trawa

Autor Wątek: Thorgal  (Przeczytany 1003757 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fragsel

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2130 dnia: Luty 29, 2016, 11:57:42 am »
To nie tak. Jakiś pakiet startowy musisz mieć żeby ludzie widzieli ze to nie jest coś co wymyśliłes wczoraj a do środy ci się znudzi. Tylko wtedy ludzie zostaną...

Offline syn_gwiazd

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2131 dnia: Luty 29, 2016, 12:06:52 pm »
To nie tak. Jakiś pakiet startowy musisz mieć żeby ludzie widzieli ze to nie jest coś co wymyśliłes wczoraj a do środy ci się znudzi. Tylko wtedy ludzie zostaną...
Jasne rozumiem Was ale nie ma się o co martwić bo nie mam ..naście lat i nie znudzi mi się po tygodniu :wink:
Ale też sam wszystko ogarniam i mam tylko 2 ręce (hobby po godzinach) więc trzeba wziąć na to poprawkę :wink:
Dostarczam platformę a ludzie niech korzystają.
Zamysł jest taki, że każdy kto będzie szukał informacji na temat serii Thorgal znajdzie wszystko na stronie, dodatkowo będzie mógł poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach.
Sam szukając czegoś podobnego nie bardzo znalazłem.
Jest dosyć fajny blog ale mocno ograniczony + wątek forum tutaj. Reszta już nieaktualne.

Offline misiokles

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2132 dnia: Luty 29, 2016, 12:23:54 pm »
Blog thorgalverse nie jest ograniczony. W świecie Thorgala nie dzieje się aż tak znowu dużo, by móc pozwolić sobie na kilka aktualizacji miesięcznie. Jako miejsce do nowinek, jest ono nie do zastąpienia.

Offline Jaxx

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2133 dnia: Luty 29, 2016, 12:32:18 pm »
Blog thorgalverse nie jest ograniczony. W świecie Thorgala nie dzieje się aż tak znowu dużo, by móc pozwolić sobie na kilka aktualizacji miesięcznie. Jako miejsce do nowinek, jest ono nie do zastąpienia.

... co najlepiej widać po tym forum, gdzie 14 lat aktywności przełożyło się na tylko 143 strony wątku.


Offline Death

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2134 dnia: Luty 29, 2016, 02:04:18 pm »
Kilka lat temu istniało forum Thorgala i nawet miałem na nim konto i się wypowiadałem. Ale chyba zniknęło.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2135 dnia: Luty 29, 2016, 02:29:35 pm »
Jest dosyć fajny blog ale mocno ograniczony + wątek forum tutaj. Reszta już nieaktualne.

Thorgalverse jest ograniczony o tyle, że nie znajdziesz tam działu z okładkami i planszami serii uporządkowanymi wg klucza od pierwszego do ostatniego
natomiast jako źródło newsów ograniczony raczej nie jest...

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2136 dnia: Marzec 01, 2016, 07:57:27 am »
Hej.
Zapraszam wszystkich miłośników serii Thorgal (i nie tylko :wink: na powstający Portal związany z serią Thorgal.
Strona jest w przygotowaniu ale forum już ruszyło i można z niego korzystać.
Wszystko tworzone jest przez miłośnika serii, na której się wychował :wink:
Mam nadzieję, że uda nam się wspólnie stworzyć miejsce gdzie starzy i nowi fani Thorgala będą mogli znaleźć wszelkie informacje, podyskutować itd
Wszelkie sugestie i pomysły mile widziane :wink:
forum - forum.thorgal.xyz
fb - FanPage
strona - Polski Portal Thorgal


Zapraszam :wink:

Nie należy mnożyć bytów ponad potrzebę

Moje oczekiwania i wymagania spełnia http://thorgalverse.blogspot.com/
z resztą jestem prawie pewny, że sam zaczniesz z tej strony mocno czerpać (żeby nie powiedzieć "zrzynać")
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline rzem

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2137 dnia: Marzec 01, 2016, 08:44:41 am »
@Syn_Gwiazd: nie odbierz tego jako hejt czy próbę skoszenia Twojej cennej inicjatywy, ale rzeczywiście budzi ona pewne wątpliwości. Czy masz dostęp do innych źródeł informacji, które dawałyby Ci przewagę nad innymi tego typu portalami w necie? Bo samo dorównanie ilością wiedzy już istniejącym stronom może zabrać Ci trochę czasu. Jakie masz przewagi, czym się wyróżnisz?
Bo, na przykład, na swoim forum postawiłeś temat "Jakie są wasze ulubione tytuły z serii". No i ponownie, bez urazy, ale ten plebiscyt był całkiem niedawno przerabiany na tym forum i jakoś nie czuję, żeby udało Ci się zaktywizować jakiś duży odzew w tym temacie.

Offline syn_gwiazd

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2138 dnia: Marzec 01, 2016, 09:40:23 am »
@Syn_Gwiazd: nie odbierz tego jako hejt czy próbę skoszenia Twojej cennej inicjatywy, ale rzeczywiście budzi ona pewne wątpliwości. Czy masz dostęp do innych źródeł informacji, które dawałyby Ci przewagę nad innymi tego typu portalami w necie? Bo samo dorównanie ilością wiedzy już istniejącym stronom może zabrać Ci trochę czasu. Jakie masz przewagi, czym się wyróżnisz?
Bo, na przykład, na swoim forum postawiłeś temat "Jakie są wasze ulubione tytuły z serii". No i ponownie, bez urazy, ale ten plebiscyt był całkiem niedawno przerabiany na tym forum i jakoś nie czuję, żeby udało Ci się zaktywizować jakiś duży odzew w tym temacie.
Nie chcę konkurować z nikim. Chcę stworzyć jedno miejsce, w którym znajdziemy wszystko związane  z serią. W nowoczesnej oprawie żeby dotrzeć nie tylko do "starych" fanów ale i propagować wśród młodych fanów, którzy pewnie nie znają za bardzo serii.
Fajnie było by żeby to żyło swoim życiem, żeby każdy kto ma ochotę wrzucał swoje informacje, oraz wszystko co ciekawe. Nawet osoby ze wspomnianego bloga http://thorgalverse.blogspot.com bo robią kawał dobrej roboty ;)
Chcę żeby każdy kto szuka informacji związanych z serią i nie tylko znalazł wszystko w jednym miejscu. Nie musiał "grzebać" w google żeby dokopać się do jakichkolwiek źródeł.
Taki mam zamysł a czy i kto dołączy to każdego indywidualna sprawa - nic na siłę ;)

Offline absolutnie

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2139 dnia: Marzec 01, 2016, 09:53:36 am »
Chcę stworzyć jedno miejsce, w którym znajdziemy wszystko związane  z serią.


Pozwolę sobie powtórzyć kilka pytań, które - w takiej czy innej formie - już się pojawiły. I poproszę, żebyś tym razem na nie odpowiedział:
Czy masz dostęp do jakichś szczególnych informacji, do których inni nie mają dostępu?
Czy znasz perfekcyjnie francuski i przeczesujesz francuskie bazy danych oraz korespondujesz z twórcami i wydawcami serii?
W jaki sposób chcesz zdobyć wszystkie informacje na temat serii? Np. Czy będziesz je przepisywał z Thorgalverse?



Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Nawimar

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2140 dnia: Marzec 01, 2016, 10:07:19 am »
A ja jestem zdania, że warto dać tej inicjatywie kredyt zaufania. Dobrze, że się komuś chce podejmować tego typu aktywności, a co z tego wyjdzie to się przekonamy z czasem.

fragsel

  • Gość
Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2141 dnia: Marzec 01, 2016, 10:35:31 am »
Ja tez z tym nie mam problemu bo każdy projekt od czegoś trzeba zacząć ale uważam że trzeba było to trochę rozbudować jednak przed pójściem z tym w świat. Bo na razie nie ma tam nic co zatrzyma tam ludzi...

Offline rzem

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2142 dnia: Marzec 01, 2016, 10:58:32 am »
Ja zapytałem jako fan. W żadnym wypadku nie miałem zamiaru zgrywać mądrzejszego, eksperta czy w jakikolwiek sposób odbierać komuś zapał. Synu Gwiazd, niechaj nawet gwiazdy nie będą dla Ciebie limitem. Tylko w tej chwili nie widzę tam nic dla siebie. A forum Gildii komiksu jest dla mnie źródłem informacji, które wystarczająco spełnia moje wymagania.

Offline piotrassss

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2143 dnia: Marzec 01, 2016, 06:15:10 pm »
A forum Gildii komiksu jest dla mnie źródłem informacji, które wystarczająco spełnia moje wymagania.
Jasne, bardzo trudno jest zmienić nawyki. Wszyscy siedzą tutaj. Kiedyś dyskusje toczyły się też na Alei, teraz to już raczej margines..

Offline starcek

Odp: Thorgal
« Odpowiedź #2144 dnia: Marzec 02, 2016, 09:23:01 am »
Czekamy więc na odpowiedź pytań od absolutnie...

Doczekamy się?

Czy to raczej kolejna inicjatywa - zrobię stronę, niech ludzie dostarczają treści, a manna zacznie płynąć z nieba.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

 

anything