Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1410 dnia: Grudzień 23, 2009, 09:46:27 pm »
Albo załóżmy , że wszystkie są bublami, a oglądamy je tylko dlatego, że są tam panny z wielkimi melonami, znaczy oczami.

Każdy ma inne upodobania i nie można określic iż dane anime jest najlepsze i jedyne słuszne.
Tysiące ludzi zachwycają się Evangelionem, kolejne tysiące Elfen Lied, inni wolą produkcje amerykańskie od japońskich, zatem weźmy na luz, są Święta.
Bo zawsze znajdzie się ktoś komu dany tytuł się nie spodoba.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1411 dnia: Grudzień 23, 2009, 09:53:20 pm »
Albo załóżmy , że wszystkie są bublami, a oglądamy je tylko dlatego, że są tam panny z wielkimi melonami, znaczy oczami.

Od melonów bardziej wolę pomarańcze, o czym niedawno pisałem, ale już to stwierdzenie jest bliższe prawdy niż masa ocen typu dobre/złe.

Cytuj
Bo zawsze znajdzie się ktoś komu dany tytuł się nie spodoba.
Albo jedyny, któremu się spodoba. Miło wiedzieć że są wciąż ludzie, którzy myślą podobnie jak ja.
Zaś święta nie ruszają mnie ani trochę, o czym też już gdzieś tutaj pisałem. :P
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1412 dnia: Grudzień 23, 2009, 10:42:11 pm »
Tenchi bratnia duszo, też wolę pomarańcze, to była tylko przenośnia. ;)

Co do Świąt to róbmy chociaż dobre wrażenie, nie dla wszystkich to dzień jak co dzień, ale przynajmniej jest wolny. :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Miranda

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1413 dnia: Grudzień 24, 2009, 08:46:24 am »
I przestańcie offtopować ;*
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1414 dnia: Grudzień 24, 2009, 08:46:03 pm »
Co do nowości to już pisałem o "Dance In The Vampire Bund". Oczekuję głównie, że będzie na co popatrzeć i zobaczę sporo genialnych scenek jak ta na tym zdjęciu.





Poza tym czekam na film kinowy najlepszego anime magical girl to znaczy "Mahou Shoujo Lyrical Nanoha The Movie 1st".



Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1415 dnia: Grudzień 25, 2009, 05:26:41 am »
Jedno ci tylko powiem. Mało w życiu widziałeś magical girls, skoro Nanoha wydaje ci się najlepsza. Po prostu nie masz jej do czego przyrównać.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1416 dnia: Grudzień 25, 2009, 02:23:45 pm »
Jedno ci tylko powiem. Mało w życiu widziałeś magical girls, skoro Nanoha wydaje ci się najlepsza. Po prostu nie masz jej do czego przyrównać.
A ja sądziłem, że jeśli ktoś spróbuje zakwestionować to co napisałem to choćby poda przykłady. Prawdę mówiąc nie zawiodłem się więc nie martw się Tenchi.

Jeśli lubisz przesłodzone magical girl to zapewne są lepsze od Nanohy lecz w kwestii dynamiki walk i efektów jak również muzyki to nie ma nic lepszego.

Offline Alfonsighno

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Total likes: 0
  • Wir sind Kneipenterroristen... :)
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1417 dnia: Styczeń 03, 2010, 11:24:14 am »
Dzis na tapecie Ladies versus Butlers! - 01 - PreRelease
Co my tu mamy? koedukacyjna szkola, lokaje, sluzace, 2 wykFintne paniusie, kazda to lepszy przyklad skrzywionego charakteru, dyrektorka ktora slini sie na widok gier o pedalach, cala tona postaci drugoplanowych z ktorych kazdy bedzie mogl wybrac swoj ulubiony fetysz i na koniec glowny bohater ktory ma wyglada na lobuza ale nim nie jest i w dodatku zanosi sie na to ze bedzie mial ogromnego pecha. Wrzucic to wszystko do jednego wora i dostaniemy wspanialy odmozdzacz z ogromna dawka fanserwisu i ecchi. Zdecydowanie niepolecane dla osob ktore nie trawia tego typu dodatkow w anime, czy tez serii-odmozdzaczy, ale reszta powinna jakos to przelknac :)

Chu-Bra - jakby komus bylo malo pantyshotow to moze sobie to zapodac - Historyjka opowiada o gimnazjalistce fanatyczce (i przy okazji testerce) bielizny :) Nie ma co sie doszukiwac jakiejs glebi czy nadmiaru fabuly - bedzie smiesznie z duza iloscia bielizny i zycia szkolnego.

Sora no woto - ciezko cos powiedziec o fabule na podstawie tego odcinka, bo w zasadzie za duzo jej tam nie bylo :) Mloda dziewczyna ktora chce zostac wojskowa trebaczka przyjezdza do miasta w ktorym ma stacjonowac i nadziewa sie na jakis festiwal honorujacy pokonanie jakiegos demona przez jakies dziewczyny. Pare rzeczy sie wydarzy i nasza bohaterka zestresuje cale miasto podczas kulminacji obchodow oraz zmolestuje ich uszy grajac poranna pobudke. Seria wybitnie mnie zaciekawila, szczegolnie gdy zobaczylem to - ciekawe jak to bedzie sie zachowywalo w akcji :) bo rure to ma ogromna ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 11:21:43 am wysłana przez Alfonsighno »
"Nie ma pozytywnych w tym wibracji, nie ma poezji i tolerancji.
Tu nie ma Boga, tu nie ma ciepła, artystycznego piękna.
Za dużo prawdziwego życia, dziwek, złodziei, w bramach picia.
Za dużo dumy i uprzedzeń, a za mało reggae."

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1418 dnia: Styczeń 07, 2010, 05:30:48 pm »
Dance in the Vampire Bund - nawet w totalnym oderwaniu od mangi (a czegoś takiego jak pierwszy epek w mandze nie było) trudno mi powiedzieć coś dobrego o tym co zobaczyłem. Dam szanse jeszcze, ale bez większej nadziei.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1419 dnia: Styczeń 07, 2010, 06:20:09 pm »
Dance in the Vampire Bund - nawet w totalnym oderwaniu od mangi (a czegoś takiego jak pierwszy epek w mandze nie było) trudno mi powiedzieć coś dobrego o tym co zobaczyłem. Dam szanse jeszcze, ale bez większej nadziei.
Ale tempo. Tylko ja jestem taki dziwny, że czekam na napisy polskie.
Muszę obejrzeć i ocenić.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1420 dnia: Styczeń 07, 2010, 06:33:48 pm »
Sam pomysł na odcinek iście z piekła rodem. Banan nie schodził mi z ryja podczas całej tej debaty. Potworek co prawda taki trochę od czapy, ale co tam - ta mała jest boska. Normalnie słodziachna, a gdy zaczyna rządzić, to aż człowieka podnosi na krzesełku. Jestem sprzedany, już wiem że będę to oglądał choćby tylko dla niej. W sumie jak na razie to jest jedyna z seria którą będę kontynuował z czterech jakie do tej pory widziałem.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1421 dnia: Styczeń 07, 2010, 06:46:39 pm »
Cytuj
Jedno ci tylko powiem. Mało w życiu widziałeś magical girls, skoro Nanoha wydaje ci się najlepsza. Po prostu nie masz jej do czego przyrównać.
Nie znasz się... :neutral:
A z anime jakie w styczniu mają się  pojawić to zobaczę te:
So・Ra・No・Wo・To - bo mam podejrzenia że będzie ciekawe.
Dance in the Vampire Bund- info a tym anime zapowiada coś extra.
Okami Kakushi-genres: game, horror..., masz moje zainteresowanie.
Seikon no Qwaser- mam pzytywne podejrzenia na temat tego anime o bym sienie zawiódł.
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works - komentarz raczej zbędny.
Maho Shojo Lyrical Nanoha The MOVIE - Go, go,go Fate!!!

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1422 dnia: Styczeń 07, 2010, 07:13:29 pm »
Nie znasz się... :neutral:
A z anime jakie w styczniu mają się  pojawić to zobaczę te:
So・Ra・No・Wo・To - bo mam podejrzenia że będzie ciekawe.
Dance in the Vampire Bund- info a tym anime zapowiada coś extra.
Okami Kakushi-genres: game, horror..., masz moje zainteresowanie.
Seikon no Qwaser- mam pzytywne podejrzenia na temat tego anime o bym sienie zawiódł.
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works - komentarz raczej zbędny.
Maho Shojo Lyrical Nanoha The MOVIE - Go, go,go Fate!!!
Okami Kakushi wygląda ciekawie więc na pewno I odcinek obejrzę.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7134
Seikon no Qwaser to sam nie wiem, ale ładnie wygląda więc może też zobaczę.
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6816
So・Ra・No・Wo・To też bardzo zachęcająco wygląda z obrazka (ten styl kreski).
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6783

Co do Nanohy i Fate Stay Night to oczywiste.

Offline wyspa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1423 dnia: Styczeń 08, 2010, 01:46:22 am »
Dance in the Vampire Bund - nawet w totalnym oderwaniu od mangi (a czegoś takiego jak pierwszy epek w mandze nie było) trudno mi powiedzieć coś dobrego o tym co zobaczyłem. Dam szanse jeszcze, ale bez większej nadziei.
Cóż jak dla mnie zapowiada się trochę bicia potworów w ładnej oprawie graficznej. Choć główna bohaterka całkiem ciekawa się wydaje no i motyw wampirów wychodzących na "światło dzienne" też nawet intrygujący jest.
tez nie liczę na nie wiadomo co ale myślę iż warto śledzić.
EDIT:
Jestem po 1wszm epie:
Sora no Woto

Dziewczynki w mundurach + fajny lekki klimacik
Smacznie  :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 02:43:25 am wysłana przez wyspa »

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1424 dnia: Styczeń 08, 2010, 04:50:52 am »
Dance in the Vampire Bund właśnie obejrzałem i prawdę mówiąc o tym jednym odcinku nic złego nie mogę napisać gdyż nawet mi się podobał lecz ocena będzie zależeć od tego jakie będą pozostałe i czy anime nie będzie zbytnio głupkowate i dziecinne. To mi trochę teatr i aktorów przypominało i sam jestem ciekaw czy to tylko cecha tego odcinka (nie mówię o tym, że występowali w programie telewizyjnym). Ten I odcinek był fajny, a szczególnie mi się spodobała główna bohaterka bo fajnie mówi i wygląda.
Następnego odcinka raczej nie obejrzę lecz poczekam na całość (czyli jak zawsze).


 

anything