Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alfonsighno

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Total likes: 0
  • Wir sind Kneipenterroristen... :)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1260 dnia: Październik 09, 2009, 06:49:52 pm »
Darker than Black II - 01

Oglądam dalej :]

A jak sie to ma do pierwszej serii? kontynuacja czy moze jakias insza inszosc? Pytam bo pierwsza seria nie zapadla mi jakos szczegolnie w pamiec i nie wiem czy jest sens sciagac :)

Pozdrawiam,
Al
"Nie ma pozytywnych w tym wibracji, nie ma poezji i tolerancji.
Tu nie ma Boga, tu nie ma ciepła, artystycznego piękna.
Za dużo prawdziwego życia, dziwek, złodziei, w bramach picia.
Za dużo dumy i uprzedzeń, a za mało reggae."

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1261 dnia: Październik 09, 2009, 06:52:06 pm »
A jak sie to ma do pierwszej serii? kontynuacja czy moze jakias insza inszosc? Pytam bo pierwsza seria nie zapadla mi jakos szczegolnie w pamiec i nie wiem czy jest sens sciagac :)

Pozdrawiam,
Al
Mi też się mało co podobała I seria, ale i tak drugą obejrzę bo teraz to absurdem było by nie oglądać kontynuacji. Oczywiście dopiero jak będzie całość.

Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1262 dnia: Październik 09, 2009, 06:57:33 pm »
A jak sie to ma do pierwszej serii? kontynuacja czy moze jakias insza inszosc?
Mhm, kontynuacja. Zapowiada się klimat taki, jak w pierwszej serii - zresztą, jak obejrzysz pierwszy ep to będziesz wiedział, czy masz ochotę oglądać dalej. Ja szczerze mówiąc niewiele pamiętam z samej fabuły jedynki, oprócz tego, że sukcesywnie kierowała się drogą w dół :P Ale pamiętam też, że reszta nadrabiała i mimo wszystko oglądało mi się przyjemnie. To na razie przeważa :]
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Alfonsighno

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Total likes: 0
  • Wir sind Kneipenterroristen... :)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1263 dnia: Październik 09, 2009, 07:07:29 pm »
Mhm, kontynuacja. Zapowiada się klimat taki, jak w pierwszej serii - zresztą, jak obejrzysz pierwszy ep to będziesz wiedział, czy masz ochotę oglądać dalej. Ja szczerze mówiąc niewiele pamiętam z samej fabuły jedynki, oprócz tego, że sukcesywnie kierowała się drogą w dół :P Ale pamiętam też, że reszta nadrabiała i mimo wszystko oglądało mi się przyjemnie. To na razie przeważa :]

Nie nie, ja nie mowie ze mi sie nie podobala, po prostu za cholere nie pamietam juz o co tam lazilo ;) A dobra, zassam - najwyzej bede musial dossac 1 sezon zeby odswiezyc sobie pamiec :)

Pozdrawiam,
Al
"Nie ma pozytywnych w tym wibracji, nie ma poezji i tolerancji.
Tu nie ma Boga, tu nie ma ciepła, artystycznego piękna.
Za dużo prawdziwego życia, dziwek, złodziei, w bramach picia.
Za dużo dumy i uprzedzeń, a za mało reggae."

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1264 dnia: Październik 09, 2009, 10:04:00 pm »
Skończyłem oglądać pierwszy odcinek Darker than Black II i szkoda, że Hei pojawił się na końcu. Aż mnie ciekawiło co sobą zaprezentuje. Mam nadzieję, że pojawi się szybko Kirihara. Jak dla mnie to chyba najlepsza postać tej serii (no i może jeszcze Yin).

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1265 dnia: Październik 10, 2009, 08:13:41 pm »
Shin Koihime†Musou - klimat ten sam co poprzednio, plus krok w dobrą stronę...? Okaże się.

11eyes - na razie nie wiadomo co o tym myśleć. Panienki w trybie "zjedz mnie" i jakaś mhhhroczna historyjka w tle. Może okazać się doskonałe, a może też wyjść z tego kompletny kicz.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1266 dnia: Październik 11, 2009, 08:10:39 pm »
Cytuj
11eyes - na razie nie wiadomo co o tym myśleć. Panienki w trybie "zjedz mnie" i jakaś mhhhroczna historyjka w tle. Może okazać się doskonałe, a może też wyjść z tego kompletny kicz.
Gra była super zarąbista.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1267 dnia: Październik 11, 2009, 10:31:07 pm »
Wiem Freyu, samo intro owinęło mnie sobie wokół palca w 30 sekund.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Alfonsighno

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Total likes: 0
  • Wir sind Kneipenterroristen... :)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1268 dnia: Październik 12, 2009, 04:43:01 pm »
Mialem okazje obejrzec 2 kolejne rzeczy:

Fairy Tail - W tym jest magia, pokemony, i duzo walki. No i glowny bohater, ktory cierpi na chorobe lokomcyjna :) Podoba mi sie. Nie wiem jak inni, ale ja uwazam, ze warto poczekac i zobaczyc jak sie to rozwinie :) Co wiecej, zdecydowanie uwazam ze z tego moznaby bylo zrobic rewelacyjna gierke, a nawet MMO jak by sie przylozyc :) [choc znajac japonczykow jakis RPG w tym settingu juz jest :> ]

Sora no Otoshimono - popieram Tenchiego, glupie ecchi... Najwiekszy fail zostal zaliczony przez glownego bohatera, ktorego podobno zyciowym mottem jest cisza i spokoj, a to co wyprawial po znalezieniu Angelroida bylo od tego dalekie. Byc moze kogos interesuje tego typu klimat, wtedy na pewno mu sie to spodoba - reszcie zdecydowanie odradzam.

Pozdrawiam,
Al
"Nie ma pozytywnych w tym wibracji, nie ma poezji i tolerancji.
Tu nie ma Boga, tu nie ma ciepła, artystycznego piękna.
Za dużo prawdziwego życia, dziwek, złodziei, w bramach picia.
Za dużo dumy i uprzedzeń, a za mało reggae."

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1269 dnia: Październik 12, 2009, 07:07:15 pm »
Nowy Darker - świetny ten pierwszy epek. Większe wrażenie robi niż początkowe epki pierwszej serii.

Nyan Koi! - baaardzo sympatyczne, no i ciciki fajne choć wolę swoje, mniej wkur... khem, mniej denerwujące są :P
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2009, 07:39:05 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1270 dnia: Październik 12, 2009, 08:09:54 pm »
Shin Koihime†Musou - klimat ten sam co poprzednio, plus krok w dobrą stronę...? Okaże się.

Pooglądamy, może trochę poprzewijamy, ale raczej nie odpuścimy...

Cytuj
11eyes - na razie nie wiadomo co o tym myśleć. Panienki w trybie "zjedz mnie" i jakaś mhhhroczna historyjka w tle. Może okazać się doskonałe, a może też wyjść z tego kompletny kicz.

Nie dla mnie, jakiś kolo z mhroczną przeszłością i zalepionym okiem + przenosiny w inny mhroczny świat, takie się to zhrobiło intehresujące że palec sam wędruje w kierunku klawisza delete.

A drugiego epa Sora no Otoshimono to akurat sobie obejrzę. Choćby z tej prostej przyczyny aby zobaczyć co zrobią z tym fantem - czyli zdolnością zabawy chłopaka we wszechmogącego

And now, ladies and gentlemen, we've got a winner: Fairy Tail, czyli mooooc!! :D
Chyba najlepsze anime w tym straszliwie przeciętniackim sezonie, pierwszy odcinek rozbawił mnie na maxa, klimatem toto przypomina mi Slayersów za swoich najlepszych czasów, z miejsca polubiłem trójkę głównych bohaterów, wypada tylko życzyć aby ciąg dalszy trzymał poziom pierwszego epa, aye!
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2009, 08:14:41 pm wysłana przez richie »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1271 dnia: Październik 12, 2009, 08:13:07 pm »
Shin Koihime†Musou to nie dla was anime bo jak komuś nie spodobał się I sezon to nie ma sensu oglądać II.
Anime nie ma sensu przewijać chyba, że dla was liczy się ilość czyli żeby jak najwięcej przelecieć anime.
Jak ja przewijam dane anime tzn, że takie jest słabe iż je usuwam.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2009, 08:24:30 pm wysłana przez anfan »

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1272 dnia: Październik 12, 2009, 08:30:04 pm »

And now, ladies and gentlemen, we've got a winner: Fairy Tail, czyli mooooc!! :D
Chyba najlepsze anime w tym straszliwie przeciętniackim sezonie, pierwszy odcinek rozbawił mnie na maxa, klimatem toto przypomina mi Slayersów za swoich najlepszych czasów, z miejsca polubiłem trójkę głównych bohaterów, wypada tylko życzyć aby ciąg dalszy trzymał poziom pierwszego epa, aye!

ja bym im życzył by trzymali się mangi


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1273 dnia: Październik 12, 2009, 08:41:15 pm »
ja bym im życzył by trzymali się mangi

Ja też, choć przyznam, że jak 99% shonenowatych tasiemców i ta manga w pewnym momencie zaczęła mnie nudzić. Ciekawe czy w anime pokuszą się o własne zakończenie, czy też będą walić sezon za sezonem.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1274 dnia: Październik 12, 2009, 08:46:18 pm »
Ja też, choć przyznam, że jak 99% shonenowatych tasiemców i ta manga w pewnym momencie zaczęła mnie nudzić. Ciekawe czy w anime pokuszą się o własne zakończenie, czy też będą walić sezon za sezonem.
Mangi (jak zwykle) nie czytałem, a teraz tym bardziej nie zamierzam... shonenowaty tasiemiec? Jeśli tak dobry jak Soul Eater to jestem za.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright