna się przerzucić na hodowlę jedwabników. Faktycznie kilka plansz jest nieostrych, a kilka ze zbyt małym natężeniem kolorów. Np. plansza po lewej jest ostra jak żyleta i kolory są żywe, a po prawej jakby z efektem mgły (widać też po siwych a nie czarnych napisach w dymkach). Jak czytałem dwójkę Atlasa i Axisa, to też kilka plansz było nieostrych. Gdyby wszystkie drukarnie, które nie znają się na swojej robicie zajęły się hodowlą jedwabników, to ceny jedwabiu na rynku spadłyby o dwie trzecie.

mgnesium

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3496 dnia: Styczeń 29, 2016, 02:09:59 pm »
nie wiedziałem gdzie to wrzucić:

w sklepie gildii i ravelo jest dostępny drugi tom valeriana (oczywiście trzeba się liczyć z tym że moga to być błędy magazynowe po stycznionych remanentach).

ceny takie sobie (circa 70 zł), ale z tego co wiem nakład jest wyczerpany.

Offline Gre

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3497 dnia: Luty 01, 2016, 02:02:33 pm »
Witam,


musze podzielić sie wrażeniami po przeczytaniu Bouncera:)
Dla mnie rewelacja
..szczególnie po obejrzeniu ostatnio Revenant'a
Bezwzględny świat dzikiego zachodu ukazany w pięknych rysunkach Boucq'a.
nie przepadałem za westernami ale po tych dwóch tytułach (czyt. film i komiks) zakochałem sie w tej tematyce.
Szczerze polecam każdemu ,kawał solidnego czytadła.

Offline arczi_ancymon

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3498 dnia: Luty 28, 2016, 11:47:20 am »
Było już jakieś info o dacie dodruku 2 tomu Valeriana?

Offline FloreK9

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3499 dnia: Marzec 02, 2016, 10:09:06 pm »
Wchodzę żeby zrealizować zamówienie z koszyka w Literackiej, a tam niespodzianka. KLIK zniknął, wczoraj jeszcze był... jestem bardzo zły na siebie, że nie zamawiałem wczoraj.  :???: Pewnie za chwilę zabraknie wszędzie, ciekawe czy jakiś dodruk jest planowany.

PS. Od razu uprzedzę odpowiedzi, że jest gdzieś indziej. No jest, na Gildii chociażby 20zł drożej i wysyłka do tego... nie lubię skakać od sklepu do sklepu i dwa razy wysyłkę opłacać.

Offline pokia

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3500 dnia: Marzec 02, 2016, 10:19:49 pm »

Offline FloreK9

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3501 dnia: Marzec 02, 2016, 10:30:29 pm »
Ktoś gdzieś na forum polecał fantastyczneświaty.pl, skorzystałem.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3502 dnia: Marzec 02, 2016, 10:34:37 pm »
Coś się ostatnio Mestro popsuło. Rabaty po 23% na Klik. Komiksy Egmonty  27%.
Klik zakupiłem. Czekam na zapach Niewidzialnego. Szczerze to Klik bardziej mi się  podoba niż pozycja proponowana od SC. Zastanawiam się czy nie lepszy byłby tytuł Guliwiera zamiast Guliweriana. Ten ostatni tytuł kupiłem chyba około roku 2000 na festiwalu w Łodzi od Barlow comics(?)
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline radef

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3503 dnia: Marzec 03, 2016, 05:44:28 am »
Coś się ostatnio Mestro popsuło. Rabaty po 23% na Klik. Komiksy Egmonty  27%.
Klik zakupiłem.
Można było się tego spodziewać. Kiedyś ta sama firma wystartowała z Profit24, na początek gigantyczne rabaty, a od ponad roku nikt nie zwraca na nich uwagi.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline robbirob

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3504 dnia: Marzec 03, 2016, 09:15:10 am »
Można było się tego spodziewać. Kiedyś ta sama firma wystartowała z Profit24, na początek gigantyczne rabaty, a od ponad roku nikt nie zwraca na nich uwagi.
Tak, też słyszałem gdzieś, że to ci sami ludzie. Z drugiej strony ile można jechać na zaniżaniu cen. W pewnym momencie orientują się, że dokładają do interesu. Bo przecież niewielka marża zjadana jest przez liczne poboczne rzeczy (kliki w porównywarkach, koszty opakowań, koszty przelewów, płatności kartą, itp.). A ludziom też trzeba płacić.
A żeby offtopa nie było...dobry jest "Dziennik kadeta"? Prawie jest już niedostępny, a ja się cały czas nie mogę zdecydować kurczę.

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3505 dnia: Marzec 03, 2016, 09:25:09 am »
A żeby offtopa nie było...dobry jest "Dziennik kadeta"? Prawie jest już niedostępny, a ja się cały czas nie mogę zdecydować kurczę.


nawet bardzo dobry, świetna awanturnicza przygodówka, dobrze napisana i narysowana, z nutą sympatycznego humoru

Offline kenji

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3506 dnia: Marzec 03, 2016, 09:41:19 am »
to się decyduj!


bardzo lubię ten komiks i właśnie mi o nim przypomniałeś - z chęcią przeczytam go po raz kolejny.


KukiOktopus

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3507 dnia: Marzec 03, 2016, 10:17:51 am »
Ja "Dziennik kadeta" wspominam raczej niekorzystnie. Jak dla mnie jest to mierne ukomiksowienie "Trzech muszkieterów", ktore probuje skonstruowac nowa jakosc poprzez karykaturalnosc przedstawienia i dosadnosc glownie w zakresie scen erotycznych. Choc lubie "Trzech muszkieterów", to jednak komiks ten zupelnie do mnie nie przemówil - ani mnie nie smieszyl, ani tez wzbudzil żadnego zainteresowania. W kontekscie parodiowania "Trzech muszkieterow" o wiele wiekszych spustoszeń w mojej psychice dokonala swego czasu ekranizacja zrealizowana przez Gieorgija Jungwalda-Chilkiewicza

https://www.youtube.com/watch?v=-xxm5O3cuZk

ktora fanom Dumasa polecam o wiele bardziej niz komiks "Dziennik kadeta".
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2016, 10:29:52 am wysłana przez KukiOktopus »

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3508 dnia: Marzec 04, 2016, 07:25:14 pm »
A żeby offtopa nie było...dobry jest "Dziennik kadeta"? Prawie jest już niedostępny, a ja się cały czas nie mogę zdecydować kurczę.
Mnie się podobał, ale nie był jakiś szczególnie zachwycający. Miło go jednak wspominam. Takie 6/10 (niezły). Nierówny był. On chyba ma na okładce stówę i z pewnością jest wiele lepszych pozycji za ten hajs. Z podobnych klimatycznie zdecydowanie bardziej polecam Lincolna z Mroja Press.

Offline koziorozec1979

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3509 dnia: Marzec 05, 2016, 12:15:52 am »
Mnie się podobał, ale nie był jakiś szczególnie zachwycający. Miło go jednak wspominam. Takie 6/10 (niezły). Nierówny był. On chyba ma na okładce stówę i z pewnością jest wiele lepszych pozycji za ten hajs. Z podobnych klimatycznie zdecydowanie bardziej polecam Lincolna z Mroja Press.
Mnie tez sie podobal ale ocenilbym go wyzej niz Death. Bardzo podoba mi sie wykorzystywany w komiksie patent wlasnie tego dziennika. Ugladzone i wyrozumiale dla siebie samego przemyslenia bohatera - wpisy do tytulowego dziennika rozchodza sie ewidentnie z faktycznym przebiegiem zdarzen. Uwielbiam to. Wiem ze to dosc ograny patent ale zawsze gdy napotykam to sprawia mi frajde konfrontowanie pozytywnego obrazu swojej osoby prezentowanego przez postac a faktami.
Tutaj dodatkowego smaczku dodaja pewnw watki powiedzmy patriotyczne, dot dzialania dla dobra kraju oraz inaczej ukazane relacje damsko meskie. Zmiany w przebiegu zdarzen w stosunku do powiesci raczej niewielkie, zwykle inne rozlozenie akcentow a lektura nie tylko zapewnia mnostwo frajdy z czytania ale dodatkowo stawia pod znakiem zapytania dzialania i czystosc intencji bohaterow. Bohaterowie ...to juz tylko bohaterowie przez male b. A czarne charaktery tak naprawde jednoznacnie wskazac mi trudno.
Polecam bo to bardzo dobry komiks jest.