Autor Wątek: I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!  (Przeczytany 8191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzwonsson

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« dnia: Listopad 12, 2005, 06:13:06 pm »
Witam,otoz mam swego rodzaju problem.Potrzebuje zakupic naszywke z symbolami SS,Wermachtu,Luftwafe i ogolnie rzecz biorac niemieckich z z czasow II wojny sw.Czy ktos moze mi pomoc i wskazac adres jakiejs witryny gdzie moglbym takie dostac?z gory THX

Offline Roland

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2005, 08:27:51 pm »
dzwonek...  :lol:
allegro ale weż przykład z Kajetana od waregów i naszyj sobie niemiecka flage a nie jakis wermacht  :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline CZys

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2005, 09:18:21 am »
Mizeroth, wstąpiłeś do młodzieży Romana czy co?
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Dzwonsson

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2005, 01:47:41 pm »
Ja chce po prodtu zrobic sobie niemiecka kurtke bojowa Waffen SS.Tylko nigdzie nie ma tych zajechanych naszywek....

Offline CZys

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2005, 06:43:31 pm »
poszukaj na forum offtopic tematu "ss śmigło"... jezeli jeszcze go nie wywalili to coś powinieneś tam znaleźć
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Roland

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 14, 2005, 04:50:51 pm »
wiesz gdzie mozesz dostac
np. na ruskim w Opolu
słuchaj byłem tam, tam nawet maja krzyże zelazne po 30 zł  :)
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie

Offline Gollum

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 15, 2005, 07:26:20 pm »
A gdy nie będa mieli, to zamów. Za tydzień dostarczą nawet Sadzone Jajko (jakiś wysoki order tak nazywano).

Offline ManiaC

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2005, 01:52:18 pm »
Proponuję udać się na tak zwany targ staroci. W Jeleniej Górze odbywa się on regularnie co rok. Z tego co mi wiadomo w innych miastach też jest to organizowane. Tak znajdziesz wszystko.
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline Nocturno_Culto

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 29, 2005, 03:56:10 pm »
Cytuj
poszukaj na forum offtopic tematu "ss śmigło"... jezeli jeszcze go nie wywalili to coś powinieneś tam znaleźć


naszywki były produkowane na masową skalę ale tylko te z wzorem poniżej  :badgrin:

Pzdr.

Offline Niegdyś

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2006, 10:58:10 am »
A czy przypadkiem oznakowania SS (przykładowo) nie są zabronione w Polsce? Np według niedawno zatwierdzonej ustawy noszenie umundurowania polskiego nawet bez oznaczeń jest zabronione. A wydaje mi się, że była jakaś wzmianka o symbolach Rzeszy czy cuś takiego. Proszę o potwierdzenie tej informacji jeżeli jest prawdziwą, ponieważ nie jest ona oparta na konkretnych informacjach, bądź ustawach.
Ingemisco, tamquam reus,
Culpa rubet vultus meus,
Supplicanti parce, Deus."

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 26, 2006, 01:56:30 pm »
Tak to prawda.
Jest ustawowy zakaz noszenia  i prezentacji symboli faszystowskich.
Propagowanie faszyzmu i treści faszystowskich (a tak taki mundur może być odebrany) jest karalne i grozi za nie do 5 lat pozbawiania wolności.
Jesteś osobą młodą zatem za propagowanie takowych treści odpowiedziec karnie mogą Twoi rodzice.
Poza tym chodziło by o aspekt czysto moralny. Zrobiłeś sobie taki "mundurek" i idziesz ulicą. Mijasz starszych ludzi którzy byli szykanowani przez SS podczas II Wojny Światowej i zabito sporą część ich rodzin, Czy zastanowiłeś się co oni wtedy czują ?!?!?!
Mój dziadek i pradziadek walczyli w obydwu Wojnach Światowych. Siedzieli obydwaj w obozach koncentracyjnych i wiem jak wiele krzywd ludzkich widzieli.
Obydwaj juz nie żyją , ale raczej nie chciałbym aby podczas swojego zycia zobaczyli młodego Polaka  (bo chyba jestes polakiem) w mundurze SS.
Zastanów sie.

Offline ghost666

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 26, 2006, 03:54:40 pm »
Ale kto mówi o chodzeniu w takiej kurtce po ulicy? Jest cała masa osób która posiada takie rzeczy i albo tylko je prezentuje na wystawce, albo nosi na imprezy tematyczne, np. Inscenizacje Powstania Warszawskiego.
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 26, 2006, 04:22:50 pm »
Fakt !!!
Jeśli tylko do takiego celu miałaby ona słuzyć to nie mam nic przeciwko.

Offline CZys

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 03, 2006, 02:52:55 pm »
Cytuj
Np według niedawno zatwierdzonej ustawy noszenie umundurowania polskiego nawet bez oznaczeń jest zabronione.


Czy to samo tyczy się umundurowania historycznego (np. z czasów przed wrz39??)
Bo tamte kurtki były dość podobne do bundeswerek (a te są dość często noszone).
ylko martwe ryby płyną pod prąd.

Offline Roland

I NEED HELP!!!!PILNE!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2006, 06:08:16 am »
Czys raczej tak :?
mimo wszystko nie kazdy miałby ochote ogladać w dzisiejszych czasach ludzi wygladajacych podobnie do tych z wermachtu ( a wiecie ze poczatkowo armia Piłsudzkiego nazywała sie Polnischen Wermacht ;) )
jak już to zróbcie sobie lepiej te niemieckie flagi niz oznaczenia ss czy wermachtu
ale to wasz wybór jak będziecie spostrzegani na ulicach Opola
instein modeluje czasoprzestrzeń przy pomocy czterowymiarowej pseudoriemannowskiej rozmaitości, a jego równanie pola mówi, że krzywizna rozmaitości w punkcie jest bezpośrednio związana z tensorem napięć-energii w tym punkcie