Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1395 dnia: Grudzień 23, 2009, 05:24:34 pm »
No, no zainteresowany tym co piszecie sprawdziłem ze na tanuki animca zjechano "profesjonalnie" od podstaw... Ja tam nie oglądałem czekam na ostatni odcinek paru serii w tym 11 eyes(a jednak nie zrujnowali tytułu).

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1396 dnia: Grudzień 23, 2009, 05:38:30 pm »
Wilku, łapaj to. W sumie nie do końca nie anime, bo powstałe przy współpracy tak jak Muminki czy Alfred J. Kwak, ale mimo wszystko za gówniarza oglądało mi się to świetnie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1397 dnia: Grudzień 23, 2009, 05:47:30 pm »
w tym 11 eyes(a jednak nie zrujnowali tytułu).

Dla mnie akurat był zrujnowany od początku - nie moje klimaty. Choć i tak lepiej to wypadło do Chaos;head

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1398 dnia: Grudzień 23, 2009, 07:15:16 pm »
Aha, czyli jakby to ciągle był ktoś inny, nie ożywialiby go i byłby zabity nie dla żartów, to już nie byłoby obrzydliwe? Znowu hipokryzja z ciebie wyłazi.
Spróbuj pomyśleć. O wszystko chodzi. Ja nie patrzę na anime tak płytko jak ty. Ocenia się począwszy od kreski, przez muzykę, postacie i skończywszy na całej fabule.
Zabijanie w kółko prawie wszystkich co się nawiną dlatego, że byli pod ręką, a raczej wektorem i wysyłanie kolejnych diplodoków, by pozabijali się nawzajem, albo zarażanie ludzi genem diplodoków, rzeczywiście jest normalne.

Osobiście ani Dokuro, ani EL mnie nie obrzydziły, nie chodzi mi juz tutaj o to, by flaki latały przez 99% czasu anime, ale bardziej o realizm. Jeśli komuś strzelą w głowę z kalibru .50 BMG to taka głowa powinna się rozprysnąć jak arbuz, a nie jak czesto pokazane...pach mała dziurka.
Tutaj mogę pochwalić EL, bo w pierwszym odcinku zarówno pokazali jak Lucy wyrywa strażnikowi serce, jak i prawidłowo ukazane "tryskanie" z tętnic szyjnych, dalej to już było lanie wiadrami czerwonej farby, co też ma niewiele z realizmem.

Elfen Lied to arcydzieło więc takie bredzenie o nierealistyczności tego anime to zwykłe czepianie się, a pisanie o durnych bajkach jak diplodoki żeby obrazić doskonałe anime elfen lied jest żałosnym posunięciem.
Ja toleruje zdanie każdej osoby na temat anime pod warunkiem, że nie obraża postaci w tym anime, które na to nie zasługują.
Jeśli ktoś porównuje nawet dokuro-chan do elfen lied to z taką osobą nie chcę mieć nic wspólnego bo trollowanie do tego stopnia nawet nie jest śmieszne.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1399 dnia: Grudzień 23, 2009, 07:30:36 pm »
Też Cię lubimy.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1400 dnia: Grudzień 23, 2009, 07:32:30 pm »
Ja toleruje zdanie każdej osoby na temat anime pod warunkiem...

"Niechaj żyje demokracja!" wykrzyczał do kochającego go narodu Łukaszenko ;-)
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1401 dnia: Grudzień 23, 2009, 07:35:25 pm »
To coś jak Ford (założyciel firmy), który powiedział kiedyś, że on może produkować samochody w każdym kolorze pod warunkiem, że jest to kolor czarny ;)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1402 dnia: Grudzień 23, 2009, 07:43:14 pm »
Ja nie patrzę na anime tak płytko jak ty.
Yup, właśnie wszyscy widzimy jak bardzo cierpisz z powodu braku dystansu. Trochę to smutne i pożałowania godne - w takim wieku aż tak niezdrowo podniecać się kreskówkami. Może spróbuj zająć się też czymś innym? Mnie to pomogło w wyjściu z takiego dołka, bo kiedyś też byłem taki jak ty. Może i tobie pomoże?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2009, 07:53:05 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1403 dnia: Grudzień 23, 2009, 07:54:07 pm »
Załóżmy grupę wsparcia dla Anfana :)

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1404 dnia: Grudzień 23, 2009, 07:57:12 pm »
Yup, właśnie wszyscy widzimy jak bardzo cierpisz z powodu braku dystansu. Trochę to smutne i pożałowania godne - w takim wieku aż tak niezdrowo podniecać się kreskówkami. Może spróbuj zająć się też czymś innym? Mnie to pomogło w wyjściu z takiego dołka, bo kiedyś też byłem taki jak ty. Może i tobie pomoże?
Ja tam wcale nie narzekam. A oglądanie anime z nastawieniem na emocje nie jest złe, a dobre.
Dlatego lubię bardzo dobre walki w anime.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1405 dnia: Grudzień 23, 2009, 08:09:13 pm »
Zgadzam się. Oglądanie z nastawieniem na emocje z zachowaniem odpowiedniego dystansu to klucz do sukcesu. A co do emocji - wolę jednak emocje innego typu. Walki, jak zapewne pamiętasz, nudzą mnie. O wiele bardziej ciekawi mnie oglądanie relacji międzyludzkich i próba psychologicznej analizy charakteru postaci oraz motywów jej postępowania. Szkoda że tak mało jest tytułów które w pełni pozwalają na drugą i trzecią ze wspomnianych rzeczy.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1406 dnia: Grudzień 23, 2009, 08:21:55 pm »
Ja bardzo nie lubię jak ktoś wkłada wiele rzeczy do jednego worka to znaczy mówi/pisze, że walki w anime są takie, ecchi jest takie, hentaje są takie.
Albo na przykład brednie mówione przez osoby nie znające w ogóle anime czyli, że anime są takie tj, wielkie oczy itp.
I w tych wszystkich przykładach to oczywiście osoba tak pisząca jest negatywnie do tego nastawiona.
Ja już od dawna wiem, że jest mnóstwo nieciekawych walk w anime jak również część bardzo dobrych. Tak samo jest z ecchi i hentai. Też bardzo wiele jest nędznych, ale za to część jest świetnych.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1407 dnia: Grudzień 23, 2009, 08:29:41 pm »
Ale nie potrafisz uszanować zdania kogoś, kto pisze, że dana seria po prostu mu się 'nie podoba'...
I'd like to be a tree

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1408 dnia: Grudzień 23, 2009, 08:31:22 pm »
W tym tkwi problem żeby dojść które jest nędzne a które świetne  :roll:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1409 dnia: Grudzień 23, 2009, 08:36:01 pm »
...dla ciebie, dodaj. Bo tak naprawdę nie ma ani nędznych, ani świetnych. One po prostu są.
Loli time is anytime and anytime is loli time.