Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TePe

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3600 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:49:06 am »
Pierwsza część Okko także wyszła później niż Taurus planował, ponoć wyjątkowo długo czekali na skany.

JanT

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3601 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:17:24 pm »
Valerian 5 jednak w sierpniu https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/288591-valerian-wydanie-zbiorcze-tom-5
(wszystko w sierpniu  :smile: )

A co miało być jeszcze w lipcu od Taurusa?

Offline rzem

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3602 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:28:35 pm »
Valerian 5 jednak w sierpniu https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/288591-valerian-wydanie-zbiorcze-tom-5
(wszystko w sierpniu  :smile: )

A co miało być jeszcze w lipcu od Taurusa?
No to raczej nic nie będzie w lipcu, bo bazując na mojej rozmowie w Centrum Komiksu kilka tygodni temu, to w tym miesiącu miał być tylko V5.
Dobrze, że się wyjaśniło, bo brak tej informacji stopował mnie trochę z zakupami on-line.

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3603 dnia: Lipiec 17, 2016, 07:26:23 pm »
Wreszcie miałem czas, by przeczytać ostatnie westerny od Taurusa.

Zarówno Bouncer jak i Undertaker są warte uwagi, jednak z tej dwójki bardziej przypadł mi do gustu przygody grabarza. Fabularnie jest w każdym kilka wybojów, trzeba jednak przyznać, że są one umiejętnie przypudrowane gnającą na łeb na szyję akcją. W Bouncerze drażnią mnie te dziwne "wstawki" Jodorowsky'iego (
Spoiler: pokaż
m.in. deformacja syna, szaleni mnisi itp
). Lepiej podchodzi mi też kreska Undertakera. No i wolę sępa od psiaka, chociaż faktem jest, że każdy z nich ma
Spoiler: pokaż
swoje niezłe pięć minut
.

Tym samym Undertaker>Bouncer. Powtarzam jednak, że każdy wart jest zakupu.


ps. Undertaker rozwalił mnie sceną
Spoiler: pokaż
"przecież jesteśmy bogaci"
. Genialne :smile:

Offline Motyl

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3604 dnia: Sierpień 05, 2016, 12:32:37 pm »
Przykładowe plansze i okładka nowego Valeriana - http://paradoks.net.pl/read/30015-valerian-wydanie-zbiorcze-tom-5-zapowiedz

Premiera już za pięć dni.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3605 dnia: Sierpień 05, 2016, 12:39:18 pm »
To bardzo dobra informacja.
Widzę, że wznowienie 3 tomu też można zamawiać.


Ciekawe kiedy Taurus udzieli odpowiedzi na pytania? Dwa miesiące jak z bicza strzelił.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Klint

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3606 dnia: Sierpień 05, 2016, 02:47:54 pm »
To bardzo dobra informacja.
Widzę, że wznowienie 3 tomu też można zamawiać.


Ciekawe kiedy Taurus udzieli odpowiedzi na pytania? Dwa miesiące jak z bicza strzelił.

Również czekam na odpowiedzi.

Offline amsterdream

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3607 dnia: Sierpień 08, 2016, 02:55:50 pm »
W końcu coś ruszyło z Trupami. Tom 24 prawdopodobnie na MFKiG (początek października) a tom 25 pod koniec tego samego miesiąca.

Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3608 dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:15:47 pm »
Whiteout - wczorajszo - dzisiejsze odkrycie. Świetne dwa tomy, Steve Lieber wymiata tworząc lodowate tła dla białej pustyni. No genialne się ogląda te plansze, ma się wrażenie że widzimy tylko połowę, a wyobraźnia dopełnia całość. Greg Rucka znany mi był z Lazarusa, ale widzę że wcześniej tez tworzył niesamowite rzeczy. Cieszę się, że udało mi się kupić komplet w dobrym stanie za 45 zł, zapomniany komiks (praktycznie o nim nie słyszałem), a zdecydowanie jest wart uwagi. Na pewno łamie utarte schematy i wyróżnia się miejscem akcji, a z niezwykle dobrym przygotowaniem merytorycznym scenarzysty tworzy spójną całość.

Poratuje mnie ktoś opinią o Queen&Country?

Offline absolutnie

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3609 dnia: Wrzesień 01, 2016, 09:17:22 pm »


Poratuje mnie ktoś opinią o Queen&Country?


Też bardzo dobre.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.


Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3611 dnia: Wrzesień 01, 2016, 10:12:03 pm »
Dzięki Panowie, będę musiał zapolować na te wydania. Nie wiem czemu, ale od tych wszystkich obecnych premier w ostatnich tygodniach staram się odpocząć i sięgam po starsze rzeczy. I o dziwo na razie się na tym nie naciąłem.

Offline kenji

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3612 dnia: Wrzesień 05, 2016, 02:54:41 pm »


Poratuje mnie ktoś opinią o Queen&Country?


Queen & Country - komiks który czytałem w wersji elektronicznej , a mimo , że ukazały się tylko 3 tomy i raczej nie zanosi się na kolejne... to kupiłem w wersji papierowej. bo to bardzo dobry komiks jest i trzeba go mieć!!


Przymierzałem się do wydania angielskiego - ale chyba językowo za cienki bolek jestem...


W ostatnich pytaniach do Taurusa , jest ode mnie pytanie dotyczące tej serii ( już kolejne zresztą) jednak ten wydawca nie ma w zwyczaju kontaktować się ze swoimi czytelnikami za bardzo...


Może kontynuacje wyda ktoś inny?


Offline Itachi

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3613 dnia: Wrzesień 05, 2016, 03:51:08 pm »
Dzięki kenji!

Offline Koalar

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3614 dnia: Wrzesień 05, 2016, 03:55:25 pm »
Mnie się Queen & Country nie podobało, chyba wolę efektowne szpiegostwo w stylu agenta 007. W swojej nudności bardziej mi przypadło do gustu RG z Mroi.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

 

anything