Autor Wątek: Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?  (Przeczytany 45180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 17, 2005, 09:42:24 am »
No próbowałem namówić Misia, aby wywalił swoje zdjęcia "z tyłu", "z boku, góry, doły, drugiego boku":P... i zostawił z przodu... a to że mało widac to racja... strasznie to wyszło dziwnie- przez werniks ogólnie:(... ale wiesz - te fotki to substytut... niedługo jak dobrze pujdzie wpadnie tu profesjonalny fotograf i zrobi zdjęcia moich modeli... przydało by się... ja nawet nie wiem jak focić, gdy jest Werniks...wiem tylko, ze naturalne światło i bez lampy... ale on to już powinien zrobic miodnie:)... troche cierpliwośći i będą te fotki:)... A na razie musicie sie bardzo wysilać, aby cos zobaczyć:P... a przyznam, zę sam byłem w szoku jak na serwerze powiększyłem fotkę:P... na zbiorowym WH nie widac dosłownie, gdzie sie kaptury kończą a zaczyna tło:P!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Carve

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 19, 2005, 09:59:18 pm »
Nie wiecie, jakich figurek możnaby użyć (poza tymi Mordheimowymi) na Witch Hunterów? Chodzi mi o konkretnie 2 figurki na herosów (Witch Hunterów właśnie).

Offline nahar

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 19, 2005, 10:17:03 pm »
Jakichkolwiek tak naprawdę (bez lub z konwersjami).
Ja np mam 2 tileańskich strzelców (MArksman of Miragliano z DoW), pomalowanych na odpiwednie kolory, plus jeden ma obcięte to durne piórko. Jakbym sie uparł to można by dać jakies kapelusze fajniejsze.
Poza tym są dwa wzory WH: z DoW niejaki Johann van Hal (2 pistolety) i figurka z Questa - poprzyglądaj się zdjęcią z WM 2004, tam na jednym jest.
To ten z szablą i pistoletem na pierwszym planie
paweł

Offline Carve

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 20, 2005, 07:58:07 am »
O właśnie, chciałem jeszcze zapytać o jedną rzecz. Kojarzycie jakiegoś Hasburga? Też z DoW.

I drugie pytanie; Można gdzieś kupić tego z szablą i pistoletem? Cz trzeba polować na allegro albo ściągać z GW?

Van Hall to http://uk.games-workshop.com/storefront/store.uk?do=Individual&code=9947021404401&orignav=
ten?

Offline MiSiO

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 20, 2005, 11:11:56 am »
polecam zciagniecie z GW.. jak sie z kumplami zrzucicie na wieksze zamowienie to nawet zaoszczedzicie (w porownaniu do sklepow w Polsce)... a czas oczekiwania na zamowienie to cale 7-12 dni...

Offline Carve

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 20, 2005, 12:09:27 pm »
Chyba ściągniemy razem z Markiem z GW....Ile kosztuje przesyłka?

Poza tym, w regulaminie mają napisane, że jeśli na magazynie nie ma danego modelu, to przyślą podobny. I czytałem o przypadku, że zamiast Eldar Guardiana przysłali szeregowego Imperial Guard...

Offline Carve

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 20, 2005, 03:14:21 pm »
Sorry za drugiego posta, ale chciałem, żeby to było bardziej czytelne.


Moja rozpiska Łowców

Witch Hunters Warband

1 Witch Hunter Captain @ 110 GC
Free Dagger; Brace of Pistols; Sword (x2)

1 Witch Hunter @ 63 GC
Free Dagger; Crossbow; Mace (x1); Sword (x1)

1 Witch Hunter @ 63 GC
Free Dagger; Crossbow; Mace (x1); Sword (x1)

1 Witch Hunter @ 63 GC
Free Dagger; Crossbow; Mace (x1); Sword (x1)

2 Flagellants @ 110 GC
Flail (x1)

4 Warhounds @ 60 GC

1 Pit Fighter @ 30 GC
Morning Star; Spiked Gauntlet; Helmet

Warband Rating: 116

Number of models: 11


Total Warband Cost: 499

Zastanawiam się jeszcze, czy by nie przerzucić kuszy z któregoś Witch Huntera na Kapitana, w końcu ma lepszego BSa.

Offline nahar

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 20, 2005, 04:58:53 pm »
Tak to Johann.
Koszt wysyłki to 50 pln (ale do okreslonej wagi).

A kusza dla kapitana?? Toż to podstawa!
Wywal pistolety bo są do bani (warto brać tylko duellingi a tych Łowcy nie mają) i miecze z łówców, a za oszczędzoną kase kup jeszcze zelota.
paweł

Offline Motorek

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 20, 2005, 06:22:54 pm »
Moja propozycja, oblukaj figurki z tego linku :arrow: http://www.mythos.pl/produkty.php?id=konf_gryfy To są figurki do Konfrontacji, ale jak dla mnie nadają się i to bardzo na Witch Hunterów. Problemem może być to , że np na jakimś turnieju nie zostaną dopuszczone, albo jakiś gracz będzie zniesmaczony , że grasz figurkami z innego systemu. mnie i ludziom, z którymi gram to nie przeszkadza.
Pozdrawiam.

Offline Nazroth

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 20, 2005, 06:28:09 pm »
Problem moze być innej natury... figurki do konfry są o wiele wyższe on mordheimowych... i o wiele węższe... no koleś, który w pasie przypomina łydkę ghula to nie jest mega wypas:P... bo dopuszczone na pewno zostaną... chyba, zę na wojennym młotku - tam od kopa odpoadają... przeciez to jestt sponsorowane przez gw:)...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Carve

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 20, 2005, 06:45:57 pm »
Cytat: "nahar"
Tak to Johann.
Koszt wysyłki to 50 pln (ale do okreslonej wagi).

A kusza dla kapitana?? Toż to podstawa!
Wywal pistolety bo są do bani (warto brać tylko duellingi a tych Łowcy nie mają) i miecze z łówców, a za oszczędzoną kase kup jeszcze zelota.


Eee, SMB! (Sword musi być!).Swordów nie wyrzucę.  Nie przekonasz mnie. Raczej.

A o niejakim Hasburgu słyszałeś? Bo też jakiś z DoW.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 20, 2005, 07:33:46 pm »
Kretek - widziałem już tego łowcę i wygląda psychodelicznie  ;)  Ale Naz ma rację, figurki do Konfy są trochę smuklejsze od tych GW. Chyba jednak się zdecyduję na zakup Free Company, bo jak już wspomniałem to ze dwie bandy się z nich da uskładać, a oszczędność to nie lada  :D  Do tego kupa uzbrojenia... A z tych wąsatych mord ze czterech Witch Hunterów chyba się da wyselekcjonować. Ale trochę szkoda mi tego kapitana z pudełka, bo wygląda IMHO zabójczo  :D .

Offline Mistrz wałków :)

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 20, 2005, 07:44:27 pm »
Ale Paweł miał na myśli ten bezurzyteczny mieczyk..
Po co Ci dwa sword-y? Przecierz i tak możesz tylko raz parować mieczem :(.
Ja bym jeszcze zainwestował w pistolet strzałkowy (fajna zabawka)

A najlepsze kombo (choć znacznie zadrogie :() To są dwa brace!!!
Jeden pistoletów strzałkowych drugi zwykłych..
Przeciwnik nas szarżuje my my wypalamy z dwych strzałkowców (atak przed walką) i następnie dobijamy prochowcami :) ( a exp. same sie nabijają)
Kamil. (miszczu)

Offline Carve

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 20, 2005, 08:54:57 pm »
Cytat: "Musley"
z tych wąsatych mord ze czterech Witch Hunterów chyba się da wyselekcjonować. Ale trochę szkoda mi tego kapitana z pudełka, bo wygląda IMHO zabójczo.


Ja widzę góra 3. A kapitan, jak rówinież ten Witch Hunter z pudełka rzeczywiście wyglądają zabójczo.

Cytat: "Mistrz Wałków"

 Ale Paweł miał na myśli ten bezurzyteczny mieczyk..
Po co Ci dwa sword-y? Przecierz i tak możesz tylko raz parować mieczem .
Ja bym jeszcze zainwestował w pistolet strzałkowy (fajna zabawka)


To drugi miecz nie daje mi przerzutu na parowanie? I czy parowanie mieczem zjada mi atak nim?

Pistolet strzałkowy rzeczywiście jest fajny, zamierzam dokupić po pierwszej bitwie.

I co byście radzili jako drugą broń dla Kapitana? Też Mace?

I takie off topicowe pytanie- Jeśli na turnieju użyję np. figurki Johanna (oczywiście skonwertuję go, ale dwa pistolety w rękach nadal będzie miał)
to dostaje za te dwa pistolety jakieś ujemne pkt. za WYSIWYG? Chodzi mi po prostu o to,że figurka ma, poza tym, co powinna parę dodatkowych rzeczy.

Offline Mistrz wałków :)

Witch Hunters => kto powinien być w bandzie?
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 20, 2005, 09:36:29 pm »
Cytuj
To drugi miecz nie daje mi przerzutu na parowanie? I czy parowanie mieczem zjada mi atak nim?


Przezut na parowanie daje tylko puklerz.. ( no i oczywiście Fighty claws oraz dwarf axe)
Nie zjada ataku ( w końcu za co płacimy te straszne 10 gc? :))


Cytuj
I co byście radzili jako drugą broń dla Kapitana? Też Mace?


Jego druga bronią jest pistolet (S4) a pużniej wyjmuje kozik..

Cytuj
I takie off topicowe pytanie- Jeśli na turnieju użyję np. figurki Johanna (oczywiście skonwertuję go, ale dwa pistolety w rękach nadal będzie miał)
to dostaje za te dwa pistolety jakieś ujemne pkt. za WYSIWYG? Chodzi mi po prostu o to,że figurka ma, poza tym, co powinna parę dodatkowych rzeczy.


Ostatnio doszliśmy do wniosku (i tak sędzijemy) że za dodatkowy sprzęt (niema go w rozpisce) nie dostaje się ujemnych punktów. Gorzej w drugą stronę.. Jeśli np. w rozpisce jest miecz pistolet hełm a ty masz tylko z tego miecz.
Kamil. (miszczu)