trawa

Autor Wątek: Warto, niewarto - przegląd nowości.  (Przeczytany 755001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1740 dnia: Lipiec 04, 2010, 02:10:09 pm »
Liczba dziewczyn na pewno będzie > 2, bo w którą stronę chłopak by się nie obejrzał, tam jakieś cudne dziewczę, które zazwyczaj się do niego uśmiecha. Jest nawet młodsza siostra, która naburmusza się, kiedy widzi brata z inną.
Tylko czy jest jeden chłopak ? Przecież wiadomo, że jest kilka dziewczyn. Gdyż jak kilka dziewczyn i chłopaków to już nie ma haremu.

Z tym, że ja tego nie oglądałem jeszcze i przy takiej pogodzie nic nie oglądam.

Offline Sir_Ace

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1741 dnia: Lipiec 04, 2010, 02:24:04 pm »
Tak, anfanie, wszyscy wiemy nieskończonych serii (zwłaszcza w upały) nie oglądasz...

Wygląda na to, że chłopak jest jeden. Straszny krypto-emo, swoją drogą. Raz dostał kosza, a teraz ciągle to rozpomina i boi się uśmiechnąć do dziewczyny. Mimo wszystko nie jest chyba tak kapciowaty, jak to zazwyczaj w haremówkach bywa. Przynajmniej nie czerwieni się ani nie jąka przy każdej napotkanej kobiecie.
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1742 dnia: Lipiec 04, 2010, 02:26:16 pm »
Wygląda na to, że chłopak jest jeden. Straszny krypto-emo, swoją drogą. Raz dostał kosza, a teraz ciągle to rozpomina i boi się uśmiechnąć do dziewczyny. Mimo wszystko nie jest chyba tak kapciowaty, jak to zazwyczaj w haremówkach bywa. Przynajmniej nie czerwieni się ani nie jąka przy każdej napotkanej kobiecie.
Czytałem, że ma być więcej chłopaków niż jeden.

Mam jedynie nadzieję, że chłopak się nie wstydzi powiedzieć do dziewczyny po imieniu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 03:19:36 pm wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1743 dnia: Lipiec 04, 2010, 08:20:36 pm »
Jak na razie Amagami SS wyrabia ponadprzeciętną normę nudy. Nawet nie ma kompletnie żadnego fanserwisu, na którym z braku laku można by zawiesić oko. A seiyuu faktycznie szczebiotają jak kanarki, ale mnie akurat bardzo się to podoba.
A co do Black Lagoon...
Spoiler: pokaż
Mała meido jest fajowa.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1744 dnia: Lipiec 04, 2010, 08:45:03 pm »
Widział ktoś już Seitokai Yakuindomo? Z opisu wynika, że to kolejna szkolna haremówka. W ogóle warto się za to brać?

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1745 dnia: Lipiec 04, 2010, 09:08:48 pm »
Widział ktoś już Seitokai Yakuindomo? Z opisu wynika, że to kolejna szkolna haremówka. W ogóle warto się za to brać?
To jeszcze nie wyszło w całości więc nie ma sensu oglądać.

Offline Hollow

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1746 dnia: Lipiec 04, 2010, 09:14:02 pm »
To jeszcze nie wyszło w całości więc nie ma sensu oglądać.

Ale nie wszyscy czekają aż pojawią całe serie i chciałbym wiedzieć jak to się zapowiada po pierwszym odcinku.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1747 dnia: Lipiec 04, 2010, 09:20:40 pm »
Ale nie wszyscy czekają aż pojawią całe serie i chciałbym wiedzieć jak to się zapowiada po pierwszym odcinku.
Ja tylko mogę powiedzieć to co widzę czyli anime będzie zawierało elementy parodii, żartów slapstickowych i super deformed. Czyli tego co nie lubię choć nie oglądałem jeszcze.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1748 dnia: Lipiec 04, 2010, 09:25:11 pm »
Hollow, właśnie go oglądam specjalnie dla ciebie. Za 20 minut dostaniesz full report. Wait for it i nie trać bezpłodnie czasu na obalanie Absolutnych Oczywistych Prawd anfana(tm).
Edit: i już po. Cóż mogę rzec - komedia szkolna jak najbardziej, haremówka jak najbardziej nie. A przynajmniej na razie nikt na nikogo nie leci. Przypomina trochę Seitokai no Ichizon po wycięciu wszystkich haremowych wstawek. Jest odrobina slapsticku, sporo tzw. "słonych" żartów słownych które ocenzurowano wycinając pewne wyrazy, ale praktycznie żadnego wzrokowego fanserwisu - no pantsu and stuff. Odcinek składa się z serii króciutkich historyjek, niektóre nie trwają dłużej niż minutkę. Żarty nawet trzymają poziom, kilka razy nieźle się uśmiałem. Jak na razie nie widzę żadnych przeciwwskazań, aby oglądać to dalej. A, byłbym zapomniał - Suzu (ta malutka) jest boska.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 09:47:09 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline CoraX

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1749 dnia: Lipiec 04, 2010, 10:07:28 pm »
Anom żarty są dość ostre. Najbardziej rozwalił mnie motyw z
Spoiler: pokaż
analną masturbacją
:shock:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 10:55:36 pm wysłana przez CoraX »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1750 dnia: Lipiec 04, 2010, 10:21:30 pm »
Mnie chyba też. Ale, ale, zapomniałeś ustawić spoilera - pamiętaj że jeszcze nie wszyscy oglądali. :p
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1751 dnia: Lipiec 04, 2010, 10:25:51 pm »
sporo tzw. "słonych" żartów słownych które ocenzurowano wycinając pewne wyrazy, ale praktycznie żadnego wzrokowego fanserwisu - no pantsu and stuff.
Co masz na myśli pisząc " ocenzurowano wycinając pewne wyrazy". Czy są jakieś zmiany głosowe czyli te piski ?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1752 dnia: Lipiec 04, 2010, 10:43:07 pm »
Owszem - są piski i różne inne efekty dźwiękowe. Ale grupka subberska stanęła na wysokości zadania i doskonale wiadomo o czym była mowa.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1753 dnia: Lipiec 05, 2010, 02:47:28 pm »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Warto, niewarto - przegląd nowości.
« Odpowiedź #1754 dnia: Lipiec 05, 2010, 02:55:54 pm »
Dlaczego wszystkie te dziewczyny mają duże cycki ? Nie powinni czegoś takiego robić.