trawa

Autor Wątek: Spotkanie w Gdyni.  (Przeczytany 4214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

Spotkanie w Gdyni.
« dnia: Luty 21, 2003, 09:28:49 pm »
Uwaga forumowicze!

Jutro czyli w sobote o godz 18 w gdynskim Donegalu pierwsze spotkanie! Zapraszam wszystich serdecznie

Troche pozno ale jak ktos bedzie mial czas i okazje... :o)

surmik & wilk
Jakbyco to dzwoncie pod numer 606708433 :o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Abito_Galou

Spotkanie w Gdyni.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2003, 08:25:03 am »
nie można było zrobić jakoś sensowniej? -_-
do Gdyni raczej daleko. Trzeba było zrobić gdzieś w środku Polski... Łódź , Warszawa , Poznań?
:(
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline Iggy

Spotkanie w Gdyni.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2003, 10:45:43 am »
to jest spotkanie lokalnych patriotow ,a nie krajowe,to bedzie na WsK3

ja byc moze sie pojawie,ale strasznie pozno o tym mowicie,najwyzej sami tam posiedzicie

Offline Iggy

Spotkanie w Gdyni.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2003, 09:31:14 pm »
co by tu napisac???no bylo zajebiscie ,super i w ogole 8) , co pewnie potwierdzi surmik i wilk :wink: , mozecie zalowac ze was nie bylo, naprawde w takim gronie mozna ciekawie podyskutowac, nie tylko o komiksach, mysle ze nastepnym razem bedzie nas co raz wiecej, poczatki wkoncu bywaja trudne.....

jestem ciekawy czy wilk wylazl juz z tego lokalu gdzie zostawilismy go samego z kilkoma laskami :D
jak tak dalej pojdzie to na wsk nie zabierajcie dziewczyn,matek i zon... :wink:

surmik zmien te buzki w forum, bo sa beznadziejne, moglbym powiedziec gorzej, ale pewnie juz bym nie mial wstepu na te forum, wielki brat czuwa :)

Offline wilk

Spotkanie w Gdyni.
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2003, 11:38:18 am »
Cytat: "Iggy"


jestem ciekawy czy wilk wylazl juz z tego lokalu gdzie zostawilismy go samego z kilkoma laskami :D
jak tak dalej pojdzie to na wsk nie zabierajcie dziewczyn,matek i zon... :wink:


Ano wylazl  :D  Jakos do chaty sie doczlapalem ;)
Potwierdzam co napisal Iggy, bylo naprawde bardzo fajowo - jeszcze dzis mam troche przyciezka glowe ;) Na takich komiksowych spotkaniach moga sie dziac rozne rzeczy, oj naprawde rozne :D , a na dodatek mozna zawrzec wielce ciekawe znajomosci :D

Pozdrawiam Surmika i Iggiego. Pookie - wypilismy za Twoje zdrowie :) No i nie tylko - za wszystkich forumowiczow tez :)

Offline Iggy

Spotkanie w Gdyni.
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2003, 09:26:11 pm »
a widzisz wilk ja chcialem zostac,ale surmik jakos sie spieszyl ,nie wiem czemu z nim polazlem ,ale nastepnym razem ja tam kontaktow towarzyskich z plcia przeciwna ci nie podaruje :wink:

Offline The2nd

Spotkanie w Gdyni.
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2003, 12:42:57 pm »
Pytanko::::: KIEDY NASTĘPNE SPOTKANIE?????? (nie mogłem być bo mnie jaki wirus dopadł)
I would die a thousand deaths before I let you harm another."

Offline surmik

Spotkanie w Gdyni.
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 01, 2003, 03:16:23 pm »
Teraz bedzie WSK wiec nie ma sensu... Mysle, ze po WSk bedzie mozna sie spotkac. Tym razem jednek zaplanujemy cos wiekszego :o)
Pozdrowienia,
Marek