trawa

Autor Wątek: Orki na 1000 pts  (Przeczytany 990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doom

Orki na 1000 pts
« dnia: Listopad 16, 2005, 09:17:31 am »
Warboss sv. 3+/5+ claw, slaga
Painboss to samo + 8 cyborków
Landraider + RPJ, groty, kolce, torbobosta
5Tankbusci + nob + 4xrakietnice, 3 amo runty
10 grotów
2x2 Baggisy z TL rokitami grotami i RPJ
Zappawagon z RPJ i grotem

Taktyka oczywiście prosta 2clawy z obstawą do landraidera, groty osłaniają bustasów a reszta strzela.

I jak?

PS rozpiskę już sprawdziłem bustasi odpalili 3 salwy we wrażego Landraidera nie trafił tylko jeden strzał i wpili aż jeden efekt i to aż szejka... za to jak po trzeciej salwie poprawili granatami to wybuchający radek zdjął jeszcze 0 orków 2 GK i 1 GK terminatora :D
zapa strzelałła też po raideze i tez nic nie zrobiła za to jak sie z mojego raidera wysypał oddział to wpił kolejno w ziemię termitów GK ich mastera, inkiego i dwa odziały knechtów potem jeszcze to co z nich zostalo wpadło w demon princa [gra była dwóch na dwóch] i tez go clawami wypieściła :D
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Gorback

Orki na 1000 pts
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2005, 02:28:10 pm »
To moze ja:) Nie wiem jak ta gra wygladala, ale w normalnych ;) grach 1vs1 srednio widze Twoja rozpe bo:
1) masz malo modeli jak na orkow- a sklad tankbustasow to ci odstrzela pierwsza salwa z bolcow
2) masz jedna jednostke do walki wrecz- dodatkowo w looted vechiclu- rzucisz 1 i efekt- no move- i sie kibel robi- a pozatym 2-3 lascanony i robi sie krucho dla landka-
3) pol armii masz w tym landku:(

Reszta okej- buggy zawsze sie sprawdza- zwlaszacz na tak malo punktow
ever outgreened, never outjumppacked, never outchopped!!!

Real men have a 6+ save!

 

anything