Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 754941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1560 dnia: Luty 19, 2010, 06:00:46 pm »
po pierwszym odcinku Isekai no Seikishi Monogatari pomyślałem Escaflowne? I bardzo mnie ta myśl ucieszyła, ale już 4 odcinek i jakoś walk brakuje. Rozczarowało mnie, że to slice of life ponieważ spore nadzieje wiązałem z iseki... po pierwszych 50minutach. szkoda


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1561 dnia: Luty 19, 2010, 06:19:14 pm »
6 i 7 odcinek InSM. Spiski zaczynają się rozkręcać. Coraz bardziej nie lubię Dagmyera a Ulyte jest coraz fajniejszym czarnym charakterem. Pomysł z maratonem według mnie tak samo kiepski jak z konkursem kulinarnym. Za to świetny bonus w postaci
Spoiler: pokaż
sceny łóżkowej Mexiah i jej pupilek.
Niby nic zdrożnego ale znając jej charakter uśmiech sam wychodzi na twarzy. No i słodziutko rumieniąca się Aura.
Coraz bardziej podoba mi się ending z bardzo miłą muzyką i świetnymi grafikami (przypomina mi ten z pierwszego odcinka Queens Blade)
Ogólnie cała seria coraz bardziej mi się podoba.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1562 dnia: Luty 19, 2010, 07:14:04 pm »
Dagmyera to najbardziej żałosna i irytująca postać tej serii, typowy rozpieszczony księciunio, który uważa się za lepszego ze względu na pochodzenie.
A motywy Ulyte  (po 4 odcinkach) są dla mnie niejasne, wydaje się być ponad konflikty i realizujący jakieś prawdawne i mhroczne zadanie.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1563 dnia: Luty 19, 2010, 07:31:31 pm »
Może źle go określiłem. Nie czarny a mroczny charakter.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1564 dnia: Luty 19, 2010, 09:21:58 pm »
Ja sobie odpuszczam aż nie wyjdzie całość, bo ostatnio za bardzo rozpędziłem się z oglądaniem i nadziałem dość boleśnie na brak dalszych epków :)
btw. ciekawi mnie tajemnica tego świata. Hintów rzucają sporo, ale mam nadzieję, że nie będzie to tak proste jak się wydaje i autorzy czymś nas zaskoczą.

A oglądam też sobie Ookami Kakushi. Niby nic nadzwyczajnego, ale mamy tu imo kapitalną ścieżkę dźwiękową, ładny chardes, przepiękne tła i całkiem fajny lekko mroczny klimat. Niestety brakuje tajemnicy, która mocniej przykułaby do monitora. Anime bardzo na tym traci - z dobrą tajemnicą wyszłaby naprawdę świetna seria. Ale i tak za przyjemność z oglądania daję 8/10.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1565 dnia: Luty 19, 2010, 09:28:29 pm »
Oglądał ktoś Halo Legends? Jeśli tak to jakie wrażenia?

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1566 dnia: Luty 19, 2010, 09:45:50 pm »
A oglądam też sobie Ookami Kakushi. Niby nic nadzwyczajnego, ale mamy tu imo kapitalną ścieżkę dźwiękową, ładny chardes, przepiękne tła i całkiem fajny lekko mroczny klimat. Niestety brakuje tajemnicy, która mocniej przykułaby do monitora. Anime bardzo na tym traci - z dobrą tajemnicą wyszłaby naprawdę świetna seria. Ale i tak za przyjemność z oglądania daję 8/10.
Mówisz, że jest lepiej niż po pierwszym odcinku. Mam nadzieję, że faktycznie będzie dobre i nie nudne.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1567 dnia: Luty 19, 2010, 10:15:45 pm »
A oglądam też sobie Ookami Kakushi. Niby nic nadzwyczajnego, ale mamy tu imo kapitalną ścieżkę dźwiękową, ładny chardes, przepiękne tła i całkiem fajny lekko mroczny klimat. Niestety brakuje tajemnicy, która mocniej przykułaby do monitora. Anime bardzo na tym traci - z dobrą tajemnicą wyszłaby naprawdę świetna seria. Ale i tak za przyjemność z oglądania daję 8/10.
Mam podobne odczucia. Też oglądam i jest nienajgorsze, ale definitywnie czegoś brakuje.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1568 dnia: Luty 20, 2010, 12:37:28 am »
Oglądał ktoś Halo Legends? Jeśli tak to jakie wrażenia?

mieszane, najbardziej rozbawiło/zniesmaczyło mnie: odcinek 16 minut z czego ponad 5min to napisy końcowe ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Frey Ikari

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1569 dnia: Luty 20, 2010, 04:11:51 pm »
Ookami Kakushi- zgadzam się z tymi wyżej.

Offline FanHalo

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1570 dnia: Luty 23, 2010, 11:18:13 am »
Oglądał ktoś Halo Legends? Jeśli tak to jakie wrażenia?

Ja jestem bardzo miło zaskoczony, ten film wiele wyjaśnia w kwestii fabularnej serii gier Halo. Ponadto, co jak co ale odcinek 'Prototype' jak dla mnie najlepszy ze wszystkich. Chociaż głównie jestem pod wrażeniem wiadomości przekazanych przez twórców to również nie mogę pominąć kreacji która również stoi na wysokim poziomie. Mamy tu kilka gatunków wykonania, jest nawet element 3D w ostatnim odcinku 'The Package' :) Fani uniwersum Halo napewno nie będą zawiedzieni.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1571 dnia: Luty 25, 2010, 05:54:36 pm »
Prawie popłakałem się ze szczęścia...
Po kiepskim 00 i trzech dobrych ale 'innych' IGLOO wreszcie powrót do korzeni - Gundam Unicorn!
A raczej pierwszy z sześciu niemalże godzinnych filmów. Nie będę rzucał datami, nazwiskami, dziwnymi terminami i powiązaniami z resztą serii U.C., bo i tak mało kto mnie tu zrozumie, ale... Jest świetnie, panie i panowie. Design postaci i mobili jest stylizowany na serie sprzed 30 lat. Żadnych emobiszyków z 'przyjacielskimi' ciągotkami. Gł. bohater znów ma przyjaciółkę z dzieciństwa (mała 'rzecz', a cieszy). Mobile a`la Zaku cieszą oko.
Do tego to chyba pierwszy Gundam z dobrym OSTem (niektórych podniosłych kawałków i pan Morricone by się nie powstydził).

Trochę dziwnie to wygląda - dorosły facet podnieca się robocikami, ale... Cóż - marzenie się ziściło ;-)
I'd like to be a tree

Offline Hunter Killer

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1572 dnia: Luty 25, 2010, 11:13:59 pm »
Z gundamów mam pewien sentyment do Winga, w końcu pierwsza styczność z tytułem na G.  :p
A tak to cenię sobie Seed i Seed Destiny. Całkiem fajnie się to oglądało.

Sir Ace, mówisz, że ten Unicorn nie jest jednak tragiczny, bo mnie tytuł na początku odrzucił. Zresztą jak kumpel zauważył w tytule Gundama można nawet dołączyć słowo "shit" i też będzie pasowało.
A widząc ile tego wszystkiego wyszło, jestem skłonny mu uwierzyć.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1573 dnia: Luty 26, 2010, 03:28:01 pm »
A ja jakis czas temu zacząłem oglądać Turn A Gundam i odechciało mi się po 9 odcinku. Po prostu słabizna. Ani fajnych postaci, ani fabuła, a same Gundamy to już w ogóle kiepskie.


Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1574 dnia: Marzec 04, 2010, 07:35:48 am »
Trailer nowego Street Fightera
[PhuzySubs] Super Street Fighter IV - OVA Trailer

To co najważniejsze dla tego anime czyli walki w trailerze wyglądają co najmniej średnio. A, że z reguły trailer pokazuje najlepsze sceny to nie spodziewam się niczego ciekawego.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.