trawa

Autor Wątek: [konfrontacja] Gryfy Turniejowe 3ed  (Przeczytany 2664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vindir

[konfrontacja] Gryfy Turniejowe 3ed
« dnia: Wrzesień 30, 2005, 11:31:44 am »
Witam
Przedstawie wam rozpiske armii gryfow według zasad turniejowych 3 edycji konfrontacji. Rozpiska jest identyczna jak ta na Mythosie, wiec opinie tych uzutkownikow znam (dzieki za pomoc chlopaki). Zamieszczam ja tutaj bo moze znajdzie sie ktos kto interesuje sie konfrontacja a na Mythosa nie wchodzi .

Rozpiska byla robiona bazujac na historycznych krucjatach krzyzowych.

Swiatynia Poludnia - "Zakon Joanitow - Zakon Maltanski (jak poludnie to poludnie :) "

Dowodca choragwi zbrojnej zakonu i jego grupa dowodzenia, ktora chce rozslawic dobre imie Zakonu.

1 Abel The Ill-Tempered (2nd Incarnation), Pledge of Kylae; War Staff
1 Griffin Musician, Pledge of Kylae
1 Griffin Standard-Bearer, Pledge of Kylae

Oddzial zaprawionych w bojach weteranow, wyruszajacych na kolejna krucjate pod sztandarem Zakonu Maltanskiego, sluzac za przewodnikow i tlumaczy w obcych ziemiach. Oczywiscie za godziwa zaplata.

3 Veteran of Crusades, Pledge of Kylae; Mace

Standartowe sily wojskowe Zakonu. Dwa oddzialy wyslane do Ziemi Swietej by rozglaszac slowo Boze, nawracac heretykow, oraz wspomoc krolow panstw chrzescijanskich w walce z saracenami.

3 Brother Templar, Pledge of Kylae

3 Brother Templar, Pledge of Kylae

Ludzie z tego oddzialu zglosili sie sami do tej wyprawy. Oficialnie sluza jako gwardia przyboczna Przeora Zakonu. Za jego pozwoleniem czesc z nich moze udac sie na ta krucjate. Ich umiejetnosci na pewno wysoce podniosa mozliwosci tej zbrojnej choragwi w walkach.

2 Guardian of the Temple, Pledge of Kylae; Sequence; The Guardians of the Temple

Total Army Cost: 400.0
Models: 14

Przepraszam za opisy ale ja po prostu tak widze ta armie i takie mam zalozenie co do niej. Wiem ze troche to nawiazanie do historii nie pasuje do klimatow konfrontacji, za co takze przepraszam.

Pozdrawiam
Nie wiem na jaką broń ludzie będą walczyli podczas III Wojny Światowej, ale podczas IV będą się bili na kije i kamienie" - Albert Einstein