trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kenji

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3645 dnia: Październik 15, 2016, 11:29:42 am »
Problem z Taurusem jest taki, że to inicjatywa forumowiczów, a o jej kontynuację nikt ich prawdopodobnie nie zapytał. Jestem za zamknięciem wątku pytań i sprawa się sama rozwiąże. Nikt do nikogo nie będzie miał pretensji, tak?


No właśnie chyba nie do końca tak było. Czyli Taurus , w związku z tym że  na forum pojawiła się - nomen omen - dyskusja o utrudnionym , bądź niemożliwym kontakcie z wydawnictwem , wyszedł z inicjatywą serii pytań na które Oni będą co jakiś czas odpowiadać. Przynajmniej tak to sobie przypominam...


W sprawie tzw PR wydawnictwa i kupowania komisów względem tego klucza - tematu ciągnął dalej nie będę , bo robi się mały offtop. Chyba do końca przez niektórych nie zostałem zrozumiany. A na pisanie elaboratów na ten temat chyba nie mam mocy:)


Tak czy inaczej - fajnie byłoby gdyby Taurus dał znak życia- pozwoliłoby to trochę uspokoić nasze żądze zakupowe lub je jeszcze bardziej pobudzić


peace

Feldkurat

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3646 dnia: Październik 15, 2016, 11:35:49 am »
A czy było może jakieś info nt. kontynuacji Elryka?

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3647 dnia: Październik 15, 2016, 11:43:03 am »
A czy było może jakieś info nt. kontynuacji Elryka?


Tom trzeci jeszcze nie został wydany na zachodzie.


No właśnie chyba nie do końca tak było. Czyli Taurus , w związku z tym że  na forum pojawiła się - nomen omen - dyskusja o utrudnionym , bądź niemożliwym kontakcie z wydawnictwem , wyszedł z inicjatywą serii pytań na które Oni będą co jakiś czas odpowiadać. Przynajmniej tak to sobie przypominam...


Dobrze przypominasz.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3648 dnia: Październik 15, 2016, 02:29:03 pm »
Cytuj
Obiecali odpisać, choć przyznali, że męczy ich to. szczególnie powtarzalność pytań (w sensie wszystkie na temat "wydacie to" lub "wydacie tamto")


O tym też kiedyś pisałem, odzew na forum był taki, że jakim prawem ogranicza się pytania (tak to odebrałem) - no i efekt jaki jest każdy widzi…

Jestem za zamknięciem wątku pytań i sprawa się sama rozwiąże...


Również jestem za, przy obecnej częstotliwości odpowiedzi więcej można dowiedzieć się z nagrań z targów i fejsa niż z wątku z pytaniami.

Ze swojej strony tylko dodam, że przez brak odpowiedniej komunikacji odpuściłem sobie potencjalne wydanie "Deadlly Class". Znudziło mnie czekanie (i brak konkretów), kupiłem sobie oryginał. Więc o ile może PR na zakupy aż tak nie wpływa, to słaba komunikacja z klientem już tak.

Offline isteklistek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3649 dnia: Październik 15, 2016, 03:53:13 pm »
Czy wiadomo coś o tym, aby Taurus miał wydać jeszcze jakieś komiksy Manary w najbliższym czasie?Coś mi się kojarzy, że mogli powiedzieć, że już koniec, ale wole się upewnić.

JanT

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3650 dnia: Październik 15, 2016, 05:13:19 pm »
Scream tak powiedziało.

Offline Klint

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3651 dnia: Październik 15, 2016, 05:29:49 pm »
Czy wiadomo coś o tym, aby Taurus miał wydać jeszcze jakieś komiksy Manary w najbliższym czasie?Coś mi się kojarzy, że mogli powiedzieć, że już koniec, ale wole się upewnić.
Na pewno jeszcze drugi tom "Caravaggio" tylko, że nie wiem na kiedy planowana jest premiera.

Offline isteklistek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3652 dnia: Październik 15, 2016, 06:00:23 pm »
Scream tak powiedziało.


Nie byłem pewien kto. Widzę że Guliweriana odkładana z miesiąca na miesiąc się kończy i nie wiem, czy brać od Sceram czy czekać aż Taurus wyda, bo wolałbym od nich mieć wszystko.

fragsel

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3653 dnia: Październik 15, 2016, 06:06:36 pm »
Taurus tego nie wyda jak było od scream
Zapomnij

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3654 dnia: Październik 15, 2016, 06:09:03 pm »

Nie byłem pewien kto. Widzę że Guliweriana odkładana z miesiąca na miesiąc się kończy i nie wiem, czy brać od Sceram czy czekać aż Taurus wyda, bo wolałbym od nich mieć wszystko.


Oczywiście, że brać. Nakład wyczerpany. W sklepie klubowym SC jeszcze jest (z adnotacją na wyczerpaniu).
Nie sądzę, że Taurus miałby zamiar wydać Guliweriane.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline bluebeery

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3655 dnia: Październik 15, 2016, 06:09:28 pm »
Na pewno jeszcze drugi tom "Caravaggio" tylko, że nie wiem na kiedy planowana jest premiera.
Na rynku frankofońskim drugi tom się jeszcze nie ukazał więc jeszcze trochę poczekamy. Ps. Z tego co pamiętam z festiwalowego spotkania to Manara dopiero kończy go robić. Jeżeli coś pokręciłem to proszę mnie poprawić.

Offline isteklistek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3656 dnia: Październik 15, 2016, 06:26:08 pm »
Ok, zamówienie klepnięte. Lepiej teraz niż obudzić się za kilka miechów i płakać. Nie wiem, jak wyglądają jeszcze wydania od Scream. Taurusowy Manara podoba mi się i wysoko oceniam wydania.

Offline Funny

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3657 dnia: Październik 15, 2016, 06:44:01 pm »
Na pewno jeszcze drugi tom "Caravaggio" tylko, że nie wiem na kiedy planowana jest premiera.
Wg informacji kolejna część Caravaggio ma być w Polsce w drugiej połowie 2017 (Europa rzecz jasna będzie miała troszkę wcześniej). Informacja bardzo rzetelna, od samego źródła - czyli autora. Właśnie kończy i nanosi ostatnie poprawki.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #3658 dnia: Październik 15, 2016, 07:13:15 pm »
Ok, zamówienie klepnięte. Lepiej teraz niż obudzić się za kilka miechów i płakać. Nie wiem, jak wyglądają jeszcze wydania od Scream. Taurusowy Manara podoba mi się i wysoko oceniam wydania.


Zamów jeszcze, jeśli nie masz, Indiańskie Lato i El Gaucho. Będziesz miał wydanie Manary od Egmontu.
Obecnie Komiksy Manary wydają:
Egmont (Casterman): Indiańskie Lato, EL Gaucho.
SC (Les Humanoides Associes): Guliweriana, Zloty Osioł.
Taurus (Glenat): Klik, Zapach Niewidzialnego.


Taurus mógłby wydać w podobnej szacie graficznej np:



Kilka przykładowych plansz:
http://www.glenatbd.com/bd/livre/noirs-desseins-9782723484480.htm#page/1/mode/2up


Glenat ma sporo pozycji autorstwa Manary (prawa strona):
http://www.glenatbd.com/auteurs/manara-milo.htm

"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."