trawa

Autor Wątek: System of A Down  (Przeczytany 13674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

System of A Down
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 04, 2003, 08:15:53 pm »
Wiśnia, skoro z Rykiem bardziej w tym siedzicie (boję się spytać w czym...), to powinniście wiedzieć, że SOAD nagrało z Puffem, Mase'm i Lil' Kim piosenkę na płytę "South Park - Chef Aid", nazywała się "How many niggaz would gonna die for U" czy podobnie.

Niedobrze, tacy fani i nie wiedzą :D

Offline surmik

System of A Down
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 04, 2003, 08:38:20 pm »
Heheh.
Forum znow nawala i nie widac wszystkich postow :o(
Pozdrowienia,
Marek

Offline surmik

System of A Down
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 04, 2003, 08:39:38 pm »
Na szczescie już jest ok. :o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Dinki

System of A Down
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 05, 2003, 09:03:06 am »
Ten kawałek z Mase , puffym ,Lil'Kim i SOAD nazywa się chyba "Will they die 4 you".
A co do SOAD to fajny jesk koncertowe "Ariels", ściągnełem sobie z Kazaa.

Offline Ryk Niedźwiedzia

System of A Down
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 05, 2003, 07:34:54 pm »
Sprawa do wszystkiech: pamiętajcie, że wielkich ludzi zapamiętuje się za wielkie czyny, a o małych grzeszkach się zapomina.
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline Kormak

System of A Down
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 05, 2003, 07:59:20 pm »
SOAD muszą jeszcze udowodnić, że są "wielcy". I nie porównuj ich do Pink Floyd, bo jeszcze wykraczesz - chcesz, żeby stali się takim samym wrakiem, pozbawionym pomysłów?

Offline wiśnia

System of A Down
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 05, 2003, 09:00:07 pm »
niestety nie wszystko jest nam dane wiedziec, choc dziwi mnie fakt ze nie obilo nam sie to o uszy, a szczegolnie RN.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline CaveSoundMaster

System of A Down
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 06, 2003, 03:17:10 pm »
Cytat: "Kormak"
SOAD muszą jeszcze udowodnić, że są "wielcy". I nie porównuj ich do Pink Floyd, bo jeszcze wykraczesz - chcesz, żeby stali się takim samym wrakiem, pozbawionym pomysłów?


 :?:

Mógłbyś wyjaśnić dokładniej? Chciałbym dowiedzieć się coś niecoś o tym wraku. Żadnych podtekstów i ironii. Po prostu nie wiem nic o ich "wrakowaniu" (a bardzo lubię Floydów).

BTW SOAD bardzo lubię.
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]

Offline Kormak

System of A Down
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 06, 2003, 03:43:13 pm »
offtopic, ale niech będzie.

Pink Floyd robi teraz wartościową muzykę? Jaka ostatnia ich płyta była dobra? Wielkie trasy koncertowe-gigantyczne spektakle, tysięczne zremasterowane wydania płyt, składanki i inne pierdoły... przerost formy nad treścią, niepotrzebne kombinowanie i krótko mówiąc - smuty. Zero nowych pomysłów.
Jeden ze znanych dziennikarzy muzycznych, z któego zdaniem powiedzmy że się liczę, ukuł nawet termin "pinkflojdyzacja" - jak się domyślacie, to określenie pejoratywne.

Offline CaveSoundMaster

System of A Down
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 06, 2003, 04:18:08 pm »
Ostatnim ich Longplayem był bardzo dobry "The Division Bell" '94

Gilmour z tego co wiem powiedział, że już nie będą nagrywać. Skończyły im się pomysły i się do tego przyznali. Te ich składanki itp. to pamiątki, obrona przed zapomnieniem.
url=http://www.last.fm/user/CaveSoundMaster]Last FM[/url]

Offline Ryk Niedźwiedzia

System of A Down
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 09, 2003, 08:02:24 pm »
zoiks... i się z Systema Floydzi zrobili. To może o czymś świadczyć ;)
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline Kormak

System of A Down
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 09, 2003, 08:46:47 pm »
Division Bell - najlepsza z całej płyty to okładka jest ;P

Offline Baldwin

System of A Down
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 04, 2003, 01:06:36 pm »
Ja ich muzyki totalnie nie trawię.Ale może to wynik mojego spaczenia na punkcie BM.Wg mnieSystem... szybko się wypali i za pare lat znajdzie się w muzycznej trzeciej lidze.

Offline Clayman_

System of A Down
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 04, 2003, 02:54:03 pm »
Cytat: "Baldwin"
Ja ich muzyki totalnie nie trawię.Ale może to wynik mojego spaczenia na punkcie BM.Wg mnieSystem... szybko się wypali i za pare lat znajdzie się w muzycznej trzeciej lidze.

w odroznieniu od kapel BM
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kormak

System of A Down
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 04, 2003, 03:26:27 pm »
Clayman, tylko czekaj aż Varg Vickerness wyjdzie z więzienia! (już niedłuugo... ile to, 10, 15 lat jeszcze?). Zobaczysz, Burzum powróci w wielkim stylu ROTFL