Autor Wątek: najlepsze festiwale filmu grozy?  (Przeczytany 2874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sadako

najlepsze festiwale filmu grozy?
« dnia: Wrzesień 19, 2005, 04:56:05 pm »
znacie moze jakies festiwale odbywajace sie w polsce? moze znacie www tych imprez. kiedy sie odbywaja?
pozdrawiam

Offline murderdoll

najlepsze festiwale filmu grozy?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2005, 07:04:26 pm »
u mnie w domu.
img]http://michalekn.fm.interia.pl/murder.gif[/img]

Offline grzEGOrz

najlepsze festiwale filmu grozy?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2005, 10:51:25 am »
w tym roku wedle mojej wiedzy odbył się jeno Letni Festiwal Grozy w Toruniu, który był żenadą okropną.

z inszych co to bywały to w zeszłym była Horror Fiesta w Wawie, były dwie edycje Masakry Filmowej w Gdańsku, i jakieś pojedyncze mniejsze imprezki tu i ówdzie. ogólnie posucha...

Offline tofique

najlepsze festiwale filmu grozy?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2006, 11:05:00 pm »
W polsce jak widać ten gatunek jak i cała sci-fi jest wciąż uważana za młodzieżową literaturę o dziecinnej tematyce. W stanach zj. jest znacznie wiecej takich imprez, festiwali. Szkoda.
If you gaze into the abyss, then the abyss also gazes into you" --- Friedrich Wilhelm Nietzsche

Offline Drachu

najlepsze festiwale filmu grozy?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2006, 12:15:48 am »
Ja ze swej strony mogę polecić wspomnaną wcześniej Masakrę Filmową. Przednia impreza. Dwie pierwsze ddycje w Gdańsku, trzecia w Gdyni w zeszły weekend. Fajne filmy, kapitalna obsługa. MAndragora (taki lokal w Gdyni) nie ma co prawda takiego klimatu jak Kolonia Artystów w Gdańskiej Stoczni, ale też się broni (przecież wiele horrorów działo się w różnych imprezowniach). Za to tegoroczne show odstawiane przez obsługę rozwaliło mnie w drobny mak. Arcydzieło.
To jest pies Yakuza. Wytresowany, by zabijać innych Yakuza"
Miike Takashi "Gozu"

 

anything