Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1157509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bąbielek

Taurus...
« Odpowiedź #1335 dnia: Marzec 18, 2008, 01:29:32 am »
Moja recenzyjka "Kapeli". You're wellcome.
http://motywdrogi.pl/2008/03/18/najgorsza-kapela-swiata/

Klick me up, klick me down.

Offline Kuba Jankowski

Taurus...
« Odpowiedź #1336 dnia: Marzec 19, 2008, 01:24:25 pm »
faktycznie, Kapela jak na razie ma 6 tomow, i mam nadzieje, ze szybko poznacie 6, (ktory powinien byc w 3 zbiorczym wydaniu PL), ktory jak dla mnie daje niezle czadu :-) ale czytalem wywiady z Fernandesem i cos wspominal o 7 i 8 tomie :-) oby nie przeholowal :-) a tlumaczenie 3 i 4, do 2 zbiorczego wydania PL, prawie gotowe :-) ale kiedy premiera, tego nie wiem, a nawet jesli wiem , to nie zdradzam. Pierwsza wersja tlumaczenia juz jest, checi na wydanie tez sa, wiec powinniscie jeszcze uslyszec jak Kapela gra .-)

pzdr
ttp://www.przypadkiem.blogspot.com/

Offline Julek_

Taurus...
« Odpowiedź #1337 dnia: Kwiecień 03, 2008, 02:43:00 pm »
http://komiks.nast.pl/nowosci/6567/Dobre-wiesci-z-Taurus-Media/

Będzie Jason  :shock:

(powinna tu być ta masturbująca się emotka z forum Produktu, pasowałaby idealnie!)

Offline karolk

Taurus...
« Odpowiedź #1338 dnia: Kwiecień 03, 2008, 03:43:04 pm »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
http://komiks.nast.pl/nowosci/6567/Dobre-wiesci-z-Taurus-Media/

Będzie Jason  :shock:

(powinna tu być ta masturbująca się emotka z forum Produktu, pasowałaby idealnie!)


pytanie za ile
własni3 nabyłem komplet kompletów czyli daj boże wszystkie albumy via amazon
i ich cena nie przekracza 12$ czyli 24 zł.....
ze zniżką to nawet 20 byłoby

chyba że "tłumacz" będzie słono kosztował
 :badgrin:

Offline Julek_

Taurus...
« Odpowiedź #1339 dnia: Kwiecień 03, 2008, 03:52:28 pm »
Karol, czemuż mi nie napisałeś, że kupujesz coś przez Amazon  :?

Offline TAURUS MEDIA

Taurus...
« Odpowiedź #1340 dnia: Kwiecień 03, 2008, 05:51:48 pm »
Dziękuję Karolu za "bezinteresowny" czarny PR który serwujesz naszemu wydawnictwu.
Gratuluję zakupów na Amazonie szczególnie że masz darmową przesyłkę i cudowny przelicznik dolara. Dodatkowo kupujesz komplet komiksów Jasona w momencie gdy niektórych tytułów nie ma na Amazonie już od pewnego czasu (m.in. Sshhh!).
Naprawdę nie ma to jak dokładna informacja fachowca. Pozdrawiam.
TAURUS MEDIA

Offline karolk

Taurus...
« Odpowiedź #1341 dnia: Kwiecień 03, 2008, 06:15:10 pm »
Cytat: "TAURUS MEDIA"
Dziękuję Karolu za "bezinteresowny" czarny PR który serwujesz naszemu wydawnictwu.
Gratuluję zakupów na Amazonie szczególnie że masz darmową przesyłkę i cudowny przelicznik dolara. Dodatkowo kupujesz komplet komiksów Jasona w momencie gdy niektórych tytułów nie ma na Amazonie już od pewnego czasu (m.in. Sshhh!).
Naprawdę nie ma to jak dokładna informacja fachowca. Pozdrawiam.


a to skad?:|
czarny PR?
ale niby o co chodzi?:|
czy pisząć że coś mozna kupić całkiem niedrogo uprawiam czarny PR?
nowey Gejman na amazonie lata po 12$ to jest czarny PR egmontu?

o czarnym PR powiemy gdy przyczepie się do jakości wydania żywych trupów?
sposobie składu i cenie kapeli:|

porażające

ale prosze:
 amazon:
http://www.amazon.com/Why-Are-You-Doing-This/dp/1560976551/ref=pd_sim_b_title_4

11$ =23 zł + koszt przesyłki 5$= około 35 zł pewnie mniej
nie w amazonie:
http://www.komiksy.com/product_info.php?cPath=2061_2789_2812_2855&products_id=170193

jak rozumiem taurus będzie konkurencyjny?
jak będzie to zaklaskam
a jak nie to o przeprosiny poprosze

edit: jak rozumiem dbanie o moj portfel oznacza "interesownosc"?
pewnie amazon płaci mi od ilosci zamówień z polski
  :roll:

Offline TAURUS MEDIA

Taurus...
« Odpowiedź #1342 dnia: Kwiecień 03, 2008, 07:07:56 pm »
No tak.
Nie chcę wdawać się w zbędne dywagacje. Piszesz w poprzedniej wiadomości o 20 złotych teraz o ponad 30 i nie widzisz różnicy ?

Jeżeli masz jakiekolwiek uwagi o komiksach przez nas wydanych to z radością wysłucham (jak chcesz podaj mi swój telefon na privie - zadzwonię i sobie podyskutujemy ile dusza zapragnie).

Wysoka cena Kapeli  :D Idąc tym samym tropem oryginałów w skrócie wyglada to następująco. Oryginały to dwa albumy czyli: 2 x 10 Euro x 3,5 złotego = 70 złotych.

Pozdrawiam serdecznie.
TAURUS MEDIA

Offline Blacksad

Taurus...
« Odpowiedź #1343 dnia: Kwiecień 03, 2008, 07:27:50 pm »
Ej, ani to czarny PR, ani reklama - gadacie Panowie o komiksach, ktorych w Polsze jeszcze nie ma. Więc... gadacie o niczym. Co na Amazonie jest, to każdy sobie może sprawdzić, i żaden to PR, dopóki wydawnictwo nie poda swoich cen. Wtedy będzie biało lub czarno.
Chrzań się, Smirnov

Offline karolk

Taurus...
« Odpowiedź #1344 dnia: Kwiecień 03, 2008, 08:31:33 pm »
Cytat: "Blacksad"
Ej, ani to czarny PR, ani reklama - gadacie Panowie o komiksach, ktorych w Polsze jeszcze nie ma. Więc... gadacie o niczym. Co na Amazonie jest, to każdy sobie może sprawdzić, i żaden to PR, dopóki wydawnictwo nie poda swoich cen. Wtedy będzie biało lub czarno.


ano
B ma racje

jason fajnie
SiP
pytanie za ile wciąż mnie nurtuje

a do taurusa zadre mam po tym jak złapał mnei dziki wkurw po zakupie trupów 4 i 5 w czwórce zamiast czerni mam w połowie albumu płowe szarości i czytać się nie da
piatkę zatem odłożyłem na półkę czekając na lepsze czasu
kapela: txt wstępu złożony w trójnasób - co ciut razi  

stąd moja drobna uwaga o cenach
jak za coś płace to lubie dostawać towar odpowiedniej jakości...

Offline spidey

Taurus...
« Odpowiedź #1345 dnia: Kwiecień 04, 2008, 01:41:25 am »
Cytat: "karolk"
a do taurusa zadre mam po tym jak złapał mnei dziki wkurw po zakupie trupów 4 i 5 w czwórce zamiast czerni mam w połowie albumu płowe szarości i czytać się nie da


to tak jak ja
swoją drogą gdy o tym wspomniałem wszyscy się po mnie przejechali że czepiam się bzdetów i powinienem się cieszyć że w ogóle wydają. widać karolk że masz większy szacun ;)

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Taurus...
« Odpowiedź #1346 dnia: Kwiecień 05, 2008, 12:26:58 pm »
Mam pytanie do wydawnictwa. Ponoć wydanie trzeciego tomu "Ja, wampir" zależy od wyników sprzedaży tomu drugiego. W takim razie kiedy mniej więcej można spodziewać się informacji na ten temat?

Offline adro

Taurus...
« Odpowiedź #1347 dnia: Kwiecień 12, 2008, 12:18:33 pm »
Dariuszu wyniki sprzedazy pojawiaja sie z reguly 3-4 miechy po wydaniu danego komiksu. Tez licze na to, ze 3 tom Ja wampira ukaze sie w Polsce, ale to zalezy wylacznie od ludzi  
Mnie najbardziej ciesza Jasonowe plany Taurusa, oczywiscie portugalskimi smakolykami czy Sipem nie pogardze, to samo dotyczy kontynuacji juz wydawanych serii. W ogole plany Taurusa sa bardzo ciekawe i oby to wszystko ladnie wypalilo. Ja jestem zadowolony praktycznie z kazdego komiksu od byka. Owszem zdarzaja sie drobne potkniecia, ale tylko ten sie nie myli kto nic nie robi.
Karolk wydaje mi sie, ze Taurus podawal juz cene Obcych. Komiks ten ma kosztowac kolo 5 dyszek
Martwi mnie tylko brak kolejnych tomow Zbira (naprawde lubilem ten komiks), ale niestety sprzedaz tego tytulu byla marna. Pewnie Taurus musialby drastycznie obnizyc naklad Zbira i podniesc znaczaco cene tego komiksu, ale to pewnie oznaczaloby jeszcze wieksza kleske :cry:  :( .  
pozdro
PS Dariuszu czy Ty kiedys napisales list do semika, ktory zostal wydrukowany na lamach stron klubowych. Ostatnio przegladalem stare semiki i trafilem w ktoryms z nich na Twoj dosc dlugi list(sorki za offtop).
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1348 dnia: Kwiecień 14, 2008, 06:23:17 pm »
Dariuszu czy Ty kiedys napisales list do semika, ktory zostal wydrukowany na lamach stron klubowych. Ostatnio przegladalem stare semiki i trafilem w ktoryms z nich na Twoj dosc dlugi list
Tak, napisałem. Wydrukowali go w którymś numerze "Batmana". Miałem nawet otrzymać jakiś amerykański komiks, ale nigdy do mnie nie dotarł. :)

"Wampira" jeszcze nie czytałem. Dlatego zależy mi, żeby jak najszybciej skompletować wszystkie tomy i wziąć się za lekturę. Przed "Chicanos" oczywiście... 8) 

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1349 dnia: Kwiecień 16, 2008, 03:58:14 pm »
Miałem nawet otrzymać jakiś amerykański komiks, ale nigdy do mnie nie dotarł. :)

A to ciekawe, bo ja też kiedyś miałem dostać za wydrukowany list oryginalny komiks i też do mnie nie dotarł...