trawa

Autor Wątek: Turniej Par 2005  (Przeczytany 33287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nahar

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 16, 2005, 08:32:18 pm »
Mam małe ogłoszenie.

Sklep JAMA jest sponsorem nagród na Turnieju Par.
W związku z tym każdy uczestnik (lub widz) może złożyć zamowienie w  JAMIE a towar zostania przysłany razem z nagrodami - CZYLI OSZDZĘDZA NA KOSZTACH WYSYŁKI!


Sam skorzystałem z podobnej promocji w czasie oMTH.

Zamówienia proszę składać na stronie http://www.jotte.istore.pl
w normalny sposób płatność przelewem - w polu UWAGI trzeba wpisać "odbiór na Turnieju Par Mordheim w Krakowie"

Modele przyjdą do mnie i ja je później Wam dam (na turnieju lub zaraz po tym jak je otrzymam).

Sam zamawiam:

Kaena, Banshee
paweł

Offline sir_stafford

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 16, 2005, 09:32:33 pm »
A nie dało by się tegon samego zrobic z gamesworkshopem?
<nadzieja>
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

Offline Vazhyl

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 17, 2005, 10:15:14 am »
Drogi Naharze - model mamy Ci już odłożyć z magazynu czy wypełnisz sklepowy formularz zamówienia?
 JAMA - www.jotte.istore.pl - sklep z figurkami i materiałami modelarskimi ]
[ WARsztat - www.jotte.com.pl - dobra strona o modelarstwie ]
[ Wysoki Zamek - www.high-castle.net - polska strona o grze Warmaster ]

Offline nahar

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 17, 2005, 01:18:18 pm »
Cytuj
A nie dało by się tegon samego zrobic z gamesworkshopem?


BEZNADZIEJA

GW olewa szerokim strumieniem gry fanowskie z Fanatica. Widać to był jak nam ANGOLE nie pozwolili grac w Mordheim na Wojennym Młocie (polscy orgowie byli za!).

Utrzymują je zeby nie stracić grupy starych klientów przyzyczajonych to takich kurizalnych teraz gier jak Warmaster czy Epic (czy Mordheim).

Tak naprawdę to jest to jedynie przykrywka - coś niby robimy bo Fanatic MG wychodzi i czasem są nowe modele. A pewnie W Fanaticu siedzi kilka osób co się przy okazji zajmują tym plus wwalają tam fanowskie artykuły (zresztą często bardzo średnie).

PRAWA RYNKU rządzą.

Jesto kontakt z polskimi pracownikami GW - być moze cos z tego wyjdzie - z naciskiem na może.
paweł

Offline MiSiO

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 17, 2005, 06:51:54 pm »
W SG jest z 5 osób... i co roku jeden system męczą :( Z WM wypchnął Nas LoTR. Dno... zle zawsze można na WFB/W40k pojachać... jakby to było pocieszające...

Offline Motorek

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 18, 2005, 06:47:30 am »
Cytat: "MiSiO"
W SG jest z 5 osób... i co roku jeden system męczą :( Z WM wypchnął Nas LoTR. Dno... zle zawsze można na WFB/W40k pojachać... jakby to było pocieszające...
To ja Ci powiem jeszcze tak Mordheim nie jest systemem wiodącym :arrow: to są słowa ludzi z GW przekazane przez telefon. Może i Lotr się sprzedaje, ale frekwencja na Falkonie Lotrowców ma wynieść 12 osób i to jest ich rekord :? Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości , że np. w sklepach pojawiły się figsy mordheimowe. Wczoraj przeglądałem sobie stronkę GW i z tego co zrozumiałem (taki mój angielski :p ) z roku na rok zarabiają mniej - (wypierają ich powoli inne systemy figurkowe) i to sporo więc nie ma im się co dziwić. Macie pomysł , żeby to zmienić :?: Bo ja mam kilka....
Pozdro ;)
PS: Sorry za oftopic

Offline Nazroth

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 18, 2005, 12:08:39 pm »
Kolesie nie liczą zysków z figurek do battla, które ludzie kupują na potrzeby mordheim - i to jest ich problem;]...




KONIEC OFF TOPU - dalsze dywagacje na ten temat wylądują w koszu.

nahar
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 18, 2005, 01:06:35 pm »
Prosiłbym osoby już zdecydowane na turniej o wywsyłanie zgłoszeń!

Chcielibyśmy sie zorientować na jak liczną rzeszę graczy możemy liczyć.
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 18, 2005, 02:15:25 pm »
Kamil - trzeba przeciez pograć sobei trochę te scenariusze - poćwiczyć!! musimy najpierw popróbowac i poulepszać rozpy... czas jest do 30stego - czyli jeszcze dwa tygodnie (12 dni) naprawde musisz nam trochę jeszcze dać - albo następnym razem dac krótszy termin nadsyłania zgoszeń;/...

Swoją droga jak to Ci pomoże to Ja i Ania zamierzamy przyjść... <--- ten zapis jest tak samo zobowiązujący jak zgłoszenie - czyli de facto nie jest, ale będziemy na turnieju na 95% (5% na wypadek - "wypadku")
Ze zgłoszeniem ja osobiście musze poczekać do chwili, aż sobie pogram te scenariusze...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 19, 2005, 12:33:05 pm »
Seba wysłał.. ale skoro termin jest do 30tego to nie widzę powodu poganiania graczy 2 tyg wcześniej.

Offline Wercyngetoryks

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 20, 2005, 12:15:12 pm »
Prosiłbym o w miare możliwość uaktualnianie listy zgłoszonych w pierwszym poście ;)

Broniacy tytuł juz się zgłosili...i mam nadzieje,ze nie my jedni przez ostatni tydzień...

...zgłaszjacie się bo to jedna z najfajniejszych imprez Mordheimowych w ciagu roku. :D



p.s. a chłopaków nalezy zrozumieć, bo nagrody zależa od ilości zgłoszeń...takze warto gdyby wiedzieli jak najwcześniej na czym stoja,a nie kombinowali w dniu turnieju...poza tym nie kazdy ma w planach rozgrywanie tych scenariuszy,pomijająć fakt, że w większości są to znane scenriusze:P:P:P

Offline Mistrz wałków :)

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 20, 2005, 07:09:55 pm »
Dzięki Seba :)

Zeczywiście Mistrzowie już sie zgłosili i zauktalizujemy liste jak tylko Paweł wrzuci te dane (lista jest na jego koncie).

Lecz mogę zdradzić że zgłosiły sie juz (poza zapisanymi) takie pary jak:
1.Maciej (Naz) i Anka - pogromcy chaosu! (Siostrzyczki z WH)
2.Misio i Seba - Broniący tytuł ( tak jak w zeszłym roku strzelecki dywizjon Reilkandu i Avlandu!)
3.Musley i Zielony (jeszcze niezdecydowani)

Pamietajcie nie musicie jeszcze podawać reatingów. Chodzi nam tylko o liczbę graczy.

Jastrzębie? Lublin? Wa-Wa? Łódz? Kraków?
Kamil. (miszczu)

Offline Motorek

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 20, 2005, 08:39:22 pm »
Cytat: "Mistrz wałków :)"

Jastrzębie? Lublin? Wa-Wa? Łódz? Kraków?
W tej chwili trudno mi odpowiedzieć czy się pojawimy czy nie na 100%, właśnie wróciłem z konu i jestem troche zmęczony. To czy się pojawimy bądź nie zależeć będzie od wielu czynników(tak plus minus trzech-czterech), mam nadzieję , że to się wyjaśni na dniach :arrow: ale mam mega zajawkę na Mordheim i nową rozkminę na Skaveny - komandosi :p , więc chciałbym przyjechać... ale jak już pisałem to nie zależy tylko ode mnie. Do piątku chyba sprawa się wyjaśni.

Offline RafiK

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 21, 2005, 02:57:46 pm »
Właśnie poszło zgłoszenie z Jastrzębia :) i tu jedna sprawa, którą warto rzucić na forum: na 99% przyjeżdża z nami kolega, który nie ma pary! Najpewniej będzie grał skavenami (jego nowa miłość po latach walki krasnoludami :)), dobrze zna zasady, grywał na turniejach, może być świetnym kompanem (trochę kryptoreklamy nie zaszkodzi). Więc gdyby ktoś nie miał pary, a chciałby jedna na TP przyjechać to proszę się nie wahać tylko słać Kamilowi zgłoszenie!
Być może to właśnie TY zagrasz w parze z Maćkiem!

Pozdrawiam

Offline sir_stafford

Turniej Par 2005
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 21, 2005, 03:09:16 pm »
odsyłam do stosownego tematu "szukam pary na TP"
W Nim moja tarcza i moja moc, nie jestem sam."

 

anything