Autor Wątek: System of A Down  (Przeczytany 13674 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Clayman_

System of A Down
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 04, 2003, 04:13:33 pm »
ha,szykuje sie wielka muzyczna uczta dla wszystkich melomanow,juz zaczynam odliczac dni do zwolnienia varga,a moze wypuszcza go wczesniej za dobre sprawowanie?mogliby to zrobic w imie prawdziwej sztuki
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Baldwin

System of A Down
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 04, 2003, 04:44:58 pm »
hehehe, skąd ta zjadliwość?

Offline Dinki

System of A Down
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 04, 2003, 08:42:51 pm »
Count Grishnack wróci w wielkim stylu powracając z płytą nagraną na organkach :twisted: .HAHAHAAHH będzie z czego zlewać!!!

Offline Baldwin

System of A Down
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 04, 2003, 10:20:47 pm »
Cytat: "Dinki"
Count Grishnack wróci w wielkim stylu powracając z płytą nagraną na organkach :twisted: .HAHAHAAHH będzie z czego zlewać!!!


Ahhhhh.Krytyka wyrażona ustami takiego "doskonałego" znawcy i krytyka muzycznego jest dla mnie wykładnią tego co dobre więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko się z nią zgodzić.Powiedz mi, o panie, czego powinienem słuchać ,wskaż jedynie słuszny i dobry kierunek z którego śmiac się nikt nie będzie.Proszę, powiedz ty moja jutrzenko "dobrej" muzyki jakie dzwięki chłoną twe wspaniałe uszy, tak abym i ja mógł się nimi cieszyć...

Będący pod wielkim wrazeniem komentarza Baldwin

Offline Dinki

System of A Down
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 04, 2003, 11:16:22 pm »
Cytat: "Baldwin"
Cytat: "Dinki"
Count Grishnack wróci w wielkim stylu powracając z płytą nagraną na organkach :twisted: .HAHAHAAHH będzie z czego zlewać!!!


Ahhhhh.Krytyka wyrażona ustami takiego "doskonałego" znawcy i krytyka muzycznego jest dla mnie wykładnią tego co dobre więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko się z nią zgodzić.Powiedz mi, o panie, czego powinienem słuchać ,wskaż jedynie słuszny i dobry kierunek z którego śmiac się nikt nie będzie.Proszę, powiedz ty moja jutrzenko "dobrej" muzyki jakie dzwięki chłoną twe wspaniałe uszy, tak abym i ja mógł się nimi cieszyć...

Będący pod wielkim wrazeniem komentarza Baldwin


ja nie mam zamiaru mówić metalowi co jest dobre a co nie.Po prostu zlewam z Varga Łikernesa jak tylko moge bo on bzdury gada.hahahah WIELKI MROCZNY VARG Z NOŻAMI I WARKOCZYKAMI...to jest gorsze niż disco-polo.Na pewno czujesz dreszczyk emocji jak bierzesz płyte Bużuma do ręki?

Offline Baldwin

System of A Down
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 06, 2003, 04:13:30 pm »
Cytat: "Dinki"

ja nie mam zamiaru mówić metalowi co jest dobre a co nie.Po prostu zlewam z Varga Łikernesa jak tylko moge bo on bzdury gada.hahahah WIELKI MROCZNY VARG Z NOŻAMI I WARKOCZYKAMI...to jest gorsze niż disco-polo.Na pewno czujesz dreszczyk emocji jak bierzesz płyte Bużuma do ręki?


Oj, a jakie bzdury gadał?Co do mroczności i noży, to jest to swoisty folklor w BM.Nikt tego w 100% poważnie nie bierze, no chyba tylko oprócz Ciebie(współczuję).Skoro uważasz, że to gorsze od disco-polo, to pozostaje mi sie tylko zlitować nad Tobą.Jeśli chodzi o dreszczyk emocji przy słuchaniu jego płyt, to owszem, często czuję, jak zresztą rzesze innych "słuchaczy".Wynika to z wczucia sie w klimat jego muzyki, ale pojęcie klimatu w muzyce jest Ci pewnie obce.

Offline Dinki

System of A Down
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 07, 2003, 08:48:00 am »
Ty nie musisz brac na poważnie ale on bierze.A to co on robi nic wspólnego z folklorem nie ma , po prostu koleś ma nierówno pod sufitem.
Gdybym bral to na poważnie to bym z tego nie zlewał.Współczuj mi a ja współczuje tobie że słuchasz burzuma.Ale chyba już nie powinnem mówić o tym...bo krytukuje Łagra Łikernes a za to można dostać wyrok od BM.....ojej...lepiej odwołam wszystko co mówiłem..Hłehłe.[/list]

Offline Baldwin

System of A Down
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 07, 2003, 03:34:33 pm »
Cytat: "Dinki"
Ty nie musisz brac na poważnie ale on bierze.A to co on robi nic wspólnego z folklorem nie ma , po prostu koleś ma nierówno pod sufitem.
Gdybym bral to na poważnie to bym z tego nie zlewał.Współczuj mi a ja współczuje tobie że słuchasz burzuma.Ale chyba już nie powinnem mówić o tym...bo krytukuje Łagra Łikernes a za to można dostać wyrok od BM.....ojej...lepiej odwołam wszystko co mówiłem..Hłehłe.[/list]


Nie pojąłeś w jakim kontekście użyłem słowa folklor jak widzę.Przeczytaj raz jeszcze, powoli i uważnie.Potam sie zastanów dłuższą chwilę.Nie musisz mi współczuć,że słucham tej kapeli.Nie wiem skąd to twoje współczucie wypływa.Chyba z braku zrozumienia.Pochwalisz sie jakiej "poważnej" muzyki słuchasz?Czy moze boisz się ,ze będę CI "współczuł"??

Offline Dinki

System of A Down
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 07, 2003, 06:36:23 pm »
Dobrze pojąłem w jakim kontekście ale używanie słowa "folklor" do opisania tego zjawiska to czyste nadużycie.

Piot...o sorry BALDWIN :D ja słucham Akcent i Nirvany z Kurtem Cobainem.

Ala nasza rozmowa odbiego już od tematu.

Offline Baldwin

System of A Down
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 09, 2003, 11:24:51 pm »
CHyba nie pojmujesz lekkoście tej "dyskusji" :D
Przypłyniemy tam po CIebie drakkarem i nauczymy Cię jak sznować Wilka z pólnocy :wink:

Offline Kik

System of A Down
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 09, 2003, 11:33:59 pm »
widzę że dyskusja traktuje o Burzumie i tym...jak mu tam...Grishnacku...szczerze powiedziwaszy jedyną płytką której mogę posłuchać jest "Burzum/Aske"(wiem wiem to dwie płyty)...kolesia nie za bardzo lubię...czytałem jakieś wywiady w trash'em all'u w których wypowiadał się jak jakiś nawiedzony palant...coś w stylu "kroczcie po ścieżkach mądrości...blablabla"...szanuje go za basa na De Mysteriis Dom Sathanas nic więcej...co za różnica co my o nim myślimy jak w 2016(dobrze mówię?) wyjdzie z więzienia i zostanie zabity w ciągu pierwszych 72h...w końcu zaciachał legendę black metalu...

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
System of A Down
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 10, 2003, 10:46:55 am »
może wrócimy do tematu?
system jest ok
ulubiony kawałek: aerials i spiders
na razie tyle
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline o_wisp

System of A Down
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 10, 2003, 01:58:53 pm »
SOAD to cos wspanialego, rapersko wysoki wokal Serjiego i ciezkie brzmienie. To jest to !
Niestety ostatni album (wlasciwie to tylko resztki po Toxicity) nie za bardzo im wyszedl. Moze jeszcze blysna...
IMHO pierwsza plyta byla najbardziej "ich", dlatego ta najbardziej mi sie spodobala.
Najfajniejsze utwory :Know, Suggestions, Suit-Pee i ATWA.

Swoja droga ostatni teledysk bardzo na czasie.

Offline Kik

System of A Down
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 10, 2003, 02:07:31 pm »
mi się podoba kawałek Zelda i of kors teledysk do tego...kolesie mają jaja to im przyznam ;]

Offline wiśnia

System of A Down
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 10, 2003, 07:11:49 pm »
hmmm, widze ze musze zaczac znow ogladac muzyczne kanaly. czy ktos moglby strescic ten teledysk?
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

 

anything