trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 754817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1530 dnia: Styczeń 29, 2010, 06:04:24 pm »
Nie oczekiwałam wiele od Dance in the Vampire Bund, ale to co zobaczyłam w drugim epizodzie, to nawet przewyższało niejedną głupią produkcję spod znaku shoujo. W jednym odcinku "królowa Vampirów" zachowuje się jak królowa z pięknym wejściem, a w drugim odcinku co minute płacze jak mała dziewczynka. No za takimi przeskokami to ja nie przepadam... Zwłaszcza jak dodatkowo wszystko wyjaśnia się widzowi po 2 odcinkach. Na 3 odcinek nie mam ochoty, bo z tego co widzę - nie warto. No chyba że chce się oglądać roznegilżowane małe dziewczynki co widzę że się ostatnimi czasy dobrze sprzedaje.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1531 dnia: Styczeń 29, 2010, 06:34:18 pm »
Nie oczekiwałam wiele od Dance in the Vampire Bund, ale to co zobaczyłam w drugim epizodzie, to nawet przewyższało niejedną głupią produkcję spod znaku shoujo. W jednym odcinku "królowa Vampirów" zachowuje się jak królowa z pięknym wejściem, a w drugim odcinku co minute płacze jak mała dziewczynka. No za takimi przeskokami to ja nie przepadam... Zwłaszcza jak dodatkowo wszystko wyjaśnia się widzowi po 2 odcinkach. Na 3 odcinek nie mam ochoty, bo z tego co widzę - nie warto. No chyba że chce się oglądać roznegilżowane małe dziewczynki co widzę że się ostatnimi czasy dobrze sprzedaje.
Ja tam widziałem tylko pierwszy odcinek bo nie mam zamiaru sobie psuć klimatu oglądając raz w tygodniu po jednym epizodzie. Choć to co napisałaś wygląda zachęcająco bo może nie będzie nudne.

A w ogóle ciekawe czy jakaś cenzura będzie w wersji tv.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1532 dnia: Styczeń 30, 2010, 03:57:43 am »
No chyba że chce się oglądać roznegilżowane małe dziewczynki co widzę że się ostatnimi czasy dobrze sprzedaje.
Dla każdego coś miłego. Jedni mają schematycznego i sztampowego do bólu zębów Canaana, inni za to mają porozbierane loli. Równowaga musi być.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1533 dnia: Styczeń 30, 2010, 07:50:46 am »
A ja stawiam na durararę i poszukiwania głowy pewnej pani.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1534 dnia: Styczeń 30, 2010, 09:28:20 am »
Jedni mają schematycznego i sztampowego do bólu zębów Canaana, inni za to mają porozbierane loli.

So predictable.


Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1535 dnia: Styczeń 30, 2010, 10:32:46 am »
No chyba że chce się oglądać roznegilżowane małe dziewczynki co widzę że się ostatnimi czasy dobrze sprzedaje.
Ostatnio? To się chyba zawsze dobrze sprzedje.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1536 dnia: Styczeń 30, 2010, 10:55:29 am »
Tak samo jak cycate panny, głupawe majtkowe komedie, pedziowate bisze i setka innych komercyjnych chwytów w animowanych produkcjach.
Czyli nic nowego.

Skoro mam już na kompie drugi odcinek Dance in the Vampire Bund to pewnie go obejrzę ale na tym pewnie skończę przygodę z tym tytułem.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1537 dnia: Styczeń 30, 2010, 12:48:03 pm »
Tak samo jak cycate panny, głupawe majtkowe komedie, pedziowate bisze i setka innych komercyjnych chwytów w animowanych produkcjach.
Czyli nic nowego.

Skoro mam już na kompie drugi odcinek Dance in the Vampire Bund to pewnie go obejrzę ale na tym pewnie skończę przygodę z tym tytułem.
Nie oglądaj II odcinka. Poczekaj na całość.

A tak ogólnie dlaczego ty bisze uważasz za pedziowate ? Może podasz jakieś przykłady z anime ?

Zazwyczaj bisze występują tam gdzie shoujo, ale na pewno nie są pedziowate (przynajmniej z tych anime co widziałem).

Dla każdego coś miłego. Jedni mają schematycznego i sztampowego do bólu zębów Canaana, inni za to mają porozbierane loli. Równowaga musi być.
A mi się podobał Canaan również. Porozbierane loli są bardzo rzadko w anime.
Znacznie częściej występują "cycate panny". Japońce mają manię ogromnych cycków i ciekawe kiedy im się to zmieni.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1538 dnia: Styczeń 30, 2010, 12:57:45 pm »
A tak ogólnie dlaczego ty bisze uważasz za pedziowate ? Może podasz jakieś przykłady z anime ?

Zazwyczaj bisze występują tam gdzie shoujo, ale na pewno nie są pedziowate (przynajmniej z tych anime co widziałem).

Nie żeby Wikipedia była moim bogiem, ale
Bishōnen
zwłaszcza fragment
Cytat: Wiki
zazwyczaj o zniewieściałym typie urody
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1539 dnia: Styczeń 30, 2010, 01:21:31 pm »
http://www.miejski.pl/slowo-Pedzio

Jeśli faktycznie z tego powodu ktoś nazywa bisze pedziowate to coś musi być z nim nie tak.
Albo jedynie dziewczyny mogą być piękne.

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1540 dnia: Luty 03, 2010, 09:02:01 am »
"Dantes Inferno Animated " - oglądał ktoś może już to? Ciekaw jestem jak im to wyszło. Nie wiem czy dobrze widziałem ale jest to na podstawie "nie boskiej komedi?"

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1541 dnia: Luty 03, 2010, 09:33:50 am »
Jackal: zajrzyj do tematu Co ciekawego oglądacie? 2.0


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1542 dnia: Luty 03, 2010, 10:02:46 am »
Jackal: zajrzyj do tematu Co ciekawego oglądacie? 2.0
Albo jestem ślepy albo nic o tym nie było wspominane w tym dziale bo przeglądam na bieżąco.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1543 dnia: Luty 03, 2010, 10:24:02 am »
Jesteś ślepy:)
Ps. Przedostatnie dwa posty we wskazanym temacie.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2010, 10:28:23 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Jackal

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1544 dnia: Luty 03, 2010, 10:34:00 am »
Jesteś ślepy:)
Ps. Przedostatnie dwa posty we wskazanym temacie.
Tak jestem ślepy. Właśnie zauważyłem gdzie to jest  :p
Co gorsza nie jestem pewien czy jakiś czas temu sam tego już nie czytałem  :doubt:(ale tylko początek)

 

anything