Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 754957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lord Kupa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1575 dnia: Marzec 04, 2010, 11:48:38 am »
Po co się starać skoro sama marka gwarantuje zysk :neutral:.

Offline FanHalo

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1576 dnia: Marzec 11, 2010, 10:42:56 am »
Ja jestem bardzo miło zaskoczony, ten film wiele wyjaśnia w kwestii fabularnej serii gier Halo. Ponadto, co jak co ale odcinek 'Prototype' jak dla mnie najlepszy ze wszystkich. Chociaż głównie jestem pod wrażeniem wiadomości przekazanych przez twórców to również nie mogę pominąć kreacji która również stoi na wysokim poziomie. Mamy tu kilka gatunków wykonania, jest nawet element 3D w ostatnim odcinku 'The Package' :) Fani uniwersum Halo napewno nie będą zawiedzieni.

Dodam jeszcze do tego ciekawą recenzję, którą znalazłem na blogu filmowym Quentina - http://quentin.blox.pl/2010/03/Halo-Legends.html
Sympatycznie czyta się ocenę kinomana, który na co dzień nie siedzi w klimatach anime.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1577 dnia: Kwiecień 03, 2010, 12:57:22 pm »
ktoś może obejrzał pierwszy odcinek Heroman ? po screenach wygląda zachęcająco


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1578 dnia: Kwiecień 03, 2010, 03:24:55 pm »
Owszem. Jest to... cokolwiek dziwne. Na razie jeszcze mam zamiar oglądać w celu dokładnego wybadania klimatu.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1579 dnia: Kwiecień 03, 2010, 03:50:29 pm »
Obejrzałem pierwszy odcinek serii telewizyjnej KissxSis. Co tu dużo pisać: dwie siostry ze zboczonymi pomysłami i jeden brat na którym je testują. To samo co w OAV tylko więcej.

Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1580 dnia: Kwiecień 03, 2010, 06:14:20 pm »
Także widziałem pierwszy epizod. Jest sporo lżejszy niż OAV. Fabuły jako takiej nie uświadczyłem. Trzeba poczekać na kolejne odcinki aby napisać coś konkretniejszego.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1581 dnia: Kwiecień 03, 2010, 06:41:19 pm »
Owszem. Jest to... cokolwiek dziwne. Na razie jeszcze mam zamiar oglądać w celu dokładnego wybadania klimatu.

aha, jeden kadr skojarzył mi się z Xam'd i to główny powód dla którego zainteresował mnie ten tytuł.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1582 dnia: Kwiecień 03, 2010, 07:00:45 pm »
Właściwie to ten odcinek KissxSis służył tylko prezentacji postaci (przewinęli się przez niego prawie wszyscy bohaterowie serii) , a nie pokazaniu jakiejkolwiek fabuły.

Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1583 dnia: Kwiecień 03, 2010, 09:40:28 pm »
Wiem wiem. Ugryzłem kiedyś trochę mangi. Szczerze powiedziawszy to nie mam zbyt wielkich oczekiwań do tej serii. Mam tylko nadzieję, że będzie się przyjemnie oglądało, bo wersja OAV nie przypadła mi do gustu.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1584 dnia: Kwiecień 03, 2010, 09:44:30 pm »
Znając życie czeka nas coś podobnego, albo gorszego.

Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1585 dnia: Kwiecień 04, 2010, 12:28:40 am »
Zabrałem się dziś za kwietniowe nowości i oto rezultat:

B Gata H Kei - piękna i popularna świeżo upieczona licealistka stawia sobie za cel zaliczenie stu facetów przez czas liceum, przeszkadza jej w tym jeden drobny szczegół - nigdy wcześniej nie miała chłopaka w związku z czym jest dziewicą. Fakt ten przeszkadza jej w realizacji szatańskiego planu, ponieważ nasza bohaterka wstydzi się być wyśmiana przez doświadczonych facetów. Wpada wiec na genialny plan upolowania frajera prawiczka, który tak jak ona nie ma doświadczenia w tych sprawach. Pech, albo i szczęście sprawia, że spotyka swojego ciapowatego kolegę z klasy. Chłopak choć niezbyt urodziwy jest dość sympatyczny, niestety naszej bohaterce zależy jedynie na tym co ma między nogami. Ta dziewczyna na prawdę przez cały odcinek działała mi na nerwy, jest okrutnie zboczona i irytująca. Na szczęście ma potencjał aby się zmienić na wersję bardziej sprzyjającą oglądaniu. Jeżeli tak się nie stanie to po paru epizodach pożegnam się z tym anime.

Kaichou wa Maid-sama! - silna i surowa przewodnicząca rady uczniowskiej, nienawidząca z całego serca facetów, do tego perfekcjonistka nie lubiąca przegrywać. Cieszy się nieskazitelną opinią wśród nauczycieli. Niestety jej ciężka sytuacja rodzinna sprawia, iż jest zmuszana do pracy dorywczej po szkole. A pracuje w cosplejowej kawiarni jako pokojówka. Co stanie się jeśli ktoś ze szkoły ją tam zobaczy? To podważyłoby jej perfekcyjny autorytet. I tu pojawia się bisz. Z tej samej szkoły, mega przystojny, odrzucający codziennie dziesiątki wyznań miłości od dziewcząt. Zdaje się, że płeć piękna średnio go interesuje. I tak nasz bisz widzi naszą przewodniczącą jako pokojówkę. Co zrobi z tą niecodzienną wiedzą? To anime jest prześmieszne, ostatni raz tak śmiałem się na School Rumble, jakieś pół roku temu. Do tego zapowiada się ciekawe romansidło. Ja przy tym zostaje i zamierzam oglądać do końca.

Heroman - Bones robi anime w stylu amerykańskim? Pomysł na fabułę wypływa od Stana Lee (autor takich komiksów jak Spider-Man , Spawn)? Jak dla mnie zapowiada sie na hit. Grafika jest wprost prześliczna. Fabuła może nie jest super skomplikowana, za to akcja trzyma w napięciu i narzuca tępo oglądania. Po pierwszym epizodzie do mojej głowy zaczęły napływać porównania do Gurenn Lagan czy Furi Kuri. Na początku byłem sceptycznie nastawiony. Po obejrzeniu wszelkie wątpliwości prysły. Będę to oglądał na 100%.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1586 dnia: Kwiecień 04, 2010, 12:32:29 pm »
Właśnie mi też jakoś tak Heroman zalatuje Lagannem, a ten do mnie niezbyt trafił. B Gata H Kei rzeczywiście wkurza bohaterką. Kaichou wa Maid-sama zalatuje z daleka Special A i na razie ciężko stwierdzić czy to dobrze czy źle. Zaś Ichiban Ushiro no Daimaou zalatuje jednocześnie Potterem i Kämpferem. Nie zapominajmy o Angel Beats!, które po połowie pierwszego odcinka określiłbym "jestem-jak-Haruhi-tylko-że-właśnie-nie-żyję".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2010, 04:01:06 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Michaelius

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1587 dnia: Kwiecień 04, 2010, 06:58:14 pm »
Nowy Ikkitousen trzyma poziom poprzednich serii jak na razie :) Jeśli ktoś lubił 1,2 i 3 to spokojnie może oglądać 4.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1588 dnia: Kwiecień 04, 2010, 07:38:33 pm »
Z pierwszej i drugiej serii nawet pamiętam jakieś szczątki fabuły ale w trzeciej to już nawet na to się nie wysilili.
Co nie znaczy, że mi się nie podobała.
A pro po 4 sezonu warto oglądać teraz, czy seria jest cenzurowana i na DVD wyjdzie z dodatkowymi scenkami?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1589 dnia: Kwiecień 04, 2010, 07:44:41 pm »
przy 2 i 3 sezonie na DVD było kilkuminutowe odcinki specjalne, nieocenzurowane i pokazujące pełnię wdzięków bohaterek


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything