Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1335 dnia: Grudzień 12, 2009, 07:30:11 pm »
Kompletnie nic mnie nie interesuje z zapowiedzi i tak jest sezon w sezon ostatnimi czasy. Z w miarę nowych anime jedyne, które mi się spodobały to Cross Game i Kemono no Souja Erin, ale one są sprzed roku... Wolę jednak zostać przy starych, sprawdzonych animcach zamiast karmić się tą papką, którą wydają co kwartał
Co prawda to prawda ;)

Przepraszam, że przerwę tą fascynującą debatę o piersiach, ale czy ktoś może oglądał Kamfer'a i czy jest go w stanie polecić bądź też nie? ;)

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1336 dnia: Grudzień 12, 2009, 08:59:06 pm »
Oglądał a nawet pisał (i wciąż pisze) do tego streszczenia.
Póki jest bezmózgowym obłapianiem cycków może być (jeśli lubisz obłapianie się za cycki oczywiście).
Jakakolwiek próba skonstruowania tam głębszej fabuły kończy się failem straszliwym - a ostatni odcinek (bo 11 ep to ostatni, 12ty to ma być tylko jakiś extras) to już prawdziwy cymesik w tej kategorii.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1337 dnia: Grudzień 12, 2009, 09:05:10 pm »
Oglądał a nawet pisał (i wciąż pisze) do tego streszczenia.
Póki jest bezmózgowym obłapianiem cycków może być (jeśli lubisz obłapianie się za cycki oczywiście).
Jakakolwiek próba skonstruowania tam głębszej fabuły kończy się failem straszliwym - a ostatni odcinek (bo 11 ep to ostatni, 12ty to ma być tylko jakiś extras) to już prawdziwy cymesik w tej kategorii.
Dobrą fabułę można w każdym gatunku zbudować wiec się zastanów. Nie ważne czy to ecchi, harem czy co innego.
A zawsze lepiej jak coś próbują niż gdyby nawet nie próbowali.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1338 dnia: Grudzień 12, 2009, 09:19:25 pm »
W ich interesie chyba leży aby próbować chociaż. A to jak im się to udaje to inna sprawa ;)


Co do płaskiej loli w Dance in the Vampire Bund  to rzeczywiście, seria godna podziwu, bo jeszcze nie widziałam aby główna bohaterka latała w samych gatkach w płaszczu z gołym "biustem" ;p Ekshibicjonizm w modzie. Trailer zrobili przeokrutny to trzeba przyznać. Ale kreska tak mi się podoba że chyba spróbuję obejrzeć. W końcu może coś z tego będzie

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1339 dnia: Grudzień 12, 2009, 09:33:41 pm »
Najpierw poczytam sobie mangę. Potem zobaczę czy w ogóle warto sobie głowę zawracać.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1340 dnia: Grudzień 12, 2009, 09:53:44 pm »
Pozwolę sobie zacytować JJ'a z forum tanuki:

Cytat: JJ
Co do Dance in the Vampire Bund, zerknąłem na mangę. I odpadłem po pierwszym rozdziale. To, że główna bohaterka wygląda jak dziesięciolatka jeszcze bym przebolał. Ale wiecie, wampiry nie mogą wychodzić na słońce. Żeby mogły, trzeba całe ciało nasmarować olejkiem. Oczywiście, to jakże ważne zadanie przypada w udziale głównemu bohaterowi... Urocze. Później jest pewnie więcej tego typu atrakcji, nie wiem, nie miałem ochoty sprawdzać - w każdym razie obawiam się, że natężenie pedofanserwisu sprawi, że seria będzie strawna tylko dla gości, którzy lubią małe dziewczynki bardziej, niż ustawa przewiduje...
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1341 dnia: Grudzień 12, 2009, 09:59:55 pm »
Ja tam trochę więcej mangi ruszyłem i nic takiego nie stwierdziłem. Pod tym względem seria bezpieczna.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1342 dnia: Grudzień 12, 2009, 10:14:45 pm »
Dobrą fabułę można w każdym gatunku zbudować wiec się zastanów. Nie ważne czy to ecchi, harem czy co innego.
A zawsze lepiej jak coś próbują niż gdyby nawet nie próbowali.
Kiedy właśnie chodzi o to, że tym próbowaniem zepsuli fajną cyckową serię. Dopóki laski biegały i się obłapiały bez ładu i składu, było fajowo. Gdy zaczęli wplatać w to coś głębszego - faceplam.

Pozwolę sobie zacytować JJ'a z forum tanuki:
Dzięki za powyższy cytat, akurat zawarte we mnie pokłady nienawiści do tego portalu zaczynały się wyczerpywać i nawet zdarzało mi się ostatnio zaglądać co tam nowego wypłodzili. Przypomniałeś mi dlaczego i za co tak nienawidzę tych nadętych, przemądrzałych bubków, dzielących ludzi wyłącznie na "czarnych" i "białych", wrzucających ich do niewłaściwych worków podle swoich chorych sposobów postrzegania świata. Naprawdę, dzięki.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 10:31:12 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1343 dnia: Grudzień 12, 2009, 10:15:11 pm »
Góral, grzebiesz kijem w mrowisku opierając się na recenzjach z Tanuki  ;-)

A nie mówiłem  :badgrin:

Niestety w tym wypadku zgadzam się z Tenchi. Przejrzałem na szybko ten pierwszy tom i stwierdzam, że ten JJ ma naprawdę jakiś kompleks pod tym względem. Może sam ma jakiś problem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 10:22:34 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1344 dnia: Grudzień 12, 2009, 10:58:58 pm »
zima 09/10 wypada kiepsko, cały 09 wypadł przeciętnie. Dobrze że były tasiemce jak fma czy fairy tail 
Dance in the vb dla mnie wygląda jak klon el, jak sięgnę po pierwszy odcinek to pewnie tylko dlatego żeby z czystym sercem krytykować serię w przyszłości.

z pozostałymi seriami wstrzymam się do pierwszych komentarzy.

pozytywnie zaskoczyło mnie info o quiz academy 2 :)

a i nowy hellsing, który będzie należeć do panny Sears :) nareszcie :P


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1345 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:05:46 pm »
Ja jak zwykle zrobię po swojemu - guzik mnie obchodzą zapowiedzi. Po prostu gdy napotkam jakiś pierwszy odcinek, to zaopatrzę się w niego i będę oglądał. :P
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1346 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:07:30 pm »
Ja jak zwykle zrobię po swojemu - guzik mnie obchodzą zapowiedzi. Po prostu gdy napotkam jakiś pierwszy odcinek, to zaopatrzę się w niego i będę oglądał. :P

przydają się, czasami zekranizują jakąś mangę/grę którą człowiek zna


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Lord Kupa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1347 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:10:35 pm »
Ja tam czekam na drugi ep Training with Hinako 8).

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1348 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:18:49 pm »
przydają się, czasami zekranizują jakąś mangę/grę którą człowiek zna
A pewnie, nie zaszkodzi wiedzieć z wyprzedzeniem co tam będzie. Tyle tylko że u mnie nic to zmienia w materii sprawdzenia każdej nowej serii.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1349 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:35:42 pm »
Przecież JJ właśnie napisał tą żałosną recenzję Strike Witches więc akurat jego zdanie w kwestii anime nie zasługuje nawet na najmniejszą uwagę.
To jakiś fanatyczny anty-loli osobnik.

Dance in the vb dla mnie wygląda jak klon el,
Bzdury. Raczej na pewno nie wiele będzie miało wspólnego z EL. Już sami bohaterowie nic nie mają wspólnego.
A nie ma czegoś takiego jak klon tylko na zasadzie przemocy i krwi.

 

anything